wtorek, 10 grudzień 2019

Po obfitującym w ligowe emocje weekendzie czas na nieco odpoczynku od futbolu w wydaniu klubowym. Przerwa od emocji piłkarskich potrwa zaledwie klika dnia Nie potrwa i już w tym tygodniu a dokładnie od wtorku będziemy mogli zobaczyć zmagania piłkarskich reprezentacji w różnych kategoriach wiekowych i co najważniejsze odbędą się mecze eliminacji mistrzostw Europy.

Wtorek, 12 listopada
18:00 (eliminacje mistrzostw Europy kobiet, TVP Sport) Polska – Hiszpania

Czwartek, 14 listopada
16:00 (Turniej Ośmiu Narodów U-20, TVP Sport) Polska – Szwajcaria
18:00 (eliminacje Euro 2020, Polsat Sport) Turcja – Islandia
20:45 (eliminacje Euro 2020, Polsat Sport i TVP Sport) Anglia – Czarnogóra
20:45 (eliminacje Euro 2020, Polsat Sport Premium 1) Portugalia – Litwa
20:45 (eliminacje Euro 2020, Polsat Sport News) Francja – Mołdawia

Piątek, 15 listopada
17:00 (eliminacje mistrzostw Europy U-21, TVP Sport) Bułgaria – Polska
18:00 (eliminacje Euro 2020, Polsat Sport Premium 1) Armenia – Grecja
18:00 (eliminacje Euro 2020, Polsat Sport News) Finlandia – Liechtenstein
20:45 (eliminacje Euro 2020, Polsat Sport Premium 2) Bośnia i Hercegowina – Włochy
20:45 (eliminacje Euro 2020, Polsat Sport News) Rumunia – Szwecja
20:45 (eliminacje Euro 2020, Polsat Sport Premium 1) Szwajcaria – Gruzja



Sobota, 16 listopada
12:40 (Fortuna I liga, Polsat Sport) Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Sosnowiec
15:00 (eliminacje Euro 2020, Polsat Sport News) Cypr – Szkocja
18:00 (eliminacje Euro 2020, Polsat Sport Premium 2) Rosja – Belgia
18:00 (eliminacje Euro 2020, Polsat Sport Premium 1) Słowenia – Łotwa
20:45 (eliminacje Euro 2020, Polsat Sport Premium 2) Irlandia Północna – Holandia
20:45 (eliminacje Euro 2020, Polsat Sport, TVP 1, TVP Sport) Izrael – Polska
20:45 (eliminacje Euro 2020, Polsat Sport Premium 1) Niemcy – Białoruś

Niedziela, 17 listopada
12:40 (Fortuna I liga, Polsat Sport) Warta Poznań – Stal Mielec
13:05 (II liga, TVP 3) Znicz Pruszków – GKS Katowice
15:00 (eliminacje Euro 2020, Polsat Sport Extra) Luksemburg – Portugalia
15:00 (eliminacje Euro 2020, Polsat Sport News) Serbia – Ukraina
18:00 (eliminacje Euro 2020, Polsat Sport Premium 2) Bułgaria – Czechy
18:00 (eliminacje Euro 2020, Polsat Sport Premium 1) Kosowo – Anglia
20:45 (eliminacje Euro 2020, Polsat Sport Extra) Albania – Francja
20:45 (eliminacje Euro 2020, Polsat Sport Premium 1) Mołdawia – Islandia
20:45 (eliminacje Euro 2020, Polsat Sport News) Andora – Turcja

MATCHDAY

23 listopada,
Piast Żmigród 1:3 Gwarek Tarnowskie Góry
Pniówek Pawłowice Śląskie 1:1 Ruch Chorzów
Rekord Bielsko-Biała 0:1 Polonia Bytom
Źródło Kromołów 6:1 Orzeł Mokre


 

FutbolJuraTV