Powiat

GRA LIGA W REGIONIE [Święto Niepodległości]

Przedostatni weekend z piłką w lokalnym wydaniu, zawodnicy większości klubów po raz ostatni w tym roku wybiegną w walce o ligowe punkty. Ostatnio nie padało więc z rozegraniem spotkań nie powinno być problemu, choć Orzeł Mokre zawita w ostatniej kolejce jesieni do Zawiercia bowiem jego boisko jest nie zdatne do gry  a podopiecznym Damiana Krajanowskiego zostało do rozegrania jeszcze jedno zaległe spotkanie na własnym obiekcie z Unią Kosztowy. Jeśli pogoda pozwoli najdłużej emocjonować będą się kibice Warty Zawiercie bowiem drużyna rezerw łącznie z spotkaniem w ten weekend ma do rozegrania jeszcze jedną kolejkę oraz zaległe spotkanie z Błękitnymi Sarnów, choć obstawiam że jeśli w tym wypadku może być tak że Podokręg Sosnowiec przełoży pojedynek na wiosnę.

LIGA OKRĘGOWA KATOWICE SOSNOWIEC – KOLEJKA XV

11 listopada 2023, 10:00 – Zawiercie (Stadion 1000-lecia)
KP WARTA ZAWIERCIE 2:1 ORZEŁ MOKRE
Lipowski 50, Kocor 96 – Skrobek 65

Warta w ostatniej minucie zapewniła wygraną i przeskoczyła Orła oraz Łazowiankę w tabeli!

 

11 listopada 2023, 13:00 – Czeladź (Sportowa 7)
CKS CZELADŹ 8:0 ŁAZOWIANKA ŁAZY
Śmiłowski 27, Sosiński 34, Kulig 38, 48, Nawrot 52, Kurczek 54, Miś 77, Mazur 80

ŁAZOWIANKA (wyjściowy): Droździk – Wilk, Maciążek, M. Białek, Osiecki – Nowak, Płoszański, Ł. Piżuch, A. Piżuch, Łuszczyński – Gołda.

KOLEJKA XV

3 - 0

AKS Mikołów vs Sarmacja Będzin

2 - 1

Warta Zawiercie vs Orzeł Mokre

1 - 1

Górnik Piaski vs Górnik Wojkowice

2 - 4

Śląsk Świętochłowice vs Urania Ruda Śląska

0 - 3

Cyklon Rogoźnik vs Unia Kosztowy

8 - 0

CKS Czeladź vs Łazowianka Łazy

8 - 0

Ruch II Chorzów vs Ostoja Żelisławice

1 - 0

GKS II Katowice vs Pogoń Imielin

PozycjaKlubPFAGDPts
126103188567
226107307758
32751252652
4264637952
52664422250
62659401945
72555431239
8275467-1337
9274048-834
10265364-1133
11262864-3629
12273148-1727
13263457-2326
14262964-3520
152625102-7714
16253464-3013

KLASA OKRĘGOWA KRAKÓW I – KOLEJKA XII

11 listopada 2023, 11:00Pilica (Zamkowa 4b)
PILICZANKA PILICA 2:5 PRZEBÓJ WOLBROM
Świtała 3(k), 50, Jajkiewicz 72 – Polachow 48(k), Pikuła 53, Marlon 87(k), Muchajer 93

PILICZANKA: Krystian Krzywdziński – Konrad Bilnik, Karol Jajkiewicz, Bartłomiej Janicki, Karol Kucharski, Juan Pablo Lobo Gutierrez (46′ Jhon Marlon Peña Carabali), Damian Musialski (60′ Bartosz Omyła), Bartosz Paczos (66′ Yehor Rozvorskyi) Piotr Szych (8′ Kacper Gajewski), Damian Wędzony Diego Armando Zamora Mina.

