JuniorJura

Dwóch zawodników Football Academy Zawiercie na testach w Górniku

Football Academy Zawiercie przedstawiła także nowego/starego partnera szkółki. Pascal Zawiercie to szkoły policealne dla dorosłych w których znajdziesz swój wymarzony zawód. Do sztabu szkoleniowego dołączył także nowy trener który zajmuje się rzemiosłem bramkarskim.

Bartosz i Wojtek wzięli udział w rozgrywkach ligi S9 w barwach Akademia Piłkarska Górnika Zabrze Górnik. Bartosz jest uczniem Szkoła Podstawowa nr 5 w Zawierciu a Wojtek SP1 Poręba. Cieszymy się że praca Football Academy Zawiercie zostaje zauważona przez najlepsze akademię piłkarskie w Polsce.
Przedstawiamy nowego/starego partnera szkółki. PASCAL ZAWIERCIE to szkoły policealne dla dorosłych w których znajdziesz swój wymarzony zawód . W ofercie znajdują się kierunki typowo dla kobiet jak i skierowane do panów.
Firma PASCAL zasponsorowała koszulki meczowe dla grupy Sunderland oraz Chelsea. I jak chłopcy wyglądają w czarnym.
Rafał Lisocki trenerem bramkarzy UKS Football Academy Zawiercie Trener Rafał jest właścicielem Szkółki Bramkarskiej FOX z wieloletnim doświadczeniem trenerskim. Zajmujemy się treningami bramkarskimi już od ponad 5 lat. Współpracujemy z kilkoma klubami na terenie śląska takimi jak: MK Górnik Katowice, Sokół Orzech, Champions Piekary Śląskie, Champions Radzionków. W szkoleniu bramkarzy szkółka FOX kładzie nacisk na indywidualny rozwój każdego bramkarza \ bramkarki oraz prawidłowy rozwój techniki gry. Zaufali nam młodzieżowi bramkarza takich akademii  jak: GKS Katowice Raków Częstochowa, Górnika Zabrze ( Dziewcząt), SMS Ruch Radzionków.

źródło & foto: Football Academy Zawiercie

Avatar

Kul@3

About Author

Prawie 40 wiosen na karku a w piłkę mógłby jeszcze spokojnie pograć. Kariera spowolnił a potem zastopował brak talentu. Biegać się nie chciało zatem stał w bramce i jak piłka nie trafiła w niego to wpadła do bramki. Zawodnik takich klubów jak Warta Zawiercie, MKS Poręba, Źródło Kromołów czy Piliczanka Pilica. Choć ostatnim mecz rozegrał ponad 15 lat temu.. Zmieniło się tyle, że ubyło Klubów a przybyło boisk ze sztuczną nawierzchnią...

Może Ci się spodobać

JuniorJura

Dlaczego treningi na dworze są najlepszą opcją?

Źródło Kromołów stara się się zapewnić swoim młodym zawodnikom jak najlepsze warunki treningu. Zawodnicy podczas zimowych dni mają zazwyczaj treningi
JuniorJura

Warta Zawiercie wygrali Warta Cup 2023

W dniu 10 grudnia 2023 roku odbyła się II edycja turnieju Warta CUP w Zawierciu na hali przy ulicy Blanowskiej