Przegraliśmy 4:0 i nie ma co tu dużo mówić. Wyszliśmy na mecz za bardzo rozluźnieni, mało zdecydowani. Straciliśmy bramki już do przerwy i było po meczu. Przeciwnik wykorzystał nasze bardzo proste błędy w kryciu, w ustawieniu i do tego i był bardzo skuteczny. Druga połowa wyrównana, choć po takim nokaucie było ciężko odwrócić losy spotkania. Nie mogą się nam przytrafiać takie mecze. Musimy być skoncentrowani i walczyć o każdy punkt, bo są one nam potrzebne. Nie udało nam się zdobyć nawet punktu i postaramy się zrehabilitować w meczu domowym. (https://lokalnapilka1.futbolowo.pl)

W tej rundzie nie zaznaliśmy jeszcze smaku zwycięstwa. Żeby myśleć o wygranych musimy zacząć strzelać gole, bo z tym mamy największy problem. Zespół Kłobucka wygrał zasłużenie, bardziej im na tym zależało. Wiedzieliśmy czego możemy się spodziewać po gościach, a mimo tego nie ustrzegliśmy się błędów. Jesteśmy w trudnej sytuacji, dlatego tym bardziej musimy zostawiać więcej zdrowia na boisku. Z postawy zawodników w tym meczu nie jestem zadowolony i oni chyba z siebie też - powiedział trener Szombierek Bytom.

Potrzebujemy punktów, dół tabeli się spłaszczył i będziemy musieli do końca walczyć o byt. Potrzeba nam przełamania. Zawodnicy potrafią grać w piłkę i myślę, że już w następnej kolejce to udowodnią. - powiedział trener Szombierek Bytom Marcin Molek, jego zespół przegrał ze Zniczem Kłobuck zero do dwóch.
Link reklamowy: OTWÓRZ KONTO w BETFAN z FutbolJura , WPŁAĆ I GRAJ BEZ RYZYKA! WYGRYWASZ lub kasa wraca do Ciebie! 600 złotych BEZ RYZYKA!!!

źródło: własne