Kolejka 13 – 11 listopada
Zieleńczanka Zielonki 5:1 Piast Wołowice 11 listopada, 14:00
Legion Bydlin 1:1 Przemsza Klucze 11 listopada, 14:00
Orzeł Bębło 3:2 Laskowianka Laski 11 listopada, 14:00
Promień Przeginia 3:2 Bolesław Bukowno 11 listopada, 14:00
LKS Skała 2004 X:X Proszowianka Proszowice odwołany zły stan boiska
Świt Krzeszowice 5:1 LKS Niedźwiedź 11 listopada, 13:00
Piliczanka Pilica 2:5 Przebój Wolbrom 11 listopada, 11:00
Klasa okręgowa 2023/2024, grupa: Kraków I
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zieleńczanka Zielonki 13 35 11 2 0 41-12 5 2 0 25-9 6 0 0 16-3
2.  Przebój Wolbrom 13 33 11 0 2 38-11 6 0 0 16-1 5 0 2 22-10
3.  Legion Bydlin 12 24 7 3 2 34-15 3 2 0 16-4 4 1 2 18-11 1 1 0 1 0 1-1
4.  Przemsza Klucze 13 24 7 3 3 28-14 5 1 1 19-5 2 2 2 9-9 1 1 0 1 0 1-1
5.  Proszowianka Proszowice 11 22 7 1 3 20-14 4 0 3 13-11 3 1 0 7-3
6.  Promień Przeginia 13 20 6 2 5 33-36 4 1 1 19-12 2 1 4 14-24
7.  Świt Krzeszowice 13 19 6 1 6 38-22 4 1 1 26-10 2 0 5 12-12
8.  LKS Skała 2004 12 15 5 0 7 15-33 4 0 2 10-11 1 0 5 5-22 1 3 1 0 0 3-1
9.  Orzeł Bębło 12 15 5 0 7 18-28 2 0 3 6-9 3 0 4 12-19 1 0 0 0 1 1-3
10.  Piliczanka Pilica 13 13 3 4 6 18-20 2 1 3 8-9 1 3 3 10-11
11.  Piast Wołowice 13 10 3 1 9 16-41 2 0 4 8-20 1 1 5 8-21
12.  Laskowianka Laski 13 8 1 5 7 19-34 1 2 4 12-18 0 3 3 7-16
13.  Bolesław Bukowno 12 7 2 1 9 15-37 2 1 4 11-16 0 0 5 4-21
14.  LKS Niedźwiedź 13 6 1 3 9 12-28 1 2 4 9-12 0 1 5 3-16

LIGA OKRĘGOWA CZĘSTOCHOWA LUBLINIEC – KOLEJKA XV

11 listopada 2023, 13:30Szczekociny (Sportowa 7)
SPARTA SZCZEKOCINY X:X MLKS WOŹNIKI

Spotkanie odwołane ze względu na zły stan murawy.

Kolejka 15 – 11-12 listopada
Zieloni Żarki 2:1 Liswarta Krzepice 11 listopada, 13:00
Lot Konopiska 2:1 Jedność Boronów 11 listopada, 11:00
Amator Golce Unia Kalety 12 listopada, 13:30
Sparta Szczekociny MLKS Woźniki 11 listopada, 13:30
Skra II Częstochowa 2-0 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 8 listopada, 19:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 15:00) odwołany
Lotnik Kościelec 4:1 Mechanik Kochcice 11 listopada, 13:30
KS Panki 1:1 Warta Kamieńskie Młyny 11 listopada, 13:30
Stradom Częstochowa 3:3 Liswarta Popów 11 listopada, 13:30
Klasa okręgowa 2023/2024, grupa: śląska II (Częstochowa-Lubliniec)
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Panki 15 33 10 3 2 33-13 5 2 0 19-5 5 1 2 14-8
2.  Jedność Boronów 15 29 8 5 2 33-23 5 2 0 21-11 3 3 2 12-12
3.  Lotnik Kościelec 15 28 9 1 5 33-17 3 0 4 15-11 6 1 1 18-6
4.  Skra II Częstochowa 15 27 8 3 4 27-16 5 0 2 15-7 3 3 2 12-9
5.  Zieloni Żarki 15 26 8 2 5 21-16 6 1 2 14-7 2 1 3 7-9 1 3 1 0 0 2-1
6.  Liswarta Krzepice 15 26 7 5 3 30-19 3 3 1 15-9 4 2 2 15-10 1 0 0 0 1 1-2
7.  MLKS Woźniki 14 24 7 3 4 38-18 3 2 3 21-11 4 1 1 17-7
8.  Stradom Częstochowa 15 23 6 5 4 28-28 2 4 1 14-12 4 1 3 14-16
9.  Warta Kamieńskie Młyny 15 22 6 4 5 32-23 3 2 3 19-16 3 2 2 13-7
10.  Orzeł Kiedrzyn 15 19 6 1 8 24-29 3 0 5 11-19 3 1 3 13-10 1 3 1 0 0 4-1
11.  Amator Golce 14 19 6 1 7 31-41 2 0 4 10-17 4 1 3 21-24 1 0 0 0 1 1-4
12.  Lot Konopiska 15 13 4 1 10 25-43 2 1 4 11-21 2 0 6 14-22
13.  Unia Kalety 14 12 3 3 8 17-25 1 3 4 8-13 2 0 4 9-12 1 3 1 0 0 4-3
14.  Liswarta Popów 15 12 3 3 9 23-38 0 1 7 6-21 3 2 2 17-17 1 0 0 0 1 3-4
15.  Sparta Szczekociny 14 10 2 4 8 27-35 1 1 4 15-19 1 3 4 12-16
16.  Mechanik Kochcice 15 8 2 2 11 15-53 1 1 6 3-21 1 1 5 12-32

