wtorek, 10 grudzień 2019

Źródło Kromołów rozbiło przed własną publicznością Pogoń Imielin, kibice zgromadzeni na obiekcie przy B7 zobaczyli w sumie siedem trafień. Hattricka w tym meczu zdobył Michał Sołtysik dwie bramki z gry jedną z rzutu karnego podyktowanego za faul w polu karnym na Bogdanie Szadkowskim. Dzięki tej wygranej drużyna z najstarszej dzielnicy w Zawierciu traci sześć oczek do bezpiecznego miejsca. 

9 listopada 2019, 14:00 - Kromołów (Browar 7)
ŹRÓDŁO KROMOŁÓW 6:1 POGOŃ IMIELIN
Krystian Furgacz 11, Marcin Gryc 17, Michał Sołtysik 76(k), 79, 84, Sebastian Szwaja 81 - Kamil Cisoń 32

ŹRÓDŁO: Liberski - Surowiec, Mikoda, Będkowski, Mateusz Kozłowski, Michał Sołtysik, Gryc, Dudek (50' Michał Kozłowski), Szwaja, Szadkowski (80' Kolanko), Furgacz.

Kolejka 15 - 9-10 listopada

 

MK Górnik Katowice 2-3 Zagłębie II Sosnowiec
Siemianowiczanka
2-1 Cyklon Rogoźnik
Sparta Katowice 9-1 Urania Ruda Śląska
Naprzód Lipiny
1-4 Niwy Brudzowice
Szczakowianka Jaworzno 3-0 AKS Górnik Niwka
Górnik Piaski
0-3 Tęcza Błędów 
Górnik Wojkowice 6-1 Orzeł Mokre
Podlesianka Katowice 0-0 Wawel Wirek 
Źródło Kromołów
6-1 Pogoń Imielin
Klasa okręgowa 2019/2020, grupa: śląska IV (Katowice-Sosnowiec)
 
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Szczakowianka Jaworzno 15 40 13 1 1 64-12 7 0 1 40-7 6 1 0 24-5            
2.  Górnik Wojkowice 15 33 10 3 2 44-19 4 1 1 19-11 6 2 1 25-8            
3.  Tęcza Błędów 15 32 10 2 3 35-18 6 2 0 23-7 4 0 3 12-11            
4.  Niwy Brudzowice 15 30 10 0 5 35-21 7 0 1 25-8 3 0 4 10-13            
5.  Podlesianka Katowice 15 29 8 5 2 34-15 5 1 1 19-5 3 4 1 15-10            
6.  Cyklon Rogoźnik 15 27 8 3 4 37-17 3 2 3 17-7 5 1 1 20-10            
7.  Pogoń Imielin 15 22 7 1 7 28-35 4 1 2 11-8 3 0 5 17-27 1 3 1 0 0 4-3
8.  Sparta Katowice 15 22 6 4 5 33-25 3 4 1 26-11 3 0 4 7-14 1 0 0 0 1 3-4
9.  Zagłębie II Sosnowiec 15 21 7 0 8 32-38 3 0 3 12-10 4 0 5 20-28            
10.  MK Górnik Katowice 15 20 6 2 7 32-36 4 1 3 22-18 2 1 4 10-18 1 3 1 0 0 3-0
11.  Wawel Wirek 15 20 6 2 7 19-25 4 0 4 13-12 2 2 3 6-13 1 0 0 0 1 0-3
12.  Urania Ruda Śląska 15 19 6 1 8 33-45 5 0 3 21-16 1 1 5 12-29            
13.  Górnik Niwka 15 18 5 3 7 27-25 4 2 2 20-10 1 1 5 7-15 1 1 0 1 0 0-0
14.  Naprzód Lipiny 15 18 5 3 7 22-31 3 1 3 10-15 2 2 4 12-16 1 1 0 1 0 0-0
15.  Siemianowiczanka 15 16 5 1 9 29-35 2 1 5 13-18 3 0 4 16-17            
16.  Źródło Kromołów 15 13 3 4 8 25-34 1 2 4 11-17 2 2 4 14-17            
17.  Orzeł Mokre 15 4 1 1 13 16-59 1 0 7 12-31 0 1 6 4-28            
18.  Górnik Piaski 15 3 1 0 14 11-66 0 0 7 4-27 1 0 7 7-39            

 

źródło&foto:  własne / 90minut.pl

MATCHDAY

23 listopada,
Piast Żmigród 1:3 Gwarek Tarnowskie Góry
Pniówek Pawłowice Śląskie 1:1 Ruch Chorzów
Rekord Bielsko-Biała 0:1 Polonia Bytom
Źródło Kromołów 6:1 Orzeł Mokre


 

FutbolJuraTV