Jak co roku wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych czytelników i zarazem kibiców 4 ligi grupy I tworząc harmonogram gier sparingowych. Większość klubów rozpoczęła już zimowe przygotowania do niezwykle wymagającej rundy rewanżowej. (https://lokalnapilka1.futbolowo.pl)
Jak co roku wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych czytelników i zarazem kibiców 4 ligi grupy I tworząc harmonogram gier sparingowych. Większość klubów rozpoczęła już zimowe przygotowania do niezwykle wymagającej rundy rewanżowej. (https://lokalnapilka1.futbolowo.pl)

Jak co roku przerwa zimowa z dnia na dzień zaostrza nasz apetyt na rozgrywki ligowe które powrócą dopiero w połowie marca. Puki co pozostaje nam emocjonować się sparingami oraz transferami a w tej dziedzinie jak co roku nie brakuje niespodzianek i zaskakujących transferów. Większość klubów rozpoczęła już zimowe przygotowania do niezwykle wymagającej rundy rewanżowej, która dla jednych będzie walką o awans a dla drugich o utrzymanie.

Niedziela, 26 stycznia
[31]12:00 KS Gminy Psary 6:2 KP Sarnów
Kacprowicz, Strzelecki, Olejnik x3, Wiśniewski - B. Milik, Testowany
[30]12:00 Przemsza Okradzionów 6:5 Orzeł Paczyna
 Jończyk, Kowalski, Kukuryk, Testowany, Testowany, Testowany - Schwiertz, Wolny x3, Kowalczyk
[29]11:30 SKS Łagisza 3:3 Czarni Sosnowiec
Bysiewicz, Testowany, Dul - Zudin x3
[28]12:00 Zagłębie Dąbrowa Górnicza 4:3 Zew Sosnowiec
Rech, Raczyński(k), Sobieraj, Testowany - Szostak x2, Kania(k),
[27]12:00 Sparta Szczekociny 4:0 LTS Wierbka
więcej...
[15]15:00 Przyszłość Ciochowice 1:3 Drama Zbrosławice
Kalinowski - Jaworski, Wojdanowski, Halama
[14]15:00 RKS Grodziec 2:1 Chemik Kędzierzyn-Koźle
Baran x2 - Ciukaj
Sobota, 25 stycznia
[26]11:00 Gwarek TG 5:3 LKS Czaniec
 Jarka 45, Pytlik 50, Mazurek 58, Kołodziej 63, Joachim 82 - Felsch 16, Nazdryn-Platnitski 22, Papież 73
[25]11:00 Szombierki Bytom 0:4 Ruch Chorzów
więcej...
[24]09:00 Orzeł Ryczów 2:1 Unia Dąbrowa Górnicza
Matejko, Wojcieszyński - Flaku
[23]10:00 Gwarek Ornontowice 0:0 KS Sośnica
[22]11:00 Iskra Pszyczyna 1:7 Przemsza Siewierz
Klejda - Morys x2, Zając x2, Bednarz, Sobczyk, Kłos
[21]12:00 Ruch Radzionków 3:0 Spójnia Landek
Szromek - k, Kopica, Pietryga 
[20]13:00 ROW Rybnik 5:1 Szombierki Bytom
?, ?, ?, ?, ? - Szubert
[19]14:00 Polonia Bytom 1:0 Sparta Lichtenberg
Krzemień 60
[18]11:00 GKS II Tychy 1:3 Warta Zawiercie
więcej...
[17]13:00 Unia Kosztowy 1:2 LKS Goczałkowice
J. Adamek  - ?, ?
[16]12:00 Piliczanka 4:0 Piast Przyrów
więcej...
[15]15:00 Przyszłość Ciochowice - Drama Zbrosławice/ przełożony na niedzielę
[14]15:00 RKS Grodziec - Chemik Kędzierzyn-Koźle/ przełożony na niedzielę
[13]15:00 Skalniak Kroczyce 2:2 Sokół Olsztyn


Piątek, 24 stycznia
[12]17:00 Ruch Chorzów 3:2 Sparta Lichtenberg
więcej...
[11]17:00 OKS Olesno 4:3 Znicz Kłobucka
Ficek, Piontek, Baros, Wasser - Wolski, K.Wojtyra, Jaworski
[10]17:00 Wawel Wirek 0:7 Slavia Ruda Śląska
Barteczko x2, Kaciuba x2, Polak, Testowany x2
Niedziela, 19 stycznia

[9] 19:00 Czarni Sosnowiec 3:9 Błękitni Sarnów
?, ?, ?, -  Giczański x2, Keller x2, Góral x4, Testowany
[8] 11:00 Łazowianka Łazy 2:3 Zagłębiak Tucznawa
więcej...
Sobota, 18 stycznia
[7] 11:00 Warta Zawiercie 6:0 MKS Myszków
więcej...
[6] 12:00 Znicz Kłobuck 1:2 RKS Radomsko
Wolski - Yoshioka, Woźniak
12:00 Przemsza Siewierz 6:0 Victoria Częstochowa
Chwila, Łukasz Burczyk x3, Wilk (k), Sobczyk
[5] 12:00 Polonia Bytom 5:1 Polonia Nysa
Fornalczyk, Radkiewicz, Testowany, Krakowczyk x2 - Lenartowicz
[4] 12:00 Victoria Jaworzno 1:3 Unia Dąbrowa Górnicza
Żmuda (k) - Jędrzejczyk x2, Flak
[3] 11:00 Ogrodnik Cielmice 1-5 Gwarek Ornontowice
Testowany - Czajka x3, Testowany A, Testowany B
[2] 11:00 Odra Wodzisław 2:3 Drama Zbrosławice
Tarka, Pikuł - Jaworski, Wojdanowski, Halama
Środa, 15 stycznia
[1] 19:00 Szombierki Bytom 18:0 Sośnica Gliwice

źródło: własne
foto: własne / Polonia Nysa Facebook



SPARINGI
Środa, 19 lutego
19:00 Warta Zawiercie - Źródło Kromołów
18:00 Szombierki Bytom - Beskid Skoczów
17:00 Ruch Radzionków - Ruch Chorzów
17:00 Śląsk Świętochłowice - UKS Ruch Chorzów
Niedziela, 16 lutego

17:00 Piliczanka Pilica 1:1 Cyklon Rogoźnik
Sobota, 15 lutego
Gwarek Tarnowskie Góry 2:3 Decor Bełk
Ruch Chorzów 5:0 MFK Karwina B
Górnik Zabrze U19 0:2 Warta Zawiercie
Sparta Szczekociny 3:0 Źródło Kromołów
LTS Wierbka 4:3 Łazowianka Łazy
MKS Poręba 4:4 JSPW Zawiercie
Szombierki Bytom 0:1 Kuźnia Ustroń
Unia Kosztowy 2:2 GKS Tychy
Ruch Radzionków 0:1 Pniówek Pawłowice Śląskie
Szczakowianka Jaworzno 3:2 Przemsza Siewierz
Sarmacja Będzin 2:3 Spójnia Landek
Unia Dąbrowa Górnicza 0:1 Beskid Andrychów
Gwarek Ornontowice 3:1 Drzewiarz Jasienica
Slavia Ruda Śląska 1:2 Forteca Świerklany
Tęcza Błędów 1:4 RKS Grodziec
więcej...

FutbolJuraTV