KLASA A CZĘSTOCHOWA II – KOLEJKA XIII
11 listopada 2023, 13:30 – Kroczyce (Partyzantów 1)
SKALNIAK KROCZYCE 4:2 SOKÓŁ OLSZTYN
?, ?, ?, ? – Wójcik, Kamiński

SKALNIAK (wyjściowy): Sławomir Liberski – Michał Sołtysik, Radosław Dudek, Szymon Kiszel, Mateusz Kucharski, Santiago Alvis Cortes, Szymon Mucha, Yevhenii Oliinyk, Adrian Otręba Daniel Rygalik , Juan Jose Castillo Jaramiillo.

Kolejka 13 – 11-12 listopada
Pauza: Olimpia Huta Stara.
Płomień Kuźnica Marianowa Czarni Starcza 11 listopada, 13:30
gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu
Skalniak Kroczyce 4:2 Sokół Olsztyn 11 listopada, 13:30
Pilica Koniecpol 2:0 Piast Przyrów 11 listopada, 13:30
Zieloni II Żarki 1:2 Orkan Rzerzęczyce 11 listopada, 13:30
Jura Niegowa 2:0 Warta Poraj 11 listopada, 13:30
Warta Mstów Metal Rzeki Wielkie 12 listopada, 11:00
Klasa A 2023/2024, grupa: Częstochowa II
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Piast Przyrów 12 28 9 1 2 41-11 6 0 0 26-3 3 1 2 15-8
2.  Skalniak Kroczyce 12 27 8 3 1 38-14 4 2 0 19-7 4 1 1 19-7 1 1 0 1 0 1-1
3.  Pilica Koniecpol 12 27 8 3 1 29-10 5 0 0 16-0 3 3 1 13-10 1 1 0 1 0 1-1
4.  Warta Poraj 12 22 7 1 4 37-24 5 0 1 25-8 2 1 3 12-16
5.  Olimpia Huta Stara 12 21 6 3 3 32-22 3 2 0 15-8 3 1 3 17-14
6.  Warta Mstów 11 19 6 1 4 17-16 4 1 0 10-3 2 0 4 7-13
7.  Jura Niegowa 12 17 5 2 5 22-19 3 0 2 12-7 2 2 3 10-12
8.  Orkan Rzerzęczyce 12 13 3 4 5 19-23 2 3 2 13-9 1 1 3 6-14
9.  Sokół Olsztyn 12 12 4 0 8 17-29 4 0 3 12-11 0 0 5 5-18
10.  Zieloni II Żarki 12 11 3 2 7 21-35 2 2 3 14-17 1 0 4 7-18
11.  Metal Rzeki Wielkie 11 10 2 4 5 16-27 2 2 3 12-19 0 2 2 4-8
12.  Czarni Starcza 11 6 2 0 9 13-39 1 0 5 9-20 1 0 4 4-19
13.  Płomień Kuźnica Marianowa 11 3 1 0 10 14-47 1 0 3 5-16 0 0 7 9-31

