W piątek będzie mogli obejrzeć mecze Ekstraklasy Arka Gdynia zmierzy się z Zagłębiem Lubin a Wisła Kraków podejmie Pogoń Szczecin, Bundesligi TSG 1899 Hoffenheim - FC Augsburg, LaLiga Deportivo Alaves - CD Leganes oraz Championship Charlton Athletic - Hull City z Kamilem Grosickim w składzie.

Piątek, 13 grudnia
18:00 (Canal+ Sport) Arka Gdynia - KGHM Zagłębie Lubin

18:30 (Eleven Sports) Vfl Bochum - Hannover 96

20:30 (Canal+ Sport 2) Eintracht Frankfurt - Hertha Berlin

20:30 (Canal+ Sport) Wisła Kraków - Pogoń Szczecin

20:45 (Eleven Sports) TSG 1899 Hoffenheim - FC Augsburg

20:45 (Eleven Sports 3) Charlton Athletic - Hull City 

21:00 (Eleven Sports 2) Deportivo Alaves - CD Leganes

Sobota, 14 grudnia
13:00 (Eleven Sports 1) Granada - Levante

13:00 (Eleven Sports 3) FC Sankt Pauli - SV Wehen Wiesbaden

13:30 (Canal+ Sport 2) Liverpool - Watford

13:30 (Eleven Sports 2) Birminghan - West Bromwich

15:00 (Canal+ Sport) Raków Częstochowa - Górnik Zabrze
 
15:00 (Eleven Sports 3) Brescia - Lecce

15:00 (TVP Sport) Al-Hilaal - Esperance de Tunis

15:30 (Eleven Sports 1) Bayern Monachium - Werder Brema

15:30 (Eleven Sports 2) FSV Mainz - Borussia Dortmund

15:30 (Eleven Sports 4) SC Padeborn - 1. FC Union Berlin

16:00 (Canal+ Sport 2) Chelsea - Bournemouth

16:00 (Canal+) Real Sociedad - FC Barcelona

17:00 (Canal+ Now) TSV Hartberg - FC Red Bull Salzburg

17:30 (Canal+Sport / TVP2) Śląsk Wrocław - Lech Poznań

18:00 (Eleven Sports 1) Napoli - Parma

18:30 (Canal+ Sport 2) Southampton - West Ham

18:30 (Eleven Sports 2) Fortuna - RB Lipsk

18:30 (nSport +) Athletic - Eibar

20:00 (Canal+ Sport) Legia Warszawa - Wisła Płock

20:45 (Eleven Sports 1) Genoa - Sampdoria





SPARINGI
Piątek, 24 stycznia
17:00 Ruch Chorzów 3:2 Sparta Lichtenberg
17:00 OKS Olesno 4:3 Znicz Kłobuck
17:00 Wawel Wirek 0:7 Slavia Ruda Śląska
Sobota, 25 stycznia
11:00 Gwarek TG 5:3 LKS Czaniec
11:00 Ruch Chorzów 4:0 Szombierki Bytom
09:00 Orzeł Ryczów 2:1 Unia Dąbrowa Górnicza
10:00 Gwarek Ornontowice 0:0 KS Sośnica
11:00 Iskra Pszyczyna 1:7 Przemsza Siewierz
12:00 Ruch Radzionków 3:0 Spójnia Landek
13:00 ROW Rybnik 5:1 Szombierki Bytom
14:00 Polonia Bytom 1:0 Sparta Lichtenberg
11:00 GKS II Tychy 1:3 Warta Zawiercie
13:00 Unia Kosztowy 1:2 LKS Goczałkowice
12:00 Piliczanka 4:0 Piast Przyrów
15:00 Skalniak Kroczyce 2:2 Sokół Olsztyn
Niedziela, 26 stycznia
12:00 Sparta Szczekociny 4:0 LTS Wierbka
15:00 Przyszłość Ciochowice 1:3 Drama Zbrosławice
15:00 RKS Grodziec 2:1 Chemik Kędzierzyn-Koźle
Zobacz więcej...

FutbolJuraTV