Drugi tydzień przygotowań Warty Zawiercie

wartaBeniaminek IV Ligi Warta Zawiercie w poniedziałek dziewiątego stycznia 2017 roku rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej, a zatem jest już w drugim tygodniu treningów. W najbliższą sobotę Warta zagra sparing z szesnastą drużyną IV Ligi grupy II Iskrą Pszczyna. W sumie podopieczni Roberta Majchrzaka zagrają dziewięć test meczów przed startem sezonu. Wicemistrzowie jesieni IV Ligi podczas przygotowań zimowych zmierzą się także z drużynami trzecioligowymi takimi jak Skra Częstochowa, MKS Trzebinia/Siersza czy Rekord Bielsko-Biała.

[więcej...]

Read More

Mateusz MAŃDOK: Przyjrzę się juniorom Łazowianki

ŁazowiankaŁazowianka Łazy trzynasta siła ZINA Ligi Okręgowej grupa IV 10 stycznia wznowiła treningi. Zawodnicy mają trzy jednostki treningowe w tygodniu plus czwarty dzień sparing, zajęcia odbywają się na Orliku przy ulicy Wiejskiej w Łazach oraz na hali sportowej Szkoły Podstawowej. Treningów nie wznowiło dwóch zawodników na których trener Mateusz Mańdok nie będzie mógł liczyć wiosną, z drużyną trenuje dwóch zawodników którzy będą mieli okazje się pokazać w najbliższym meczu już w najbliższą sobotę z mistrzami jesieni PATRICK A Klasy rezerwami Zagłębia Sosnowiec.   

[więcej...]

Read More

Junior Regionu 2016 roku – Sebastian Piętosa (Piliczanka Pilica)

wiezaRok 2016 za nami i nadszedł czas podsumowań i rozliczania zawodników, trenerów oraz działaczy za to jak przepracowali rundę wiosenną i jesienną, czyli cały upływający rok. Dla jednych był udany, a dla drugich nie. Jednak pomimo tego w jakich ligach swoje mecze grają poszczególne drużyny, zawsze można liczyć na ich pełen zaangażowanie i walkę do końca, zostawiają wiele zdrowia na boisku. Przedstawiamy zwycięzcę w  kategorii Junior Regionu 2016 roku:

[więcej...]

Read More

Czeski kierunek bramkarza Przemszy Siewierz

Na pierwszym treningu szóstej siły IV Ligi grupy I zajęciach pod okiem trenerów Damiana Łukasika i Daniela Tukaja pojawili się niemal wszyscy zawodnicy. Na pierwszych zajęcia zabrakło trzech zawodników z których dwóch na pewno wiosną nie zobaczymy, trzeci z tych zawodników bo podstawowy jesienią bramkarz Michał Borecki który wybrał się na tygodniowe testy do czeskiego drugoligowca. 

[więcej...]

Read More

Przemsza Siewierz wznowiła treningi

przemszaW poniedziałek po godz. 20.00 na Hali Sportowej Zespołu Szkół w Siewierzu odbył się pierwszy trening okresu przygotowawczego przed rundą rewanżową sezonu 2016/2017. Na pierwszych, noworocznych zajęciach pod okiem trenerów Łukasika i Tukaja pojawili się niemal wszyscy zawodnicy. Na pierwszych zajęcia zabrakło trzech zawodników z których dwóch na pewno wiosną nie zobaczymy natomiast jedyną “nową twarzą„ jest napastnik z przeszłością trzecioligową.

[więcej...]

Read More