Jak co roku wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych czytelników i zarazem kibiców 4 ligi grupy I tworząc harmonogram gier sparingowych. Większość klubów rozpoczęła już zimowe przygotowania do niezwykle wymagającej rundy rewanżowej. (https://lokalnapilka1.futbolowo.pl)
Jak co roku wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych czytelników i zarazem kibiców 4 ligi grupy I tworząc harmonogram gier sparingowych. Większość klubów rozpoczęła już zimowe przygotowania do niezwykle wymagającej rundy rewanżowej. (https://lokalnapilka1.futbolowo.pl)

Jeden z głównych pretendentów do gry w barażach, których zwycięzca awansuje do III ligi wzmocnił swoją kadrę dwoma solidnymi IV-ligowcami. Mowa oczywiście o Szombierkach, które mają „duży apetyt” na awans. Z początkiem okresu przygotowawczego trener Kluge wspominał m.in. na naszych łamach o pokaźnej grupie zawodników, która chciała zaprezentować mu swoje umiejętności, by zostać włączonym w kadrę lidera.

Z początkiem okresu przygotowawczego trener Kluge wspominał m.in. na naszych łamach o pokaźnej grupie zawodników, która chciała zaprezentować mu swoje umiejętności, by zostać włączonym w kadrę lidera. W zeszłym tygodniu sfinalizowano rozmowy z dwoma zawodnikami, mianowicie środkowym obrońcą Jakubem Wagnerem z Polonii Łaziska Górne i pomocnikiem Pawłem Juraszczykiem. Z pierwszym z nich trener Kluge miał już okazje współpracować w Śląsku Świętochłowice, gdzie razem zdobyli Puchar Polski ŚZPN. Drugi natomiast ma status młodzieżowca i podpisując umowę transferową wraca do klubu, w którym stawiał pierwsze piłkarskie kroki przed grą w GKS-ie Katowice, Gwarku Tarnowskie Góry i Odrze Wodzisław Śląski, z której to też został pozyskany.

Blisko Szombierek jest też pozostający ostatnio bez klubu bramkarz Kamil Główka mający status młodzieżowca. Wiosną kibice zielonych nie zobaczą w ich trykocie Łukasza Mieszczaka, któremu blisko jest do powrotu do Siemianowiczanki Siemianowice Śląskie, oraz młodzieżowca Pawła Schulke (prawdopodobnie MLKS Woźniki). Nie można również nie wspomnieć o rekonwalescencji po zabiegu obrońcy Szymona Cicheckiego, który do czasu odniesienia kontuzji zaliczył wszystkie minuty w rozegranych meczach sezonu 2019/2020. Czy to koniec wzmocnień przy Modrzewskiego, raczej nie, ponieważ klub prowadzi zaawansowane rozmowy z lewym obrońcą i napastnikiem wracającym po poważnej kontuzji. Trzeba dodać, że obaj świetnie znają realia I grupy śląskiej czwórki.

źródło&foto: lokalnapilka.plSPARINGI
Środa, 19 lutego
19:00 Warta Zawiercie - Źródło Kromołów
18:00 Szombierki Bytom - Beskid Skoczów
17:00 Ruch Radzionków - Ruch Chorzów
17:00 Śląsk Świętochłowice - UKS Ruch Chorzów
Niedziela, 16 lutego

17:00 Piliczanka Pilica 1:1 Cyklon Rogoźnik
Sobota, 15 lutego
Gwarek Tarnowskie Góry 2:3 Decor Bełk
Ruch Chorzów 5:0 MFK Karwina B
Górnik Zabrze U19 0:2 Warta Zawiercie
Sparta Szczekociny 3:0 Źródło Kromołów
LTS Wierbka 4:3 Łazowianka Łazy
MKS Poręba 4:4 JSPW Zawiercie
Szombierki Bytom 0:1 Kuźnia Ustroń
Unia Kosztowy 2:2 GKS Tychy
Ruch Radzionków 0:1 Pniówek Pawłowice Śląskie
Szczakowianka Jaworzno 3:2 Przemsza Siewierz
Sarmacja Będzin 2:3 Spójnia Landek
Unia Dąbrowa Górnicza 0:1 Beskid Andrychów
Gwarek Ornontowice 3:1 Drzewiarz Jasienica
Slavia Ruda Śląska 1:2 Forteca Świerklany
Tęcza Błędów 1:4 RKS Grodziec
więcej...

FutbolJuraTV