KLASA A SOSNOWIEC – KOLEJKA XIV

Pauza: Iskra Psary, Źródło Kromołów.
AKS 1917 Niwka Sosnowiec 3:1 RKS Grodziec 11 listopada, 11:00
Zagłębiak Tucznawa 3:1 Zew Kazimierz 11 listopada, 13:30
Przemsza Okradzionów 0:2 Zagłębie Dąbrowa Górnicza 11 listopada, 13:30
CKS II Czeladź
4-3 Górnik Sosnowiec 7 listopada, 19:00
KS Preczów 0-5 SKS Łagisza
14 października, 15:00
Niwy Brudzowice 14:1 Strażak Nowa Wieś 11 listopada, 11:00
Klasa A 2023/2024, grupa: Sosnowiec
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  SKS Łagisza 12 30 9 3 0 34-6 4 1 0 14-3 5 2 0 20-3
2.  Niwy Brudzowice 12 29 9 2 1 57-11 6 1 0 35-4 3 1 1 22-7
3.  CKS II Czeladź 12 28 9 1 2 48-26 4 0 2 20-16 5 1 0 28-10
4.  Zagłębie Dąbrowa Górnicza 12 24 7 3 2 31-12 2 3 0 16-3 5 0 2 15-9
5.  RKS Grodziec 12 23 7 2 3 26-19 3 1 1 11-12 4 1 2 15-7 1 3 1 0 0 5-3
6.  Źródło Kromołów 12 23 7 2 3 36-21 4 0 1 16-6 3 2 2 20-15 1 0 0 0 1 3-5
7.  Przemsza Okradzionów 12 21 7 0 5 36-20 6 0 2 26-13 1 0 3 10-7
8.  Zagłębiak Tucznawa 12 15 4 3 5 31-25 4 1 2 28-14 0 2 3 3-11 1 1 0 1 0 0-0
9.  Górnik Sosnowiec 13 15 4 3 6 28-36 2 2 3 12-19 2 1 3 16-17 1 1 0 1 0 0-0
10.  AKS 1917 Niwka Sosnowiec 12 11 3 2 7 23-29 2 2 3 15-11 1 0 4 8-18 1 3 1 0 0 3-2
11.  KS Preczów 12 11 3 2 7 14-37 0 1 6 5-28 3 1 1 9-9 1 0 0 0 1 2-3
12.  Zew Kazimierz 13 10 3 1 9 18-36 2 0 4 9-15 1 1 5 9-21
13.  Strażak Nowa Wieś 12 3 1 0 11 12-56 0 0 6 4-23 1 0 5 8-33
14.  Iskra Psary 12 0 0 0 12 8-68 0 0 4 3-21 0 0 8 5-47
Górnik Jaworzno wycofał się z rozgrywek po 8. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.

KLASA A OLKUSZ – KOLEJKA XII

11 listopada 2023, 14:00 –Wolbrom (Leśna 2)
PRZEBÓJ II WOLBROM 0:2 LTS WIERBKA
D. Janus, K. Ziaja

WIERBKA: Kamil Pustułka – Bartek Szczeklik, Bartosz Szwaja, Krystian Słowikowski, Artur Musialski – Kacper Nowakowski (75′ Radosław Gacek), Norbert Kurczek (89′ Robert Dylewski), Radosław Kowal, Damian Janus, Przemysław Lis (60′ Sebastian Grabowski) – Kamil Ziaja (89′ Piotr Nowakowski).

 

12 listopada 2023, 14:00Żarnowiec (Miechowska 4)
TRZY KORONY ŻARNOWIEC 2:0 DŁUBNIA JANGROT / TRZYCIŻ
Sobieraj x2

TRZY KORONY (wyjściowy): Krzysztof Hajduga – Krzysztof Capiga, Łukasz Dziekan, Filip Grabowski, Kamil Kastek, Grzegorz Kur, Filip Mazurek, Damian Mazurkiewicz, Mikołaj Sobieraj, Szymon Sobieraj, Andrzej Sokół

 

12 listopada 2023, 14:00Pilica (Zamkowa 4b)
PILICZANKA II PILICA 1:2 POGOŃ MIECHÓW
P. Grabowski 58 – Susha 20, Lyvka 45+2(k)

PILICZANKA II (wyjściowy): Kantor – Rybiński, W. Kowalski, Opiłka, Kalamat, D. Musialski, Omyła, P. Grabowski, Rozvorskyi, Camilo, Ł. Musialski.

