Zasłużone nasze zwycięstwo. Kontrolowaliśmy grę od pierwszej do ostatniej minuty. Konsekwentnie realizowaliśmy plan na ten mecz i wiedzieliśmy, że gole prędzej czy później padną. Myślę, że w końcu przełożyliśmy naszą najwyższą dyspozycję na warunki ligowe. Dużym atutem było nasze boisko. Piłka tutaj nie skacze. Można grać po ziemi, środkiem pola. Na pewno możemy być z tego spotkania zadowoleni.

Czytaj więcej: https://rakow.com/aktualnosci/piate-zwyciestwo-z-rzedu-rakow-ii-aks-mikolow-3-0-9127

Zasłużone nasze zwycięstwo. Kontrolowaliśmy grę od pierwszej do ostatniej minuty. Konsekwentnie realizowaliśmy plan na ten mecz i wiedzieliśmy, że gole prędzej czy później padną. Myślę, że w końcu przełożyliśmy naszą najwyższą dyspozycję na warunki ligowe. Dużym atutem było nasze boisko. Piłka tutaj nie skacze. Można grać po ziemi, środkiem pola. Na pewno możemy być z tego spotkania zadowoleni. - powiedział pomocnik Rakowa Częstochowa Przemysław Mizgała po wygranym meczu rezerw Rakowa Częstochowa z AKS Mikołów trzy do zera.
Link reklamowy: OTWÓRZ KONTO w BETFAN z FutbolJura , WPŁAĆ I GRAJ BEZ RYZYKA! WYGRYWASZ lub kasa wraca do Ciebie! 600 złotych BEZ RYZYKA!!!

 
źródło: rakow.com foto: rakow.com

Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za wprowadzane przez siebie treści KOMENTARZY jak i szkody powstałe w wyniku ich zachowania.