KOKS A

KOKS

DataDrużynyCzas/Wyniki
2023-08-12 11:00:0912 sierpnia, 2023Łazowianka Łazy
GKS II Katowice
2 - 2
2023-08-12 17:00:0212 sierpnia, 2023Ostoja Żelisławice
Górnik Piaski
3 - 1
2023-08-12 17:00:2012 sierpnia, 2023Pogoń Imielin
Warta Zawiercie
3 - 0
2023-08-12 17:00:2712 sierpnia, 2023AKS Mikołów
Orzeł Mokre
3 - 2
2023-08-12 17:00:2812 sierpnia, 2023Sarmacja Będzin
Cyklon Rogoźnik
0 - 3
2023-08-12 17:00:4212 sierpnia, 2023Unia Kosztowy
Śląsk Świętochłowice
2 - 3
2023-08-12 17:00:4312 sierpnia, 2023Górnik Wojkowice
CKS Czeladź
1 - 0
2023-08-12 17:00:4912 sierpnia, 2023Urania Ruda Śląska
Ruch II Chorzów
3 - 2
2023-08-15 11:00:1015 sierpnia, 2023Ruch II Chorzów
Unia Kosztowy
1 - 3
2023-08-15 11:00:1615 sierpnia, 2023GKS II Katowice
Górnik Wojkowice
0 - 1
2023-08-15 11:00:1915 sierpnia, 2023Śląsk Świętochłowice
Sarmacja Będzin
1 - 0
2023-08-15 17:00:4115 sierpnia, 2023Pogoń Imielin
Łazowianka Łazy
2 - 1
2023-08-15 17:00:4215 sierpnia, 2023Górnik Piaski
Urania Ruda Śląska
1 - 3
2023-08-15 17:00:4215 sierpnia, 2023CKS Czeladź
Ostoja Żelisławice
4 - 0
2023-08-15 17:00:5015 sierpnia, 2023Cyklon Rogoźnik
Orzeł Mokre
4 - 0
2023-08-15 17:00:5115 sierpnia, 2023Warta Zawiercie
AKS Mikołów
0 - 3
2023-08-19 11:00:0219 sierpnia, 2023Łazowianka Łazy
Warta Zawiercie
0 - 0
2023-08-19 11:00:1219 sierpnia, 2023Urania Ruda Śląska
CKS Czeladź
3 - 3
2023-08-19 17:00:2119 sierpnia, 2023Sarmacja Będzin
Ruch II Chorzów
2 - 4
2023-08-19 17:00:2519 sierpnia, 2023Górnik Wojkowice
Pogoń Imielin
3 - 0
2023-08-19 17:00:3519 sierpnia, 2023Unia Kosztowy
Górnik Piaski
1 - 1
2023-08-19 17:00:4619 sierpnia, 2023Orzeł Mokre
Śląsk Świętochłowice
3 - 4
2023-08-19 17:00:5019 sierpnia, 2023AKS Mikołów
Cyklon Rogoźnik
2 - 0
2023-08-19 17:00:5619 sierpnia, 2023Ostoja Żelisławice
GKS II Katowice
0 - 0
2023-08-26 11:00:2126 sierpnia, 2023Ruch II Chorzów
Orzeł Mokre
8 - 0
2023-08-26 15:00:0026 sierpnia, 2023GKS II Katowice
Urania Ruda Śląska
4 - 2
2023-08-26 15:00:4026 sierpnia, 2023Łazowianka Łazy
Górnik Wojkowice
1 - 2
2023-08-26 15:00:4626 sierpnia, 2023CKS Czeladź
Unia Kosztowy
3 - 1
2023-08-26 15:00:5626 sierpnia, 2023Pogoń Imielin
Ostoja Żelisławice
0 - 1
2023-08-26 16:00:1926 sierpnia, 2023Górnik Piaski
Sarmacja Będzin
2 - 0
2023-08-26 17:00:5026 sierpnia, 2023Śląsk Świętochłowice
AKS Mikołów
0 - 2
2023-08-26 17:00:5226 sierpnia, 2023Warta Zawiercie
Cyklon Rogoźnik
1 - 4
2023-09-02 11:00:132 września, 2023Urania Ruda Śląska
Pogoń Imielin
5 - 0
2023-09-02 11:00:172 września, 2023Ostoja Żelisławice
Łazowianka Łazy
