W pierwszym z dziewięciu zimowych meczy kontrolnych Niebiescy pokonali na Kresach niemiecką Spartę Lichtenberg 3:2 po bramkach Mateusza Winciersza, Mariusza Idzika i Mateusza Lechowicza. W sobotnie popołudnie podopieczni Kamila Berety zmierzyli się z mistrzem IV Ligi grupa I śląska Szombierki Bytom którego pokonali pewnie cztery do zera.

25 stycznia 2020, 14:00 - Bytom
SZOMBIERKI BYTOM 0:4 RUCH CHORZÓW
Tomasz Podgórski 7, Daniel Paszek 20, Piotr Kwaśniewski 77 min Wiktor Cioch 85

SZOMBIERKI: Latka – Curyło, Balul, Mączko, Korzeniowski, Gwiaździński, Rybak, Wrodarczyk, Szubert, Terbalyan, Juraszczyk. Grali także: Zapiór, Hołoś, Wagner, Cebula.

RUCH: Lech (60' Smug) – Kwaśniewski, Kawula, Czajkowski, Kowalski – Gajda, Podgórski – Niesyto (70' Słota), Siwek (60' Gryman), Paszek – Tsuleiskiri (70' Cioch); 

 

24 stycznia 2020, 17:00 - Chorzów (Kompleks Boisk Kresy)
RUCH CHORZÓW 3:2 SPARTA LICHTENBERG
Mateusz Winciersz 63, Mariusz Idzik 71, Mateusz Lechowicz 87 - Daniel Hänsch, 37, ? 89

RUCH: T. Nowak (61' Smug) – Lechowicz, Iwan (69' Słota), Kulejewski, Bartolewski – Mokrzycki, Foszmańczyk – Winciersz, Rudek (69' Gryman), Janoszka – Idzik (80' Cioch).

 
 

 
07.01

07.03 [W]Zagłębie II Lubin
 24.01 Sparta Lichtenberg 3:2
 25.01 Szombierki Bytom 4:0
 01.02 Garbarnia Kraków
 05.02 GKS Tychy
 08.02 Hutnik Kraków
 15.02 MFK Karvina
 19.02 Ruch Radzionków
 22.02 Zagłębie Sosnowiec
 29.02 Szczakowiana Jaworzno

źródło: ruchchorzow.com.pl
foto: ruchchorzow.com.pl



SPARINGI
Środa, 19 lutego
19:00 Warta Zawiercie - Źródło Kromołów
18:00 Szombierki Bytom - Beskid Skoczów
17:00 Ruch Radzionków - Ruch Chorzów
17:00 Śląsk Świętochłowice - UKS Ruch Chorzów
Niedziela, 16 lutego

17:00 Piliczanka Pilica 1:1 Cyklon Rogoźnik
Sobota, 15 lutego
Gwarek Tarnowskie Góry 2:3 Decor Bełk
Ruch Chorzów 5:0 MFK Karwina B
Górnik Zabrze U19 0:2 Warta Zawiercie
Sparta Szczekociny 3:0 Źródło Kromołów
LTS Wierbka 4:3 Łazowianka Łazy
MKS Poręba 4:4 JSPW Zawiercie
Szombierki Bytom 0:1 Kuźnia Ustroń
Unia Kosztowy 2:2 GKS Tychy
Ruch Radzionków 0:1 Pniówek Pawłowice Śląskie
Szczakowianka Jaworzno 3:2 Przemsza Siewierz
Sarmacja Będzin 2:3 Spójnia Landek
Unia Dąbrowa Górnicza 0:1 Beskid Andrychów
Gwarek Ornontowice 3:1 Drzewiarz Jasienica
Slavia Ruda Śląska 1:2 Forteca Świerklany
Tęcza Błędów 1:4 RKS Grodziec
więcej...

FutbolJuraTV