TypyNaJurze

300 ZŁ ZA WYGRANĄ MAN CITY Z SHEFFIELD

Tylko dla nowych graczy mamy specjalną okazję – możliwość zgarnięcia 300 zł, jeśli Manchester City pokona Sheffield United!

REGULAMIN

ZAGRAJ KUPON NA MECZ CITY – SHEFFIELD
• Postaw swój pierwszy kupon SOLO lub AKO za dokładnie 25 zł i umieść na nim dowolne zdarzenie na mecz Man City – Sheffield (Łączny kurs kuponu musi wynieść minimum 2.00 i kupon musi zostać rozliczony do 30.12, godz. 23:59)

ZAGRAJ ZA FREEBET
• Jeśli Manchester City pokona Sheffield Utd, w ciągu 48 godzin od zakończenia spotkania otrzymasz freebet 300 zł
• Freebetem grasz jak chcesz!

Czy mogę zagrać więcej niż jeden kupon?
Nie, każdemu Graczowi przysługuje jeden kupon w promocji. W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany i rozliczony. W przypadku wykrycia powiązania kont (jednego gospodarstwa domowego, jednego adresu IP, komputera (urządzenia), numeru konta bankowego, numeru karty kredytowej etc.) bukmacher zastrzega sobie prawo do anulowania kuponów biorących udział w promocji.

Czy w tej promocji mogę zagrać za środki bonusowe?
Nie, w promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe.

Jak zagrać za freebet?
Aby wykorzystać freebet, przygotuj dowolny kupon i zaznacz w podglądzie kuponu niebieski przycisk oznaczający opcję gry za Freebet. Jeżeli trafisz, wygrana pomniejszona o stawkę freebetu trafi na konto główne.

Jak długo ważny jest freebet?
Freebet będzie aktywny przez 72 godziny od momentu przyznania.

źródło & foto: BetFan

Avatar

Kul@3

About Author

Prawie 40 wiosen na karku a w piłkę mógłby jeszcze spokojnie pograć. Kariera spowolnił a potem zastopował brak talentu. Biegać się nie chciało zatem stał w bramce i jak piłka nie trafiła w niego to wpadła do bramki. Zawodnik takich klubów jak Warta Zawiercie, MKS Poręba, Źródło Kromołów czy Piliczanka Pilica. Choć ostatnim mecz rozegrał ponad 15 lat temu.. Zmieniło się tyle, że ubyło Klubów a przybyło boisk ze sztuczną nawierzchnią...

Może Ci się spodobać

TypyNaJurze

BONUS 200 % DO 300 ZŁ

  • 29 sierpnia, 2022
There are many variations of passages of Lorem Ipsum available but the majority have suffered alteration in that some injected
TypyNaJurze

Rozłam w kanale

  • 15 września, 2023
źródło & foto: BetFan