3 - 3
2023-09-02 16:00:462 września, 2023Sarmacja Będzin
CKS Czeladź
2 - 3
2023-09-02 17:00:082 września, 2023Unia Kosztowy
GKS II Katowice
1 - 3
2023-09-02 17:00:092 września, 2023Orzeł Mokre
Górnik Piaski
2 - 3
2023-09-02 17:00:182 września, 2023Górnik Wojkowice
Warta Zawiercie
3 - 1
2023-09-02 17:00:212 września, 2023AKS Mikołów
Ruch II Chorzów
1 - 2
2023-09-03 17:00:183 września, 2023Cyklon Rogoźnik
Śląsk Świętochłowice
2 - 1
2023-09-09 11:00:579 września, 2023GKS II Katowice
Sarmacja Będzin
1 - 1
2023-09-09 16:00:089 września, 2023Łazowianka Łazy
Urania Ruda Śląska
3 - 3
2023-09-09 16:00:199 września, 2023CKS Czeladź
Orzeł Mokre
1 - 1
2023-09-09 16:00:239 września, 2023Warta Zawiercie
Śląsk Świętochłowice
0 - 3
2023-09-09 16:00:259 września, 2023Górnik Piaski
AKS Mikołów
1 - 3
2023-09-09 16:00:299 września, 2023Ruch II Chorzów
Cyklon Rogoźnik
0 - 2
2023-09-09 16:00:349 września, 2023Pogoń Imielin
Unia Kosztowy
2 - 1
2023-09-09 16:00:479 września, 2023Górnik Wojkowice
Ostoja Żelisławice
4 - 1
2023-09-16 11:00:1016 września, 2023Orzeł Mokre
GKS II Katowice
0 - 2
2023-09-16 11:00:1716 września, 2023Śląsk Świętochłowice
Ruch II Chorzów
4 - 3
2023-09-16 11:00:2316 września, 2023Urania Ruda Śląska
Górnik Wojkowice
1 - 2
2023-09-16 11:00:2616 września, 2023Sarmacja Będzin
Pogoń Imielin
4 - 0
2023-09-16 11:00:5416 września, 2023Ostoja Żelisławice
Warta Zawiercie
2 - 0
2023-09-16 16:00:1016 września, 2023AKS Mikołów
CKS Czeladź
4 - 1
2023-09-16 16:00:2216 września, 2023Cyklon Rogoźnik
Górnik Piaski
2 - 2
2023-09-16 16:00:3416 września, 2023Unia Kosztowy
Łazowianka Łazy
0 - 0
2023-09-23 11:00:0423 września, 2023Ostoja Żelisławice
Urania Ruda Śląska
2 - 2
2023-09-23 11:00:1323 września, 2023Warta Zawiercie
Ruch II Chorzów
0 - 3
2023-09-23 11:00:3623 września, 2023Górnik Wojkowice
Unia Kosztowy
3 - 1
2023-09-23 11:00:5623 września, 2023CKS Czeladź
Cyklon Rogoźnik
1 - 3
2023-09-23 16:00:0223 września, 2023Łazowianka Łazy
Sarmacja Będzin
0 - 3
2023-09-23 16:00:0623 września, 2023Górnik Piaski
Śląsk Świętochłowice
5 - 1
2023-09-23 16:00:3123 września, 2023Pogoń Imielin
Orzeł Mokre
1 - 2
2023-09-24 17:30:4524 września, 2023GKS II Katowice
AKS Mikołów
1 - 3
2023-09-30 11:00:1430 września, 2023Ruch II Chorzów
Górnik Piaski
3 - 0
2023-09-30 11:00:4330 września, 2023Orzeł Mokre
Łazowianka Łazy
2 - 2
2023-09-30 11:00:4830 września, 2023Urania Ruda Śląska
Warta Zawiercie
3 - 1
2023-09-30 11:00:5530 września, 2023Sarmacja Będzin
Górnik Wojkowice
1 - 3
2023-09-30 16:00:1830 września, 2023Cyklon Rogoźnik
