Powiat

GRA LIGA W REGIONIE 4-5 listopada

Nadszedł miesiąc listopad więc tylko dwie kolejki zostały do rozegrania w 2023 roku, no i jak może dobrze pójdzie gdzieś mecze zaległe które nie odbyły się ostatnio przez intensywne opady deszczu czyli walka o punkty maksymalnie potrwa do 18-19 listopada a później przerwa w treningach do stycznia i okres sparingów zimowych styczeń – marzec 2024 czyli jak dobrze policzymy przerwa w meczach o stawkę potrwa blisko cztery miesiące zdecydowanie za długo. Zimy nie są takie jak kiedyś, druga sprawa ilość boisk ze sztuczną nawierzchnią pozwoliłaby grać do grudnia albo ligę zacząć wcześniej a przedłużyć przerwę w wakacje. Nie każdy jest fanem gry na sztucznej murawie jednak w przeciągu od stycznia – marca każdy gra co tydzień a nawet dwa razy w tygodniu sparing. Przerwa w meczach o punkty która trwa cztery miesiące to zdecydowanie za długo…

LIGA OKRĘGOWA KATOWICE SOSNOWIEC – KOLEJKA XIV

4 listopada 2023, 11:00 – Zawiercie (Stadion 1000-lecia)
KP WARTA ZAWIERCIE 1:2 GKS II KATOWICE
Lipowski 67 –  Kaziszyn 8, Cholerzyński 42

WARTA: Kowalczyk – Pacholczak (59′ Gajek), P. Nowakowski, Kocot (65′ Duda), Gajda,  Furgacz, Maszczyk (89′ K. Dąbrowski), Kwaśniak, Brzostkiewicz (46′ Grim), Trojak (46′ Kubasik), Janeczek (46′ Lipowski).

GKS II: Pęksa – Bialik, Cholerzyński, Kaziszyn, Kołodziej (72′ Paszek), Kopka, Łapot, Majewski (83’Wolff), Szafrański (63′ Pavlov), Tustanowski, Warmuz.

[ODPRAWA]: Minimum cztery punkty w dwóch ostatnich meczach

4 listopada 2023, 14:00 – Łazy (Wiejska 1)
ŁAZOWIANKA ŁAZY 1:6 GÓRNIK PIASKI
Maciążek 56 – Giuliano 1, 74, Mayer 36, 56, 85, Stępień 88

ŁAZOWIANKA: Marcin Drożdzik – Michał Białek, Michał Gołda, Wiktor Łuszczyński, Hubert Maciążek (65′ Jakub Laskowski), Mateusz Osiecki (72′ Przemysław Szczygieł), Kacper Pająk, Adrian Piżuch, Łukasz Piżuch, Leszek Płoszański, Michał Szczypa.

GÓRNIK:  Rafał Bielawski – Patryk Cepek, Jakub Hepo (60′ Mateusz Stajer), Łukasz Kowalczyk, Giuliano (75′ Łukasz Stępień), Marcin Pieniążek (78’Kewin Powolny), Helder Mendes Rodrigues, Dominik Rzymowski, Marcel Szafrański, Mayer Javier Zambrano Perez, Łukasz Żmuda

[ODPRAWA:] Choćby punkt na pożegnanie ligi w 2023 roku przy Wiejskiej

 

XIV KOLEJKA

1 - 2

Ostoja Żelisławice vs Śląsk Świętochłowice

2 - 0

Urania Ruda Śląska vs Cyklon Rogoźnik

1 - 2

Warta Zawiercie vs GKS II Katowice

0 - 1

Pogoń Imielin vs CKS Czeladź

0 - 4

Unia Kosztowy vs AKS Mikołów

0 - 4

Górnik Wojkowice vs Ruch II Chorzów

1 - 6

Łazowianka Łazy vs Górnik Piaski

PozycjaKlubPGDPts
1268567
2267758
326952
4262250
5262249
6241942
7251239
826-937
926-734
1026-1133
1126-3629
1226-2326
1326-1824
1426-3520
1524-2813
1625-7911

 

 

 

 

KLASA OKRĘGOWA KRAKÓW I – KOLEJKA XI

5 listopada 2023, 14:00 – Czernichów (Wołowice 103)
PIAST WOŁOWICE 1:0 PILICZANKA PILICA
Grzesiak 18

PILICZANKA: Krzywdziński – Bilnik, Gajewski (76′ Goncerz), Wędzony, Węglarz (81′ Rozvorskyi), Jajkiewicz, Janicki, Camilo (46′ Juan Pabol), Szych, Diego.

