TypyNaJurze

BONUS 200 % DO 300 ZŁ

Najlepsza i najprostsza oferta powitalna na rynku! Dołączasz do BETFAN, robisz pierwszą wpłatę na min. 50 zł i masz 3x więcej środków na grę. Nawet 300 zł ekstra!


Jaką kwotę bonusu mogę otrzymać?
Od 100 zł (przy wpłacie 50 zł) do nawet 300 zł (przy wpłacie 150 zł lub więcej). Środki trafiają na saldo bonusowe automatycznie po zatwierdzeniu wpłaty.

Ile mam czasu na wykorzystanie bonusu?
Od momentu dokonania wpłaty masz 14 dni na odblokowanie i wykorzystanie w całości bonusu. Pamiętaj, że po tym terminie bonus wygaśnie i środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną wyzerowane.

Jak odblokować bonus?
Aby odblokować bonus, wykorzystaj całość środków, które znajdują się na saldzie głównym, zawierając za nie dowolny zakład lub zakłady. Pamiętaj, że z promocji wyłączone są zakłady systemowe, a także kupony zawierające zdarzenia Boost oraz zakłady na Gry Karciane. Gdy wszystkie zdarzenia na kuponach z salda głównego zostaną rozliczone, bonus zostanie odblokowany i będzie możliwy do wykorzystania.

Jak przełączyć się na saldo bonusowe?
Musisz najpierw wybrać stan konta, a potem spośród dwóch możliwych do wyboru sald wybrać saldo bonusowe. Wówczas kupon, który utworzysz, będzie postawiony właśnie za bonus.

Co należy zrobić, aby móc wypłacić środki bonusowe?
Należy zagrać za równowartość bonusu, aby środki zostały przeniesione na saldo główne i były możliwe do wypłaty. Możesz wykorzystać bonus grając jeden kupon za całość stawki lub kilka kuponów. Na każdym kuponie zawartym za środki bonusowe muszą znaleźć się przynajmniej 2 zdarzenia, a kurs łączny takiego kuponu musi wynieść co najmniej 3.0. To jedyne warunki konieczne do spełnienia – pozostawiamy Ci całkowitą dowolność w pozostałych kwestiach. Pamiętaj, że również na kuponie zawartym za bonus nie mogą znaleźć się zdarzenia z oferty Boost ani Gier Karcianych. Nie może być to także kupon systemowy.

Gdzie znajdę informacje na temat aktualnego stanu obrotu bonusem?
Szczegóły dotyczące każdego bonusu dostępne są w Panelu Gracza, który otworzysz poprzez kliknięcie w swoje inicjały widoczne w prawym górnym rogu ekranu po zalogowaniu do Twojego konta. Następnie wybierz „Bonusy i freebety”, gdzie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje na temat obrotu bonusem.

Mam inne pytania dotyczące promocji. Gdzie uzyskam pomoc?
Jeżeli potrzebujesz bardziej szczegółowego wytłumaczenia warunków promocji, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Gracza. Nasi konsultanci są dla Ciebie dostępni codziennie w godzinach 8:00-23:00!

źródło & foto: BetFan

Avatar

Kul@3

About Author

Prawie 40 wiosen na karku a w piłkę mógłby jeszcze spokojnie pograć. Kariera spowolnił a potem zastopował brak talentu. Biegać się nie chciało zatem stał w bramce i jak piłka nie trafiła w niego to wpadła do bramki. Zawodnik takich klubów jak Warta Zawiercie, MKS Poręba, Źródło Kromołów czy Piliczanka Pilica. Choć ostatnim mecz rozegrał ponad 15 lat temu.. Zmieniło się tyle, że ubyło Klubów a przybyło boisk ze sztuczną nawierzchnią...

Może Ci się spodobać

TypyNaJurze

Rozłam w kanale

  • 15 września, 2023
źródło & foto: BetFan
TypyNaJurze

Pakiet powitalny 900 PLN

  • 16 września, 2023
Bonus 100% od wpłaty? Zakład bez ryzyka? Freebet? W GO+bet masz wszystko co najlepsze na start swojej sportowej przygody. Skorzystaj