GKS II Katowice
3 - 2
2023-09-30 16:00:3530 września, 2023AKS Mikołów
Pogoń Imielin
11 - 0
2023-09-30 16:00:5030 września, 2023Unia Kosztowy
Ostoja Żelisławice
0 - 1
2023-10-01 11:00:591 października, 2023Śląsk Świętochłowice
CKS Czeladź
2 - 1
2023-10-07 11:00:047 października, 2023Pogoń Imielin
Cyklon Rogoźnik
0 - 1
2023-10-07 11:00:157 października, 2023Ostoja Żelisławice
Sarmacja Będzin
2 - 3
2023-10-07 11:00:407 października, 2023Urania Ruda Śląska
Unia Kosztowy
3 - 0
2023-10-07 11:00:427 października, 2023Warta Zawiercie
Górnik Piaski
3 - 4
2023-10-07 15:30:087 października, 2023Łazowianka Łazy
AKS Mikołów
0 - 9
2023-10-07 15:30:237 października, 2023Górnik Wojkowice
Orzeł Mokre
1 - 1
2023-10-08 10:30:418 października, 2023GKS II Katowice
Śląsk Świętochłowice
0 - 2
2023-10-08 11:00:048 października, 2023CKS Czeladź
Ruch II Chorzów
1 - 4
2023-10-14 10:00:0214 października, 2023Śląsk Świętochłowice
Pogoń Imielin
0 - 1
2023-10-14 11:00:3814 października, 2023Orzeł Mokre
Ostoja Żelisławice
0 - 0
2023-10-14 11:00:4414 października, 2023AKS Mikołów
Górnik Wojkowice
6 - 0
2023-10-14 11:00:5314 października, 2023Sarmacja Będzin
Urania Ruda Śląska
0 - 5
2023-10-14 11:00:5414 października, 2023Ruch II Chorzów
GKS II Katowice
1 - 1
2023-10-14 15:00:1314 października, 2023Cyklon Rogoźnik
Łazowianka Łazy
2 - 0
2023-10-14 15:00:2014 października, 2023Unia Kosztowy
Warta Zawiercie
3 - 1
2023-10-14 15:00:4014 października, 2023Górnik Piaski
CKS Czeladź
2 - 2
2023-10-21 11:00:1821 października, 2023Ostoja Żelisławice
AKS Mikołów
2 - 4
2023-10-21 11:00:1821 października, 2023Urania Ruda Śląska
Orzeł Mokre
3 - 1
2023-10-21 11:00:2621 października, 2023Warta Zawiercie
CKS Czeladź
2 - 1
2023-10-21 14:30:2721 października, 2023GKS II Katowice
Górnik Piaski
3 - 0
2023-10-21 15:00:0321 października, 2023Unia Kosztowy
Sarmacja Będzin
0 - 3
2023-10-21 15:00:1221 października, 2023Pogoń Imielin
Ruch II Chorzów
0 - 3
2023-10-21 15:00:2021 października, 2023Górnik Wojkowice
Cyklon Rogoźnik
2 - 2
2023-10-21 15:00:5221 października, 2023Łazowianka Łazy
Śląsk Świętochłowice
0 - 8
2023-10-28 11:00:1628 października, 2023Sarmacja Będzin
Warta Zawiercie
0 - 0
2023-10-28 11:00:1928 października, 2023AKS Mikołów
Urania Ruda Śląska
4 - 1
2023-10-28 11:00:4228 października, 2023Ruch II Chorzów
Łazowianka Łazy
16 - 1
2023-10-28 15:00:1928 października, 2023Górnik Piaski
Pogoń Imielin
3 - 3
2023-10-28 15:00:2528 października, 2023CKS Czeladź
GKS II Katowice
2 - 3
2023-10-28 15:00:4128 października, 2023Cyklon Rogoźnik