Kolejka 12 – 4-5 listopada
Piast Wołowice 1:0 Piliczanka Pilica 5 listopada, 14:00
Przebój Wolbrom 1:0 Świt Krzeszowice 4 listopada, 14:00
LKS Niedźwiedź 1:2 LKS Skała 2004 4 listopada, 11:00
Proszowianka Proszowice 4:2 Promień Przeginia 4 listopada, 14:00
Bolesław Bukowno 2:3 Orzeł Bębło 4 listopada, 14:00
Laskowianka Laski 1:3 Legion Bydlin 5 listopada, 14:00
Przemsza Klucze 1:3 Zieleńczanka Zielonki 4 listopada, 14:00
Klasa okręgowa 2023/2024, grupa: Kraków I
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zieleńczanka Zielonki 12 32 10 2 0 36-11 4 2 0 20-8 6 0 0 16-3
2.  Przebój Wolbrom 12 30 10 0 2 33-9 6 0 0 16-1 4 0 2 17-8
3.  Legion Bydlin 11 23 7 2 2 33-14 3 1 0 15-3 4 1 2 18-11
4.  Przemsza Klucze 12 23 7 2 3 27-13 5 1 1 19-5 2 1 2 8-8
5.  Proszowianka Proszowice 11 22 7 1 3 20-14 4 0 3 13-11 3 1 0 7-3
6.  Promień Przeginia 12 17 5 2 5 30-34 3 1 1 16-10 2 1 4 14-24
7.  Świt Krzeszowice 12 16 5 1 6 33-21 3 1 1 21-9 2 0 5 12-12
8.  LKS Skała 2004 12 15 5 0 7 15-33 4 0 2 10-11 1 0 5 5-22
9.  Piliczanka Pilica 12 13 3 4 5 16-15 2 1 2 6-4 1 3 3 10-11
10.  Orzeł Bębło 11 12 4 0 7 15-26 1 0 3 3-7 3 0 4 12-19
11.  Piast Wołowice 12 10 3 1 8 15-36 2 0 4 8-20 1 1 4 7-16
12.  Laskowianka Laski 12 8 1 5 6 17-31 1 2 4 12-18 0 3 2 5-13
13.  Bolesław Bukowno 11 7 2 1 8 13-34 2 1 4 11-16 0 0 4 2-18
14.  LKS Niedźwiedź 12 6 1 3 8 11-23 1 2 4 9-12 0 1 4 2-11

LIGA OKRĘGOWA CZĘSTOCHOWA LUBLINIEC – KOLEJKA XI

4 listopada 2023, 14:00Kiedrzyn (Zakopiańska)
ORZEŁ KIEDRZYN  2:1  SPARTA SZCZEKOCINY
Kurasiński 79, Waryś 91  – Cichoń 43

SPARTA: Maścibrzuch – Wróbel, Gała, Gawroński, Wieczorek (90′ Wróbel), Łuszcz (85′ D. Nowak), Cichoń (46′ Minor), Winckowicz, K. Walasek Kamil, H. Walasek, Papaj.