Kolejka 13 – 11-12 listopada
Piliczanka II Pilica 1:2 Pogoń Miechów 12 listopada, 14:00
Przebój II Wolbrom 0:2 Pilica Wierbka 11 listopada, 14:00
Bolesław II Bukowno Spartak Charsznica 12 listopada, 14:00
Spartak Wielkanoc-Gołcza 3:1 Prądnik Sułoszowa 11 listopada, 14:15
Strumyk Zarzecze 2:2 Wielmożanka Wielmoża 11 listopada, 14:00
Centuria Chechło 9:0 Błysk Zederman 11 listopada, 14:15
Trzy Korony Żarnowiec Dłubnia Trzyciąż/Jangrot 12 listopada, 14:00
Klasa A 2023/2024, grupa: Olkusz
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Przebój II Wolbrom 13 30 10 0 3 33-8 5 0 1 17-2 5 0 2 16-6
2.  Wierbka 13 29 9 2 2 44-22 5 1 1 26-15 4 1 1 18-7
3.  Wielmożanka Wielmoża 13 25 8 1 4 31-22 6 0 1 19-7 2 1 3 12-15
4.  Strumyk Zarzecze 13 24 7 3 3 24-18 3 3 0 11-6 4 0 3 13-12 1 3 1 0 0 3-1
5.  Pogoń Miechów 11 24 8 0 3 38-10 5 0 2 21-6 3 0 1 17-4 1 0 0 0 1 1-3
6.  Centuria Chechło 13 21 6 3 4 34-27 2 2 2 17-10 4 1 2 17-17
7.  Trzy Korony Żarnowiec 12 18 6 0 6 23-25 3 0 2 14-10 3 0 4 9-15 1 3 1 0 0 2-1
8.  Spartak Wielkanoc-Gołcza 13 18 6 0 7 23-25 2 0 4 14-14 4 0 3 9-11 1 0 0 0 1 1-2
9.  Spartak Charsznica 12 16 5 1 6 16-15 3 0 4 8-11 2 1 2 8-4
10.  Piliczanka II Pilica 12 15 4 3 5 23-20 3 0 3 10-10 1 3 2 13-10 1 1 0 1 0 1-1
11.  Prądnik Sułoszowa 12 15 4 3 5 21-19 3 2 1 14-6 1 1 4 7-13 1 1 0 1 0 1-1
12.  Bolesław II Bukowno 12 10 3 1 8 10-37 1 1 3 4-8 2 0 5 6-29
13.  Dłubnia Trzyciąż/Jangrot 12 7 2 1 9 12-31 1 0 5 7-20 1 1 4 5-11
14.  Błysk Zederman 13 0 0 0 13 13-66 0 0 7 8-30 0 0 6 5-36

 

KLASA B SOSNOWIEC – KOLEJKA XI

11 listopada 2023, 14:00Sławków (Młyńska 14a)
UKS SŁAWKÓW 7:1 KP WARTA II ZAWIERCIE

W Zawierciu spotkanie pierwszego zespołu kończy się o godzinie 12:00 jeśli nie wynikną jakieś nie przewidziane przerwy, więc przypuszczam kto będzie mógł zagrać to wybierze się w  delegacje do Sławkowa na mecz z aktualnym liderem B Klasy Sosnowiec.

11 listopada 2023, 10:00Kromołów (Browar 7)
ŹRÓDŁO II KROMOŁÓW 13:1  SARMACJA II BĘDZIN
Borek 1, 4, Oczko 11, Gajewicz 24, 27, 35, Kolanko 36, Michał Sokołowski 53, 58, 55, 59, 53, Grabowski 83, Laber 84 – Rosochacki 3

ŹRÓDŁO II: Jakub Kapała – Igor Borek, Michał Gajewicz, Igor Kolanko (46’Robert Szczygieł), Artur Oczko (50′ Mateusz Laber), Kamil Przybylski, Mateusz Sokołowski (50′ Jacek Grabowski), Michał Sokołowski, Kamil Szwaja (46’Mateusz Kukuka) Szymon Turczyn (46’Tomasz Kukułka), Łukasz Zamora.

SARMACJA II: Kamil Szczurek – Mateusz Czernecki, Adrian Gajos, Oliwer Kubik, Brajan Mazur, Mateusz Miśta, Rafał Rosochacki, Hubert Sych.

Kolejka 12 – 11-12 listopada
Pauza: Unia Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza).
Promień Strzemieszyce Małe 2-2 Górnik II Wojkowice 11 listopada, 11:00
Czarni Sosnowiec JavaFit Sosnowiec 12 listopada, 11:00
Górnik II Piaski
0-2 Jedność Strzyżowice 11 listopada, 14:00
Źródło II Kromołów 13-1 Sarmacja II Będzin 11 listopada, 10:00
UKS Sławków 7-1 Warta II Zawiercie 11 listopada, 14:00
Zagłębie II Dąbrowa Górnicza 1-4 Błękitni Sarnów 11 listopada, 13:30

Mecz XI kolejki Jedność Strzyżowice z Górnik Sosnowiec z wyniku 2:6 został zweryfikowany przez Wydział Gier na 3:0.