Ostoja Żelisławice
9 - 2
2023-11-04 11:00:234 listopada, 2023Ostoja Żelisławice
Śląsk Świętochłowice
1 - 2
2023-11-04 11:00:264 listopada, 2023Urania Ruda Śląska
Cyklon Rogoźnik
2 - 0
2023-11-04 11:00:504 listopada, 2023Warta Zawiercie
GKS II Katowice
1 - 2
2023-11-04 14:00:184 listopada, 2023Pogoń Imielin
CKS Czeladź
0 - 1
2023-11-04 14:00:194 listopada, 2023Unia Kosztowy
AKS Mikołów
0 - 4
2023-11-04 14:00:564 listopada, 2023Górnik Wojkowice
Ruch II Chorzów
0 - 4
2023-11-04 14:00:574 listopada, 2023Łazowianka Łazy
Górnik Piaski
1 - 6
2023-11-10 18:30:1510 listopada, 2023AKS Mikołów
Sarmacja Będzin
3 - 0
2023-11-11 11:00:2711 listopada, 2023Warta Zawiercie
Orzeł Mokre
2 - 1
2023-11-11 11:00:4111 listopada, 2023Górnik Piaski
Górnik Wojkowice
1 - 1
2023-11-11 12:30:0211 listopada, 2023Śląsk Świętochłowice
Urania Ruda Śląska
2 - 4
2023-11-11 13:30:0811 listopada, 2023Cyklon Rogoźnik
Unia Kosztowy
0 - 3
2023-11-11 13:30:3011 listopada, 2023CKS Czeladź
Łazowianka Łazy
8 - 0
2023-11-12 11:30:4812 listopada, 2023Ruch II Chorzów
Ostoja Żelisławice
8 - 0
2023-11-12 15:30:1112 listopada, 2023GKS II Katowice
Pogoń Imielin
1 - 0
2023-11-18 12:00:1718 listopada, 2023Śląsk Świętochłowice
Górnik Wojkowice
3 - 1
2024-03-16 15:00:2016 marca, 2024CKS Czeladź
AKS Mikołów
3 - 2
2024-03-23 11:00:3223 marca, 2024Orzeł Mokre
AKS Mikołów
0 - 2
2024-03-23 11:00:3223 marca, 2024Warta Zawiercie
Pogoń Imielin
2 - 3
2024-03-23 15:00:1723 marca, 2024Górnik Piaski
Ostoja Żelisławice
2 - 1
2024-03-23 15:00:3323 marca, 2024CKS Czeladź
Górnik Wojkowice
0 - 2
2024-03-23 15:00:3323 marca, 2024Śląsk Świętochłowice
Unia Kosztowy
4 - 0
2024-03-23 15:00:3923 marca, 2024GKS II Katowice
Łazowianka Łazy
2 - 0
2024-03-23 15:30:0923 marca, 2024Cyklon Rogoźnik
Sarmacja Będzin
1 - 1
2024-03-25 16:16:1325 marca, 2024Ruch II Chorzów
Urania Ruda Śląska
6 - 0
2024-03-30 11:00:0630 marca, 2024Urania Ruda Śląska
Górnik Piaski
1 - 2
2024-03-30 11:00:2530 marca, 2024AKS Mikołów
Warta Zawiercie
5 - 1
2024-03-30 11:00:5130 marca, 2024Sarmacja Będzin
Śląsk Świętochłowice
3 - 2
2024-03-30 13:00:1230 marca, 2024Górnik Wojkowice
GKS II Katowice
0 - 4
2024-03-30 13:00:3030 marca, 2024Unia Kosztowy
Ruch II Chorzów
3 - 1
2024-03-30 13:00:3630 marca, 2024Ostoja Żelisławice
CKS Czeladź
1 - 2
2024-03-30 13:00:4630 marca, 2024Łazowianka Łazy
Pogoń Imielin
1 - 5
2024-04-06 11:00:436 kwietnia, 2024Pogoń Imielin
Górnik Wojkowice
3 - 1
2024-04-06 12:30:506 kwietnia, 2024GKS II Katowice
Ostoja Żelisławice
1 - 0
2024-04-06 16:00:266 kwietnia, 2024CKS Czeladź
