Przegraliśmy 4:0 i nie ma co tu dużo mówić. Wyszliśmy na mecz za bardzo rozluźnieni, mało zdecydowani. Straciliśmy bramki już do przerwy i było po meczu. Przeciwnik wykorzystał nasze bardzo proste błędy w kryciu, w ustawieniu i do tego i był bardzo skuteczny. Druga połowa wyrównana, choć po takim nokaucie było ciężko odwrócić losy spotkania. Nie mogą się nam przytrafiać takie mecze. Musimy być skoncentrowani i walczyć o każdy punkt, bo są one nam potrzebne. Nie udało nam się zdobyć nawet punktu i postaramy się zrehabilitować w meczu domowym. (https://lokalnapilka1.futbolowo.pl)

Zwycięstwa takie jak to z Szombierkami dają dużą satysfakcję, bo zespół bardzo konsekwentnie realizował plan na ten mecz. Spotkanie pod pełną kontrolą naszej drużyny przez 90 minut. Jedyne o co możemy mieć do siebie pretensje to zbyt duża ilość rzutów różnych jakie przeciwnik miał w drugiej części spotkania, a to zawsze rodzi jakieś ryzyko utraty bramki. Mnie osobiście cieszy fakt, że wbrew opinii wielu osób, że mamy wąska kadrę pokazujemy, że mimo wielu problemów od początku tej rundy zawodnicy,  którzy mieli mniejszy wpływ na naszą grę teraz decydują o obliczu tej drużyny, a to pokazuje, że cały czas się rozwijamy. W meczu z Szombierkami mieliśmy jedenastu młodzieżowców w kadrze, z czego sześciu wybiegło w pierwszym składzie i mimo braku Wojtyry, Ogłazy, Bieleckiego i w drugiej połowie Tomczyka nie było wielkiej różnicy w jakości - powiedział szkoleniowiec Znicza Kłobuck Tomasz Juszczyk po wygranej jego zespołu na wyjeździe z Szombierkami Bytom dwa do zera.
Link reklamowy: OTWÓRZ KONTO w BETFAN z FutbolJura , WPŁAĆ I GRAJ BEZ RYZYKA! WYGRYWASZ lub kasa wraca do Ciebie! 600 złotych BEZ RYZYKA!!!

źródło: własne