Stranieri

Jordan Majchrzak zagrał od pierwszej minuty z Czechami

Wychowanek Warty Zawiercie wystąpił od pierwszej minuty w meczu reprezentacji Polski do lat 21 prowadzonej przez Miłosza Stępińskiego która wygrała 1-0 (0-0) w wyjazdowym meczu Elite League z Czechami.  Młody napastnik Puszczy Niepołomice Jordan Majchrzak został zmieniony w 18 minucie meczu przez Kacpra Śmiglewskiego z powodu niegroźnego urazu.

17 listopada 2023, 17:30 – Pardubice (CFIG Aréna)
CZECHY 0:1 POLSKA
Kacper Śmiglewski 62

CZECHY: 16. Tadeáš Stoppen – 13. Lukáš Penxa, 3. Ondřej Kukučka, 20. Ondřej Kričfaluši (78, 12. Karel Spáčil), 4. Dominik Farka (46, 22. Filip Uriča) – 7. Filip Horský (63, 11. Filip Špatenka), 15. Daniel Kaštánek (78, 21. Tom Slončík), 18. Daniel Langhamer (63, 8. Matěj Šín), 10. Lukáš Ambros (72, 19. Alexandr Bužek), 17. Petr Juliš (63, 6. Jáchym Šíp) – 9. Daniel Hais (72, 14. Tadeáš Vachoušek).

POLSKA: 1. Oliwier Zych – 14. Bartłomiej Smolarczyk, 5. Maksymilian Tkocz, 3. Cezary Polak, 7. Bartłomiej Kłudka (46, 18. Marcel Krajewski), 15. Krzysztof Koton (46, 8. Tomasz Neugebauer), 10. Kacper Urbański, 19. Bartosz Biedrzycki, 9. Jordan Majchrzak (18, 6. Kacper Śmiglewski), 21. Aleksander Buksa (65, 16. Junior Nsangou), 11. Mariusz Fornalczyk (79, 17. Patryk Gogół).

żółte kartki: Šíp – Smolarczyk, Tkocz, Zych.

About Author

Prawie 40 wiosen na karku a w piłkę mógłby jeszcze spokojnie pograć. Kariera spowolnił a potem zastopował brak talentu. Biegać się nie chciało zatem stał w bramce i jak piłka nie trafiła w niego to wpadła do bramki. Zawodnik takich klubów jak Warta Zawiercie, MKS Poręba, Źródło Kromołów czy Piliczanka Pilica. Choć ostatnim mecz rozegrał ponad 15 lat temu.. Zmieniło się tyle, że ubyło Klubów a przybyło boisk ze sztuczną nawierzchnią...