Urania Ruda Śląska
4 - 0
2024-04-06 16:00:276 kwietnia, 2024Górnik Piaski
Unia Kosztowy
5 - 0
2024-04-06 16:00:316 kwietnia, 2024Warta Zawiercie
Łazowianka Łazy
3 - 0
2024-04-06 16:30:206 kwietnia, 2024Cyklon Rogoźnik
AKS Mikołów
1 - 4
2024-04-06 17:00:556 kwietnia, 2024Śląsk Świętochłowice
Orzeł Mokre
2 - 0
2024-04-07 11:00:097 kwietnia, 2024Ruch II Chorzów
Sarmacja Będzin
4 - 0
2024-04-13 11:00:2913 kwietnia, 2024Orzeł Mokre
Ruch II Chorzów
3 - 4
2024-04-13 11:00:4213 kwietnia, 2024Urania Ruda Śląska
GKS II Katowice
0 - 5
2024-04-13 11:00:4713 kwietnia, 2024Sarmacja Będzin
Górnik Piaski
1 - 1
2024-04-13 16:00:0613 kwietnia, 2024AKS Mikołów
Śląsk Świętochłowice
4 - 1
2024-04-13 16:00:1813 kwietnia, 2024Cyklon Rogoźnik
Warta Zawiercie
4 - 1
2024-04-13 16:00:5413 kwietnia, 2024Unia Kosztowy
CKS Czeladź
0 - 1
2024-04-14 16:00:1214 kwietnia, 2024Górnik Wojkowice
Łazowianka Łazy
1 - 1
2024-04-18 18:30:4318 kwietnia, 2024Śląsk Świętochłowice
Cyklon Rogoźnik
1 - 0
2024-04-20 10:00:5320 kwietnia, 2024Ruch II Chorzów
AKS Mikołów
1 - 2
2024-04-20 11:00:2520 kwietnia, 2024Górnik Piaski
Orzeł Mokre
3 - 2
2024-04-20 15:00:1620 kwietnia, 2024GKS II Katowice
Unia Kosztowy
0 - 0
2024-04-20 15:00:2920 kwietnia, 2024CKS Czeladź
Sarmacja Będzin
3 - 2
2024-04-20 16:30:0020 kwietnia, 2024Łazowianka Łazy
Ostoja Żelisławice
2 - 1
2024-04-20 17:00:1320 kwietnia, 2024Pogoń Imielin
Urania Ruda Śląska
1 - 0
2024-04-20 17:00:4120 kwietnia, 2024Warta Zawiercie
Górnik Wojkowice
1 - 3
2024-04-27 11:00:0327 kwietnia, 2024Urania Ruda Śląska
Łazowianka Łazy
4 - 1
2024-04-27 11:00:0527 kwietnia, 2024Unia Kosztowy
Pogoń Imielin
0 - 0
2024-04-27 11:00:3527 kwietnia, 2024Sarmacja Będzin
GKS II Katowice
0 - 3
2024-04-27 13:00:3527 kwietnia, 2024Ostoja Żelisławice
Górnik Wojkowice
0 - 1
2024-04-27 16:30:0027 kwietnia, 2024Cyklon Rogoźnik
Ruch II Chorzów
0 - 5
2024-04-27 16:30:4427 kwietnia, 2024AKS Mikołów
Górnik Piaski
8 - 0
2024-04-27 17:00:2827 kwietnia, 2024Śląsk Świętochłowice
Warta Zawiercie
4 - 1
2024-05-01 11:00:181 maja, 2024 Górnik Wojkowice
Urania Ruda Śląska
4 - 1
2024-05-01 11:00:231 maja, 2024Pogoń Imielin
Sarmacja Będzin
1 - 4
2024-05-01 11:00:371 maja, 2024GKS II Katowice
Orzeł Mokre
3 - 1
2024-05-01 11:00:391 maja, 2024Ruch II Chorzów
Śląsk Świętochłowice
5 - 0
2024-05-01 11:00:501 maja, 2024Górnik Piaski
Cyklon Rogoźnik
1 - 6
2024-05-01 17:00:091 maja, 2024Łazowianka Łazy
Unia Kosztowy
0 - 0
2024-05-01 17:00:191 maja, 2024Warta Zawiercie
Ostoja Żelisławice
1 - 0
2024-05-04 11:00:294 maja, 2024Urania Ruda Śląska
