Wywiad

Damian ADAMIECKI: Zamiast wysyłać smsa lub nabywać płatny pakiet proszę przekazać kilka złotych na SZLACHETNĄ PACZKE

Wychowanek MKS Poręba rundę jesienną może zaliczyć do udanych bowiem zdobył piętnaście goli w  piętnastu meczach IV Ligi Damian Adamiecki w barwach Przemszy Siewierz co daje mu fotel lidera w klasyfikacji strzelców, drugi w klasyfikacji zawodnik MKS Myszków Alan Jaworski ma tych trafień jedenaście.

Szanowni Państwo jest mi niezmiernie miło, z powodu tego, iż zostałem nominowany w kategorii Sportowiec Roku plebiscytu Dziennika Zachodniego. Z tego miejsca chciałem się zwrócić do Wszystkich osób które zamierzały oddać swój głos na moją skromna osobę (za który trzeba zapłacić). Zamiast wysyłać smsa lub nabywać płatny pakiet proszę, aby zamiast tego przekazały kilka złotych na akcję SZLACHETNEJ PACZKI (link tutaj). Bardzo Wszystkim dziękuję i życzę wszystkiego najlepszego. Z piłkarskim pozdrowieniem – powiedział napastnik Przemsza Siewierz Damian Adamiecki.

źródło & foto: Facebook Przemsza Siewierz

Avatar

Kul@3

About Author

Prawie 40 wiosen na karku a w piłkę mógłby jeszcze spokojnie pograć. Kariera spowolnił a potem zastopował brak talentu. Biegać się nie chciało zatem stał w bramce i jak piłka nie trafiła w niego to wpadła do bramki. Zawodnik takich klubów jak Warta Zawiercie, MKS Poręba, Źródło Kromołów czy Piliczanka Pilica. Choć ostatnim mecz rozegrał ponad 15 lat temu.. Zmieniło się tyle, że ubyło Klubów a przybyło boisk ze sztuczną nawierzchnią...

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *