Powiat

Drugi mecz z rzędu Warty na Tysiaka z kompletem punktów oraz na zero z tyłu!

Drugi mecz z rzędu na Tysiaka i komplet punktów podopiecznych Bartosza Zachary! Drugi mecz z rzędu na własnym obiekcie zagrany na sero z tyłu! Ilość żółtych kartek zmalała do minimum! Te wszystkie symptomy powodują, że ze spokojem Warta Zawiercie może spoglądać w przyszłość!

11 maja 2024, 17:00 – Zawiercie (Stadion 1000-lecia)
KP WARTA ZAWIERCIE 4:0 URANIA RUDA ŚLĄSKA
Lipowski 38, 45+6, 57, Trojak 80

WARTA: 1 Kacper Kowalczyk – 3 Krystian Furgacz, 8 Szymon Maszczyk, 5 Szymon Pacholczak, 27 Gabriel Strąk (46′ 13 Sebastian Brzostkiewicz), 23 Franciszek Gajda, 2 Harlent Duvan Gomez Mera (44′ 11 Kacper Trojak) 14 Damian Kocot, 6 Mateusz Lipowski, (69′ 7 Mikołaj Kubasik) 18 Piotr Wysocki  (78′ 16 Antoni Migdał), 9 John Anderson Ambuila Mina (62’15 Nikodem Janeczek).

URANIA: 12 Paweł Bojarski – 8 Tomasz Brysz, (46′ 2 Krystian Lubiejewski), 10 Dominik Czogała 20 Michał Drak,  (65′ 18 Mariusz Telega), 7 Jakub Gubała (80′ 21 Bartosz Rudolf), 5 Sebastian Kasza, 6 Dawid Kempka, 3 Dawid Mazurek, 19 Wiktor Sońta, 11 Krzysztof Witalis (60′ 17 Jakub Skiba), 22 Jakub Zdunkiewicz.

żółte kartki: Piotr Wysocki 47

Pod koniec pierwszej połowy spotkanie zostało przerwane na pięć minut z powodu groźnie wyglądającego upadku Harlent Duvana Gomeza Mery, który skacząc do piłki wspólnie z przeciwnikiem źle upadł na murawę po czym stracił przytomność na około minutę. Zły upadek był spowodowany po części przez zawodnika Uranii który zastosował na zawodniku Warty Zawiercie tzw. krzesełko powodując niekontrolowany upadek zawodnika pochodzącego z Kolumbii. Na miejscu został mu udzielona szybka i fachowa pomoc medyczna a życie i zdrowie zawodnika gospodarzy nie było zagrożone. Na miejsce przybył Zespół Ratownictwa Medycznego który zabrał poszkodowanego do Szpitala Powiatowego w Zawierciu gdzie po wykonanych badaniach okazało się, że kręgosłup zawodnika nie uległ uszkodzeniu, po badaniach wypisany został do domu.

DataDrużynyCzas/WynikiLigaSezonMiejsce spotkania
2024-05-11 11:00:1611 maja, 2024Łazowianka Łazy
Orzeł Mokre
2 - 4Klasa Okręgowa Katowice Sosnowiec2023/2024
Stadion Sportowy w Łazach
2024-05-11 11:00:1711 maja, 2024Górnik Wojkowice
Sarmacja Będzin
2 - 0Klasa Okręgowa Katowice Sosnowiec2023/2024
Stadion Miejski Górnika Wojkowice
2024-05-11 13:00:3611 maja, 2024Ostoja Żelisławice
Unia Kosztowy
2 - 2Klasa Okręgowa Katowice Sosnowiec2023/2024
Stadion Sportowy w Żelisławicach
2024-05-11 17:00:0011 maja, 2024CKS Czeladź
Śląsk Świętochłowice
0 - 2Klasa Okręgowa Katowice Sosnowiec2023/2024
Stadion Miejski im. Józefa Pawełczyka Czeladź
2024-05-11 17:00:3911 maja, 2024Warta Zawiercie
Urania Ruda Śląska
4 - 0Klasa Okręgowa Katowice Sosnowiec2023/2024
1000 lecia Państwa Polskiego
2024-05-11 17:00:4311 maja, 2024Pogoń Imielin
AKS Mikołów
0 - 2Klasa Okręgowa Katowice Sosnowiec2023/2024
Generała Józefa Hallera 37, Imielin
2024-05-11 17:00:4511 maja, 2024Górnik Piaski
Ruch II Chorzów
1 - 5Klasa Okręgowa Katowice Sosnowiec2023/2024
Mickiewicza, 41-253 Czeladź
2024-05-12 11:00:1912 maja, 2024GKS II Katowice
Cyklon Rogoźnik
2 - 1Klasa Okręgowa Katowice Sosnowiec2023/2024
Bukowa 1, Katowice
PozycjaKlubPWDLFAPts
1AKS Mikołów2622131031867
2Ruch II Chorzów2619161073058
3Górnik Wojkowice261646463752
4Śląsk Świętochłowice261628644250
5GKS II Katowice261475472549
6Cyklon Rogoźnik241338563742
7CKS Czeladź2512310554339
8Górnik Piaski261079546337
9Sarmacja Będzin2610412394634
10Urania Ruda Śląska2610313536433
11Pogoń Imielin269215286429
12Ostoja Żelisławice267514345726
13Unia Kosztowy266614294724
14Warta Zawiercie266218296420
15Orzeł Mokre243417346213
16Łazowianka Łazy2518162210111

źródło: własne  foto: Nasze Miasto Zawiercie – zawiercie.eu video: Urania Ruda Śląska Facebook – Urania TV / MILY Produkcje / Murawa w obiektywie

Avatar

Kul@3

About Author

Prawie 40 wiosen na karku a w piłkę mógłby jeszcze spokojnie pograć. Kariera spowolnił a potem zastopował brak talentu. Biegać się nie chciało zatem stał w bramce i jak piłka nie trafiła w niego to wpadła do bramki. Zawodnik takich klubów jak Warta Zawiercie, MKS Poręba, Źródło Kromołów czy Piliczanka Pilica. Choć ostatnim mecz rozegrał ponad 15 lat temu.. Zmieniło się tyle, że ubyło Klubów a przybyło boisk ze sztuczną nawierzchnią...

Może Ci się spodobać

Powiat

LIGA W POWIECIE [13 sierpnia]

  • 13 sierpnia, 2023
Najlepiej rozgrywki ligowe w nowym sezonie 2023/2024 zainaugurowała drużyna Sparty Szczekociny która na wyjeździe zainkasowała trzy punkty pewnie wygrywając w