Kolejka 14 – 4-5 listopada
Liswarta Krzepice 4-1 Stradom Częstochowa 4 listopada, 14:00
Liswarta Popów 1-1 KS Panki 4 listopada, 14:00
Warta Kamieńskie Młyny 0-5 Lotnik Kościelec 4 listopada, 14:00
Mechanik Kochcice 1-1 Skra II Częstochowa 4 listopada, 14:00
Orzeł Kiedrzyn 2-1 Sparta Szczekociny 4 listopada, 14:00
MLKS Woźniki 1-2 Amator Golce 4 listopada, 14:00
Unia Kalety 0-1 Lot Konopiska 4 listopada, 14:00
Zieloni Żarki 0-0 Jedność Boronów 4 listopada, 14:00
Klasa okręgowa 2023/2024, grupa: śląska II (Częstochowa-Lubliniec)
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Panki 14 32 10 2 2 32-12 5 1 0 18-4 5 1 2 14-8
2.  Jedność Boronów 14 29 8 5 1 32-21 5 2 0 21-11 3 3 1 11-10
3.  Liswarta Krzepice 14 26 7 5 2 29-17 3 3 1 15-9 4 2 1 14-8
4.  Lotnik Kościelec 14 25 8 1 5 29-16 2 0 4 11-10 6 1 1 18-6
5.  MLKS Woźniki 14 24 7 3 4 38-18 3 2 3 21-11 4 1 1 17-7 1 1 0 1 0 0-0
6.  Skra II Częstochowa 14 24 7 3 4 25-16 4 0 2 13-7 3 3 2 12-9 1 1 0 1 0 0-0
7.  Zieloni Żarki 14 23 7 2 5 19-15 5 1 2 12-6 2 1 3 7-9
8.  Stradom Częstochowa 14 22 6 4 4 25-25 2 3 1 11-9 4 1 3 14-16
9.  Warta Kamieńskie Młyny 14 21 6 3 5 31-22 3 2 3 19-16 3 1 2 12-6
10.  Orzeł Kiedrzyn 14 19 6 1 7 24-27 3 0 5 11-19 3 1 2 13-8 1 3 1 0 0 4-1
11.  Amator Golce 14 19 6 1 7 31-41 2 0 4 10-17 4 1 3 21-24 1 0 0 0 1 1-4
12.  Unia Kalety 14 12 3 3 8 17-25 1 3 4 8-13 2 0 4 9-12
13.  Liswarta Popów 14 11 3 2 9 20-35 0 1 7 6-21 3 1 2 14-14
14.  Lot Konopiska 14 10 3 1 10 23-42 1 1 4 9-20 2 0 6 14-22 1 3 1 0 0 5-1
15.  Sparta Szczekociny 14 10 2 4 8 27-35 1 1 4 15-19 1 3 4 12-16 1 0 0 0 1 1-5
16.  Mechanik Kochcice 14 8 2 2 10 14-49 1 1 6 3-21 1 1 4 11-28

KLASA A CZĘSTOCHOWA II – KOLEJKA XII
4 listopada 2023, 14:00 – Przyrów (Cmentarna 1)
PIAST PRZYRÓW 3:1 SKALNIAK KROCZYCE

Kolejka 12 – 4-5 listopada
Pauza: Warta Mstów.
Czarni Starcza 4:3 Olimpia Huta Stara 4 listopada, 14:00
Metal Rzeki Wielkie 2:2 Jura Niegowa 4 listopada, 14:00
Warta Poraj 4:1 Zieloni II Żarki 4 listopada, 14:00
Orkan Rzerzęczyce 0:0 Pilica Koniecpol 4 listopada, 14:00
Piast Przyrów 3:1 Skalniak Kroczyce 4 listopada, 14:00
Sokół Olsztyn 1:0 Płomień Kuźnica Marianowa 4 listopada, 14:00
Klasa A 2023/2024, grupa: Częstochowa II
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Piast Przyrów 11 28 9 1 1 41-9 6 0 0 26-3 3 1 1 15-6
2.  Skalniak Kroczyce 11 24 7 3 1 34-12 3 2 0 15-5 4 1 1 19-7 1 1 0 1 0 1-1
3.  Pilica Koniecpol 11 24 7 3 1 27-10 4 0 0 14-0 3 3 1 13-10 1 1 0 1 0 1-1
4.  Warta Poraj 11 22 7 1 3 37-22 5 0 1 25-8 2 1 2 12-14
5.  Olimpia Huta Stara 12 21 6 3 3 32-22 3 2 0 15-8 3 1 3 17-14
6.  Warta Mstów 11 19 6 1 4 17-16 4 1 0 10-3 2 0 4 7-13
7.  Jura Niegowa 11 14 4 2 5 20-19 2 0 2 10-7 2 2 3 10-12
8.  Sokół Olsztyn 11 12 4 0 7 15-25 4 0 3 12-11 0 0 4 3-14
9.  Zieloni II Żarki 11 11 3 2 6 20-33 2 2 2 13-15 1 0 4 7-18
10.  Orkan Rzerzęczyce 11 10 2 4 5 17-22 2 3 2 13-9 0 1 3 4-13 1 1 0 1 0 0-0
11.  Metal Rzeki Wielkie 11 10 2 4 5 16-27 2 2 3 12-19 0 2 2 4-8 1 1 0 1 0 0-0
12.  Czarni Starcza 11 6 2 0 9 13-39 1 0 5 9-20 1 0 4 4-19
13.  Płomień Kuźnica Marianowa 11 3 1 0 10 14-47 1 0 3 5-16 0 0 7 9-31

KLASA A SOSNOWIEC – KOLEJKA XIII

4 listopada 2023, 14:00 – Kromołów (Browar 7)
ŹRÓDŁO KROMOŁÓW 1:0 ZAGŁĘBIAK TUCZNAWA
Paliga

Kolejka 13 – 4-5 listopada
Pauza: SKS Łagisza, Zagłębie Dąbrowa Górnicza.
Niwy Brudzowice 5:0 AKS 1917 Niwka Sosnowiec 4 listopada, 14:00
Strażak Nowa Wieś 2:3 KS Preczów 4 listopada, 14:00
Iskra Psary 1:8 CKS II Czeladź 5 listopada, 11:00
Górnik Sosnowiec 0:8 Przemsza Okradzionów 4 listopada, 13:30
Źródło Kromołów 1:0 Zagłębiak Tucznawa 4 listopada, 14:00
Zew Kazimierz 0:4 RKS Grodziec 4 listopada, 14:00
Klasa A 2023/2024, grupa: Sosnowiec
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  SKS Łagisza 12 30 9 3 0 34-6 4 1 0 14-3 5 2 0 20-3
2.  Niwy Brudzowice 11 26 8 2 1 43-10 5 1 0 21-3 3 1 1 22-7
3.  CKS II Czeladź 11 25 8 1 2 44-23 3 0 2 16-13 5 1 0 28-10
4.  RKS Grodziec 11 23 7 2 2 25-16 3 1 1 11-12 4 1 1 14-4 1 3 1 0 0 5-3
5.  Źródło Kromołów 12 23 7 2 3 36-21 4 0 1 16-6 3 2 2 20-15 1 0 0 0 1 3-5
6.  Przemsza Okradzionów 11 21 7 0 4 36-18 6 0 1 26-11 1 0 3 10-7
7.  Zagłębie Dąbrowa Górnicza 11 21 6 3 2 29-12 2 3 0 16-3 4 0 2 13-9
8.  Górnik Sosnowiec 12 15 4 3 5 25-32 2 2 3 12-19 2 1 2 13-13
9.  Zagłębiak Tucznawa 11 12 3 3 5 28-24 3 1 2 25-13 0 2 3 3-11
10.  KS Preczów 12 11 3 2 7 14-37 0 1 6 5-28 3 1 1 9-9
11.  Zew Kazimierz 12 10 3 1 8 17-33 2 0 4 9-15 1 1 4 8-18
12.  AKS 1917 Niwka Sosnowiec 11 8 2 2 7 20-28 1 2 3 12-10 1 0 4 8-18
13.  Strażak Nowa Wieś 11 3 1 0 10 11-42 0 0 6 4-23 1 0 4 7-19
14.  Iskra Psary 12 0 0 0 12 8-68 0 0 4 3-21 0 0 8 5-47
Górnik Jaworzno wycofał się z rozgrywek po 8. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.

KLASA A OLKUSZ – KOLEJKA XI

4 listopada 2023, 11:00 –Wierbka (Szkolna 2)
LTS WIERBKA 2:2 PILICZANKA II PILICA
Janus 48, K. Ziaja 88 – Musialski 14, Camilo 33

PILICZANKA II: Kantor – Ryniński, W. Kowalski, Opiłka, Kalamat, D. Musialski, Omyła, P. Grabowski, Rozvorskyi, Camilo, Ł. Musialski.

5 listopada 2023, 14:00Miechów (Konopnickiej 19)
POGOŃ MIECHÓW 5:0 TRZY KORONY ŻARNOWIEC
Byrski 27, 78, Nowak 34, Lyvka 85, Sumlski 87

TRZY KORONY: Krzysztof Hajduga – Krzysztof Capiga, Łukasz Dziekan, Filip Grabowski, Kamil Kastek, Grzegorz Kur, Filip Mazurek, Damian Mazurkiewicz, Mikołaj Sobieraj, Szymon Sobieraj
Andrzej Sokół.

Kolejka 12 – 4-5 listopada
Pogoń Miechów 5-0 Trzy Korony Żarnowiec 5 listopada, 14:00
Dłubnia Trzyciąż/Jangrot 4-6 Centuria Chechło 5 listopada, 14:00
Błysk Zederman 2-4 Strumyk Zarzecze 4 listopada, 14:00
Wielmożanka Wielmoża 5-0 Spartak Wielkanoc-Gołcza 4 listopada, 14:00
Prądnik Sułoszowa 0-1 Bolesław II Bukowno 5 listopada, 14:00
Spartak Charsznica 1-3 Przebój II Wolbrom 5 listopada, 11:00
LTS Wierbka 2-2 Piliczanka II Pilica 4 listopada, 11:00
Klasa A 2023/2024, grupa: Olkusz
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Przebój II Wolbrom 12 30 10 0 2 33-6 5 0 0 17-0 5 0 2 16-6
2.  LTS Wierbka 12 26 8 2 2 42-22 5 1 1 26-15 3 1 1 16-7
3.  Pogoń Miechów 11 24 8 0 3 38-10 5 0 2 21-6 3 0 1 17-4 1 3 1 0 0 3-1
4.  Wielmożanka Wielmoża 12 24 8 0 4 29-20 6 0 1 19-7 2 0 3 10-13 1 0 0 0 1 1-3
5.  Strumyk Zarzecze 12 23 7 2 3 22-16 3 2 0 9-4 4 0 3 13-12
6.  Trzy Korony Żarnowiec 12 18 6 0 6 23-25 3 0 2 14-10 3 0 4 9-15 1 3 1 0 0 3-1
7.  Centuria Chechło 12 18 5 3 4 25-27 1 2 2 8-10 4 1 2 17-17 1 0 0 0 1 1-3
8.  Spartak Charsznica 12 16 5 1 6 16-15 3 0 4 8-11 2 1 2 8-4
9.  Spartak Wielkanoc-Gołcza 12 15 5 0 7 20-24 1 0 4 11-13 4 0 3 9-11 1 3 1 0 0 3-1
10.  Prądnik Sułoszowa 11 15 4 3 4 20-16 3 2 1 14-6 1 1 3 6-10 1 1 0 1 0 1-1
11.  Piliczanka II Pilica 12 15 4 3 5 23-20 3 0 3 10-10 1 3 2 13-10 2 1 0 1 1 2-4
12.  Bolesław II Bukowno 12 10 3 1 8 10-37 1 1 3 4-8 2 0 5 6-29
13.  Dłubnia Trzyciąż/Jangrot 12 7 2 1 9 12-31 1 0 5 7-20 1 1 4 5-11
14.  Błysk Zederman 12 0 0 0 12 13-57 0 0 7 8-30 0 0 5 5-27

KLASA B SOSNOWIEC – KOLEJKA XI

Kolejka 11 – 4-5 listopada
Pauza: JavaFit Sosnowiec.
UKS Sławków 6-3 Promień Strzemieszyce Małe 5 listopada, 14:00
Warta II Zawiercie 1-0 Źródło II Kromołów 5 listopada, 14:00
Sarmacja II Będzin 6-4 Błękitni Sarnów 4 listopada, 13:45
Zagłębie II Dąbrowa Górnicza 5-0 Górnik II Piaski 4 listopada, 14:00
Jedność Strzyżowice 2-6 Czarni Sosnowiec 5 listopada, 11:00
Unia Ząbkowice 3-2 Górnik II Wojkowice 4 listopada, 14:00
Klasa B 2023/2024, grupa: Sosnowiec
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  UKS Sławków 9 27 9 0 0 70-8 6 0 0 54-7 3 0 0 16-1
2.  Unia Ząbkowice 10 27 9 0 1 26-11 4 0 0 9-2 5 0 1 17-9
3.  Promień Strzemieszyce Małe 10 21 7 0 3 40-18 4 0 1 26-5 3 0 2 14-13
4.  Górnik II Wojkowice 11 21 7 0 4 38-24 4 0 1 23-10 3 0 3 15-14
5.  Czarni Sosnowiec 10 19 6 1 3 37-19 4 0 2 23-10 2 1 1 14-9
6.  Warta II Zawiercie 9 17 5 2 2 28-20 3 1 1 15-10 2 1 1 13-10
7.  Sarmacja II Będzin 10 16 5 1 4 31-35 3 1 1 18-9 2 0 3 13-26
8.  Górnik II Piaski 10 11 3 2 5 22-25 2 1 2 13-8 1 1 3 9-17
9.  Błękitni Sarnów 9 7 2 1 6 19-34 2 0 3 13-17 0 1 3 6-17 1 3 1 0 0 7-2
10.  JavaFit Sosnowiec 10 7 2 1 7 20-61 2 1 1 13-18 0 0 6 7-43 1 0 0 0 1 2-7
11.  Źródło II Kromołów 10 6 2 0 8 23-43 2 0 3 16-22 0 0 5 7-21 1 3 1 0 0 7-3
12.  Jedność Strzyżowice 10 6 2 0 8 21-40 1 0 4 9-21 1 0 4 12-19 1 0 0 0 1 3-7
13.  Zagłębie II Dąbrowa Górnicza 10 3 1 0 9 14-51 1 0 3 7-11 0 0 6 7-40

KLASA B CZĘSTOCHOWA II – KOLEJKA XI

 Kolejka 11 – 4-5 listopada
Pauza: Start Soborzyce.
Sparta II Szczekociny/Irządze 1-7 MKS II Myszków 5 listopada, 13:30
KS Złoty Potok 3-1 Orły Kusięta 4 listopada, 13:30
GKS Koziegłowy 3-0 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 5 listopada, 13:30
Lelovia Lelów 4-0 Grom Poczesna 5 listopada, 13:30
Jura II Niegowa 2-2 KS Kotowice 5 listopada, 13:30
Klasa B 2023/2024, grupa: Częstochowa II
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lelovia Lelów 10 25 8 1 1 33-11 5 0 0 23-3 3 1 1 10-8
2.  MKS II Myszków 10 24 8 0 2 43-20 5 0 0 22-7 3 0 2 21-13
3.  Grom Poczesna 10 22 7 1 2 37-15 5 0 0 26-4 2 1 2 11-11
4.  KS Kotowice 10 20 6 2 2 28-14 4 1 1 16-10 2 1 1 12-4
5.  Sparta II Szczekociny/Irządze 10 15 5 0 5 24-29 3 0 3 18-19 2 0 2 6-10
6.  Jura II Niegowa 10 12 3 3 4 21-28 1 2 1 12-10 2 1 3 9-18
7.  Orły Kusięta 10 11 3 2 5 22-21 1 1 3 6-8 2 1 2 16-13
8.  Start Soborzyce 10 8 2 2 6 12-33 1 1 2 5-10 1 1 4 7-23
9.  GKS Koziegłowy 10 7 2 1 7 16-21 1 0 4 7-9 1 1 3 9-12 2 6 2 0 0 6-0
10.  KS Złoty Potok 10 7 2 1 7 12-35 1 1 2 4-9 1 0 5 8-26 2 3 1 0 1 3-4
11.  Dąbrowianka 10 7 2 1 7 19-40 2 1 3 17-22 0 0 4 2-18 2 0 0 0 2 1-6

źródło: 90minut.pl / własne foto: własne

Avatar

Kul@3

About Author

Prawie 40 wiosen na karku a w piłkę mógłby jeszcze spokojnie pograć. Kariera spowolnił a potem zastopował brak talentu. Biegać się nie chciało zatem stał w bramce i jak piłka nie trafiła w niego to wpadła do bramki. Zawodnik takich klubów jak Warta Zawiercie, MKS Poręba, Źródło Kromołów czy Piliczanka Pilica. Choć ostatnim mecz rozegrał ponad 15 lat temu.. Zmieniło się tyle, że ubyło Klubów a przybyło boisk ze sztuczną nawierzchnią...

Może Ci się spodobać

Powiat

LIGA W POWIECIE [13 sierpnia]

  • 13 sierpnia, 2023
Najlepiej rozgrywki ligowe w nowym sezonie 2023/2024 zainaugurowała drużyna Sparty Szczekociny która na wyjeździe zainkasowała trzy punkty pewnie wygrywając w