Ostoja Żelisławice
3 - 5
2024-05-04 11:00:444 maja, 2024Unia Kosztowy
Górnik Wojkowice
0 - 3
2024-05-04 17:00:154 maja, 2024Orzeł Mokre
Pogoń Imielin
2 - 3
2024-05-04 18:00:164 maja, 2024 Śląsk Świętochłowice
Górnik Piaski
3 - 3
2024-05-04 18:00:284 maja, 2024Cyklon Rogoźnik
CKS Czeladź
0 - 4
2024-05-05 11:00:105 maja, 2024Ruch II Chorzów
Warta Zawiercie
5 - 0
2024-05-05 11:00:215 maja, 2024Sarmacja Będzin
Łazowianka Łazy
3 - 1
2024-05-08 19:00:088 maja, 2024AKS Mikołów
GKS II Katowice
0 - 0
2024-05-11 11:00:1611 maja, 2024Łazowianka Łazy
Orzeł Mokre
2 - 4
2024-05-11 11:00:1711 maja, 2024Górnik Wojkowice
Sarmacja Będzin
2 - 0
2024-05-11 13:00:3611 maja, 2024Ostoja Żelisławice
Unia Kosztowy
2 - 2
2024-05-11 17:00:0011 maja, 2024CKS Czeladź
Śląsk Świętochłowice
0 - 2
2024-05-11 17:00:3911 maja, 2024Warta Zawiercie
Urania Ruda Śląska
4 - 0
2024-05-11 17:00:4311 maja, 2024Pogoń Imielin
AKS Mikołów
0 - 2
2024-05-11 17:00:4511 maja, 2024Górnik Piaski
Ruch II Chorzów
1 - 5
2024-05-12 11:00:1912 maja, 2024GKS II Katowice
Cyklon Rogoźnik
2 - 1
2024-05-15 18:00:2615 maja, 2024Orzeł Mokre
Unia Kosztowy
1 - 3
2024-05-17 17:00:0517 maja, 2024AKS Mikołów
Łazowianka Łazy
12 - 0
2024-05-18 11:00:1118 maja, 2024Orzeł Mokre
Górnik Wojkowice
4 - 1
2024-05-18 17:00:1818 maja, 2024Śląsk Świętochłowice
GKS II Katowice
1 - 1
2024-05-18 17:00:3018 maja, 2024Górnik Piaski
Warta Zawiercie
4 - 1
2024-05-18 17:00:4518 maja, 2024Cyklon Rogoźnik
Pogoń Imielin
6 - 0
2024-05-19 11:00:1519 maja, 2024Ruch II Chorzów
CKS Czeladź
6 - 2
2024-05-19 11:00:1619 maja, 2024Sarmacja Będzin
Ostoja Żelisławice
1 - 0
2024-05-19 17:00:5619 maja, 2024Unia Kosztowy
Urania Ruda Śląska
4 - 0
2024-05-25 14:00:3325 maja, 2024CKS Czeladź
Górnik Piaski
4 - 0
2024-05-25 15:00:5825 maja, 2024GKS II Katowice
Ruch II Chorzów
1 - 3
2024-05-25 17:00:2125 maja, 2024Górnik Wojkowice
AKS Mikołów
1 - 0
2024-05-26 11:00:0626 maja, 2024Urania Ruda Śląska
Sarmacja Będzin
1 - 3
2024-05-26 13:00:3126 maja, 2024Ostoja Żelisławice
Orzeł Mokre
3 - 2
2024-05-26 17:00:1426 maja, 2024Pogoń Imielin
Śląsk Świętochłowice
0 - 8
2024-05-26 17:00:3626 maja, 2024Warta Zawiercie
Unia Kosztowy
2 - 1
2024-05-26 17:00:5526 maja, 2024Łazowianka Łazy
Cyklon Rogoźnik
3 - 1
2024-05-29 17:30:5129 maja, 2024Górnik Piaski
GKS II Katowice
0 - 4
2024-05-30 11:00:0730 maja, 2024Orzeł Mokre
Cyklon Rogoźnik
0 - 2
2024-05-30 17:00:1030 maja, 2024Sarmacja Będzin
Unia Kosztowy
1 - 2
2024-06-01 11:00:091 czerwca, 2024Orzeł Mokre
Urania Ruda Śląska
5 - 0
2024-06-01 11:00:131 czerwca, 2024Ruch II Chorzów
Pogoń Imielin
8 - 0
2024-06-01 17:00:021 czerwca, 2024Śląsk Świętochłowice
Łazowianka Łazy
2 - 1
2024-06-01 17:00:341 czerwca, 2024AKS Mikołów
Ostoja Żelisławice
6 - 0
2024-06-01 17:00:421 czerwca, 2024CKS Czeladź
Warta Zawiercie
3 - 0
2024-06-02 11:00:402 czerwca, 2024Cyklon Rogoźnik
Górnik Wojkowice
2 - 1
2024-06-08 14:00:288 czerwca, 2024Warta Zawiercie
Sarmacja Będzin
2 - 0
2024-06-08 16:00:598 czerwca, 2024Pogoń Imielin
Górnik Piaski
4 - 1
2024-06-08 17:00:088 czerwca, 2024Urania Ruda Śląska
AKS Mikołów
1 - 5
2024-06-08 17:00:098 czerwca, 2024Unia Kosztowy
Orzeł Mokre
0 - 1
2024-06-08 17:00:328 czerwca, 2024GKS II Katowice
CKS Czeladź
3 - 1
2024-06-08 17:00:358 czerwca, 2024Górnik Wojkowice
Śląsk Świętochłowice
1 - 2
2024-06-08 17:00:378 czerwca, 2024Ostoja Żelisławice
Cyklon Rogoźnik
5 - 3
2024-06-11 17:50:3011 czerwca, 2024Sarmacja Będzin
AKS Mikołów
0 - 5
2024-06-12 18:00:2912 czerwca, 2024Ruch II Chorzów
Górnik Wojkowice
2 - 2
2024-06-12 18:00:3512 czerwca, 2024Orzeł Mokre
CKS Czeladź
0 - 1
2024-06-15 11:00:0015 czerwca, 2024Orzeł Mokre
Sarmacja Będzin
2 - 0
2024-06-15 15:00:0115 czerwca, 2024CKS Czeladź
Pogoń Imielin
5 - 3
2024-06-15 15:00:3315 czerwca, 2024Górnik Piaski
Łazowianka Łazy
5 - 1
2024-06-15 17:00:0515 czerwca, 2024AKS Mikołów
Unia Kosztowy
5 - 2
2024-06-15 17:00:4115 czerwca, 2024Cyklon Rogoźnik
Urania Ruda Śląska
4 - 0
2024-06-16 11:00:3716 czerwca, 2024GKS II Katowice
Warta Zawiercie
8 - 2
2024-06-19 18:00:0519 czerwca, 2024Górnik Wojkowice
Górnik Piaski
 18:00:0518:00
2024-06-22 11:00:3822 czerwca, 2024Urania Ruda Śląska
Śląsk Świętochłowice
 11:00:3811:00
2024-06-22 13:00:0022 czerwca, 2024Orzeł Mokre
Warta Zawiercie
 13:00:0013:00
2024-06-22 17:00:4322 czerwca, 2024Unia Kosztowy
Cyklon Rogoźnik
 17:00:4317:00
2024-06-23 18:00:0123 czerwca, 2024Łazowianka Łazy
CKS Czeladź
 18:00:0118:00
Avatar

Kul@3

About Author

Prawie 40 wiosen na karku a w piłkę mógłby jeszcze spokojnie pograć. Kariera spowolnił a potem zastopował brak talentu. Biegać się nie chciało zatem stał w bramce i jak piłka nie trafiła w niego to wpadła do bramki. Zawodnik takich klubów jak Warta Zawiercie, MKS Poręba, Źródło Kromołów czy Piliczanka Pilica. Choć ostatnim mecz rozegrał ponad 15 lat temu.. Zmieniło się tyle, że ubyło Klubów a przybyło boisk ze sztuczną nawierzchnią...

Może Ci się spodobać

IV Liga

Hattrick Asy w Myszkowie

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available but the majority have suffered alteration in that some injected