Klasa B 2023/2024, grupa: Sosnowiec
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  UKS Sławków 10 30 10 0 0 77-9 7 0 0 61-8 3 0 0 16-1
2.  Unia Ząbkowice 10 27 9 0 1 26-11 4 0 0 9-2 5 0 1 17-9
3.  Promień Strzemieszyce Małe 11 22 7 1 3 42-20 4 1 1 28-7 3 0 2 14-13 1 1 0 1 0 2-2
4.  Górnik II Wojkowice 12 22 7 1 4 40-26 4 0 1 23-10 3 1 3 17-16 1 1 0 1 0 2-2
5.  Warta II Zawiercie 10 17 5 2 3 29-27 3 1 1 15-10 2 1 2 14-17
6.  Czarni Sosnowiec 10 16 5 1 4 31-20 4 0 2 23-10 1 1 2 8-10 1 1 0 1 0 2-2
7.  Sarmacja II Będzin 11 16 5 1 5 32-48 3 1 1 18-9 2 0 4 14-39 1 1 0 1 0 2-2
8.  Jedność Strzyżowice 11 12 4 0 7 24-34 2 0 3 10-15 2 0 4 14-19
9.  Górnik II Piaski 11 11 3 2 6 22-27 2 1 3 13-10 1 1 3 9-17
10.  Błękitni Sarnów 10 10 3 1 6 23-35 2 0 3 13-17 1 1 3 10-18
11.  Źródło II Kromołów 11 9 3 0 8 36-44 3 0 3 29-23 0 0 5 7-21
12.  JavaFit Sosnowiec 10 7 2 1 7 20-61 2 1 1 13-18 0 0 6 7-43
13.  Zagłębie II Dąbrowa Górnicza 11 3 1 0 10 15-55 1 0 4 8-15 0 0 6 7-40

KLASA B CZĘSTOCHOWA II – KOLEJKA XI

 Kolejka 11 – 4-5 listopada
Pauza: Start Soborzyce.
Sparta II Szczekociny/Irządze 1-7 MKS II Myszków 5 listopada, 13:30
KS Złoty Potok 3-1 Orły Kusięta 4 listopada, 13:30
GKS Koziegłowy 3-0 Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 5 listopada, 13:30
Lelovia Lelów 4-0 Grom Poczesna 5 listopada, 13:30
Jura II Niegowa 2-2 KS Kotowice 5 listopada, 13:30
Klasa B 2023/2024, grupa: Częstochowa II
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lelovia Lelów 10 25 8 1 1 33-11 5 0 0 23-3 3 1 1 10-8
2.  MKS II Myszków 10 24 8 0 2 43-20 5 0 0 22-7 3 0 2 21-13
3.  Grom Poczesna 10 22 7 1 2 37-15 5 0 0 26-4 2 1 2 11-11
4.  KS Kotowice 10 20 6 2 2 28-14 4 1 1 16-10 2 1 1 12-4
5.  Sparta II Szczekociny/Irządze 10 15 5 0 5 24-29 3 0 3 18-19 2 0 2 6-10
6.  Jura II Niegowa 10 12 3 3 4 21-28 1 2 1 12-10 2 1 3 9-18
7.  Orły Kusięta 10 11 3 2 5 22-21 1 1 3 6-8 2 1 2 16-13
8.  Start Soborzyce 10 8 2 2 6 12-33 1 1 2 5-10 1 1 4 7-23
9.  GKS Koziegłowy 10 7 2 1 7 16-21 1 0 4 7-9 1 1 3 9-12 2 6 2 0 0 6-0
10.  KS Złoty Potok 10 7 2 1 7 12-35 1 1 2 4-9 1 0 5 8-26 2 3 1 0 1 3-4
11.  Dąbrowianka 10 7 2 1 7 19-40 2 1 3 17-22 0 0 4 2-18 2 0 0 0 2 1-6

źródło: 90minut.pl / własne foto: własne

Avatar

Kul@3

About Author

Prawie 40 wiosen na karku a w piłkę mógłby jeszcze spokojnie pograć. Kariera spowolnił a potem zastopował brak talentu. Biegać się nie chciało zatem stał w bramce i jak piłka nie trafiła w niego to wpadła do bramki. Zawodnik takich klubów jak Warta Zawiercie, MKS Poręba, Źródło Kromołów czy Piliczanka Pilica. Choć ostatnim mecz rozegrał ponad 15 lat temu.. Zmieniło się tyle, że ubyło Klubów a przybyło boisk ze sztuczną nawierzchnią...

Może Ci się spodobać

Powiat

LIGA W POWIECIE [13 sierpnia]

  • 13 sierpnia, 2023
Najlepiej rozgrywki ligowe w nowym sezonie 2023/2024 zainaugurowała drużyna Sparty Szczekociny która na wyjeździe zainkasowała trzy punkty pewnie wygrywając w