Wywiad

Bartosz KULEJ: Zamiast „palić ” pieniądze na wynagrodzenia zawodników w ligach w których z klucza gra się dla przyjemności i pasji, inwestujemy w rozwój szkółki oraz grup młodzieżowych

Doświadczony 35-letni pomocnik który wcześniej reprezentował barwy Polonii Poraj opowiada o meczu z Skalniakiem Kroczyce o zbliżającym się pojedynku z Pilicą Koniecpol a także o zdrowej organizacji w Warcie Poraj gdzie nie wydaje się zbędnie pieniędzy w „najemników” tylko inwestuje się w wychowanków i szkółkę piłkarską.

Proszę o podsumowanie meczu z Skalniakiem Kroczyce. Czy wynik odzwierciedla to co działo się na boisku?
Mecz ze Skalniakiem, był bardzo trudny, ale tak też sobie wyobrażaliśmy to spotkanie. Mają wartościowych zawodników na zdecydowanie wyższy poziom rozgrywkowy niż klasa A .

Jak oceniasz swój występ w tym meczu?
Co do mojego występu to wiadomo pesel jest jaki jest sam występ oceniam średnio , mogłem bardziej pomóc drużynie .

Jak oceniasz swój występ w tym meczu?
Sam wynik był sprawiedliwy , uważam że byliśmy lepszą drużyną.

Którego meczu najbardziej szkoda, gdzie straciliście punkty?
Mecz którego żałujemy bardzo i do tej pory nie wiemy jak do tego doszło to przegrane spotkanie z Orkanem .

Olek Górecki ojcem sukcesu w tym meczu?
Olek jest jednym z ojców sukcesu w Kroczycach , ale takie mecze wygrywa zespół . Generalnie proszę to zaznaczyć , że Olek jest najlepszym napastnikiem w tej lidze a myślę że umiejętnościami mógłby powalczyć o grę na poziomie kilka klas wyższym , jest świetnym kolegą i Granie z nim to przyjemność .

Jak morale przed spotkaniem z Pilicą Koniecpol?
Nasze morale są niezmienne , jesteśmy najlepszą drużyną w tej lidze i w każdym meczu gramy o 3 pkt . Ciężko trenujemy po to żeby się prezentować tak jak w meczu ze Skalniakiem .

Tylko wygrana przedłuża Wasze szanse na awans. Czujecie lekka presję?
Różnica między nami a naszymi konkurentami jest taka że my nie mamy żadnej presji jeśli chodzi o awans, raczej wynika to z naszym ambicji sportowych. Dodam również że w mojej ocenie jesteśmy bardzo zdrowym organizacyjnie i finansowo klubem, który zamiast „palić ” pieniądze na wynagrodzenia zawodników w ligach w których z klucza gra się dla przyjemności i pasji, woli inwestować w rozwój szkółki i grup młodzieżowych.

źródło: własne  foto: Facebook Warta Poraj

Avatar

Kul@3

About Author

Prawie 40 wiosen na karku a w piłkę mógłby jeszcze spokojnie pograć. Kariera spowolnił a potem zastopował brak talentu. Biegać się nie chciało zatem stał w bramce i jak piłka nie trafiła w niego to wpadła do bramki. Zawodnik takich klubów jak Warta Zawiercie, MKS Poręba, Źródło Kromołów czy Piliczanka Pilica. Choć ostatnim mecz rozegrał ponad 15 lat temu.. Zmieniło się tyle, że ubyło Klubów a przybyło boisk ze sztuczną nawierzchnią...