W 4 grupie katowicko-sosnowieckiej ligi okręgowej drużyna Tęczy Błędów zajęła 4 miejsce. W 17 spotkaniach Tęcza zdobyła 35 punktów. Bilans bramkowy wynosi 37 bramek zdobytych i 22 straconych. Rundę jesienną podsumowuje trener Mariusz Grząba (https://lokalnapilka1.futbolowo.pl)

Lider A Klasy Częstochowa Sparta Szczekociny wróciła do treningów a pierwszy trening odbył się na Orliku przy sztucznym oświetleniu. Po rundzie jesiennej Sparta jest pierwsza z przewagą trzech punktów nad drugimi w tabeli Czarnymi Starcza oraz pięciu nad trzecim Startem Soborzyce. Podopieczni Mariusza Domagalskiego są stawiani w gronie faworytów do awansu do okręgówki dodatkową motywacją może być fakt, że klub w tym roku obchodzi 70-lecie istnienia.

Piłkarze Sparty Szczekociny wznowili zajęcia a na pierwszym treningu pojawiło się jedenastu zawodników. Zabrakło trzech kontuzjowanych i kilku zatrzymały studia. Treningi puki co będą odbywały się dwa razy w tygodniu. Premierowe zajęcia były już na 70%: interwały i i małe stacje, następnie rozbieganie i gierka 15 minut. Cała jednostka treningowa trwała około półtorej godziny. Żaden nowy gracz nie pojawił się na zajęciach, trwają rozmowy z zawodnikami którzy są w kręgu zainteresowań, a na tą chwilę nikt nie odchodzi z zespołu.

źródło: własne
foto: Sparta Szczekociny Facebook

FutbolJuraTV