9 kwietnia 2021, 17:00 - Urszulin (Legia Training Center)
LEGIA WARSZAWA 3:0 LEGIA II WARSZAWA
Filip Mladenović 27, Kacper Skibicki 39, 58

LEGIA: (I połowa) Cezary Miszta - Artur Jędrzejczyk, Mateusz Wieteska, Artem Szabanow - Josip Juranović, André Martins, Bartosz Slisz, Walerian Gwilia, Ernest Muçi, Filip Mladenović - Kacper Kostorz. (II połowa) Kacper Tobiasz - Mateusz Hołownia, Igor Lewczuk, Mateusz Cholewiak - Paweł Wszołek, Jakub Kisiel, Joel Valencia, Kacper Skibicki - Rafael Lopes, Szymon Włodarczyk, Jasur Yaxshiboyev.

LEGIA II: (I połowa) Kacper Tobiasz - Miłosz Pacek, Jehor Macenko, Damian Urban, Jakub Czajkowski - Dawid Niedźwiedzki, Ignacy Dawid, Patryk Pierzak, Radosław Cielemęcki, Kacper Skwierczyński - Wiktor Kamiński. (II połowa) Cezary Miszta - Kajetan Staniszewski, Szymon Bednarz, Jerzy Munik, Łukasz Rytelewski, Kacper Imiołek - Dawid Kiedrowicz, Michał Kochanowski, Igor Strzałek, Bartosz Wicenciak - Jordan Majchrzak.

Grano 30+40 minut. W sparingowym meczu rozegranym w Urszulinie Legia Warszawa pokonała swój trzecioligowy zespół rezerw 3-0 (1-0).

źródło: Legia.com / 90minut.pl foto: Legia.com

Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za wprowadzane przez siebie treści KOMENTARZY jak i szkody powstałe w wyniku ich zachowania.