Powiat

GRANY WEEKEND [1-2 czerwca]

Nie jest to udany weekend dla drużyn z naszego regionu bo albo nie zdobywają punktów wcale lub zdobycie punktów nie wiele zmienia w ich sytuacji bowiem rywale notują wygrane.

KLASA OKRĘGOWA KATOWICE SOSNOWIEC
KOLEJKA XXVI
CKS Czeladź 3-0 Warta Zawiercie
Górnik Piaski 0-4 GKS II Katowice
Ruch II Chorzów 8-0 Pogoń Imielin
Śląsk Świętochłowice 2-1 Łazowianka Łazy
AKS Mikołów 6-0 Ostoja Żelisławice
Orzeł Mokre 5-0 Urania Ruda Śląska
Sarmacja Będzin 1-2 Unia Kosztowy
Cyklon Rogoźnik 2-1 Górnik Wojkowice

TABELA
1] AKS Mikołów 27 70
2] Ruch II Chorzów 27 61
3] Śląsk Świętochłowice 27 53
4] GKS II Katowice 27 52
5] Górnik Wojkowice 27 52
6] Cyklon Rogoźnik 25 48
7] CKS Czeladź 26 42
8] Górnik Piaski 27 37
9] Sarmacja Będzin 27 34
10] Urania Ruda Śląska 27 33
11] Pogoń Imielin 27 29
12] Unia Kosztowy 27 27
13] Ostoja Żelisławice 27 26
14] Warta Zawiercie 27 20
15] Orzeł Mokre 26 16
16] Łazowianka Łazy 27 14

KLASA OKRĘGOWA KRAKÓW I
KOLEJKA XXV
Piliczanka Pilica 1-1 Piast Wołowice
Świt Krzeszowice 0-2 Przebój Wolbrom
Orzeł Bębło 1-5 Bolesław Bukowno
Legion Bydlin 1-1 Laskowianka Laski
Zieleńczanka Zielonki 4-1 Przemsza Klucze
Promień Przeginia 1-2 Proszowianka Proszowice
LKS Skała 2004 2-2 LKS Niedźwiedź

TABELA
1] Przebój Wolbrom 25 63
2] Zieleniczanka Zielonki 25 54
3] Legion Bydlin 25 50
4] Przemsza Klucze 25 44
5] Proszkowianka Proszkowice 25 43
6] Świt Krzeszowice 25 38
7] Promień Przeginia 25 31
8] LKS Skała 2004 25 30
9] Piliczanka Pilica 25 30
10] LKS Niedźwiedź 25 25
11] Piast Wołowice 25 23
12] Bolesław Bukowno 25 23
13] Laskowianka Laski 25 21
14] Orzeł Bebło 25 16

KLASA OKRĘGOWA CZĘSTOCHOWA LUBLINIEC KOLEJKA
KOLEJKA XXVII
Sparta Szczekociny 1-0 Warta Kamieńskie Młyny
Jedność Boronów 2-2 Unia Kalety
Lotnik Kościelec 2-2 Stradom Częstochowa
Skra II Częstochowa 4-0 Liswarta Popów
Amator Golce 5-2 Mechanik Kochcice
KS Panki 1-2 Liswarta Krzepice
Lot Konopiska [4VI 18] Orzeł Kiedrzyn
[PAUZA] Zieloni Żarki.

TABELA
1] Zieloni Żarki 25 52
2] KS Panki 25  52
3] Skra II Częstochowa 25 52
4] Liswarta Krzepice 25 50
5] Jedność Boronów 25 44
6] Lotnik Kościelec 25 44
7] Stradom Częstochowa 25 42
8] Warta Kamieńskie Młyny 25 40
9] Amator Golce 26 29
10] Unia Kalety 25 28
11] Orzeł Kiedrzyn 24 26
12] Liswarta Popów 25 23
13] Sparta Szczekociny 26 20
14] Lot Konopiska 24 16
15] Mechanik Kochcice 25 12
16] MLKS Woźniki 23 0
MLKS Woźniki wycofał się po rundzie jesiennej. Jego wyniki anulowane.

KLASA A CZĘSTOCHOWA GRUPA I
KOLEJKA XXIV
Czarni Starcza 2-2 Sokół Olsztyn
Piast Przyrów 10-0 Płomień Kuźnica Marianowa
Orkan Rzerzęczyce 0-6 Skalniak Kroczyce
Warta Poraj 1-2 Pilica Koniecpol
Metal Rzeki Wielkie 3-2 Zieloni II Żarki
Olimpia Huta Stara 5-1 Warta Mstów
[PAUZA] Jura Niegowa.

TABELA
1] Pilica Koniecpol 22 52
2] Skalniak Kroczyce 22 51
3] Warta Poraj 22 46
4] Piast Przyrów 22 44
5] Warta Mstów 23 39
6] Olimpia Huta Stara 23 37
7] Jura Niegowa 22 30
8] Zieloni II Żarki 22 24
9] Sokół Olsztyn 22 24
10] Metal Rzeki Wielkie 22 21
11] Okran Rzerzęczyce 22 20
12] Czarni Starcza 21 18
13] Płomień Kuźnica Marianowa 21 3

KLASA A SOSNOWIEC
KOLEJKA XXVI
Źródło Kromołów 3-5 Zagłębie Dąbrowa Górnicza
SKS Łagisza 2-0 Górnik Sosnowiec
AKS 1917 Niwka Sosnowiec 3-1 CKS II Czeladź
Zagłębiak Tucznawa 0-4 Niwy Brudzowice
RKS Grodziec 2-3 Strażak Nowa Wieś
Iskra Psary 1-0 Zew Kazimierz
KS Preczów 3-5 Przemsza Okradzionów

TABELA
1] SKS Łagisza 24 59
2] Niwy Brudzowice 24 57
3] Zagłębie Dąbrowa Górnicza 23 47
4] Przemsza Okradzionów 24 50
5] CKS II Czeladź 24 44
6] Źródło Kromołów 24 43
7] RKS Grodziec 24 40
8] Górnik Sosnowiec 24 34
9] AKS 1917 Niwka Sosnowiec 24 28
10] Zagłęniak Tucznawa 24 26
11] KS Preczów 24 18
12] Zew Kazimierz 24 17
13] Iskra Psary 24 9
14] Strażak Nowa Wieś 24 7
15] Górnik Jaworzno 14 0
Górnik Jaworzno wycofał się z rozgrywek po 8. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.

KLASA A OLKUSZ
KOLEJKA XXV
Piliczanka II Pilica 0-6 LTS Wierbka
Trzy Korony Żarnowiec 2-3 Pogoń Miechów
Strumyk Zarzecze 1-3 Błysk Zederman
Centuria Chechło 2-0 Dłubnia Trzyciąż/Jangrot
Spartak Wielkanoc-Gołcza 3-1 Wielmożanka Wielmoża
Bolesław II Bukowno 5-4 Prądnik Sułoszowa
Przebój II Wolbrom 2-0Spartak Charsznica

TABELA
1] Przebój II Wolbrom 25 61
2] Pogoń Miechów 25 60
3] LTS Wierbka 25 58
4] Strumyk Zarzecze 25 45
5] Wielmożanka Wilmoża 25 41
6] Spartak Charsznica 25 34
7] Centuria Chechło 25 36
8] Trzy Korony Żarnowiec 25 32
9] Prądnik Sułoszowa 25 29
10] Spartak Wielkanoc – Gołcza 25 31
11] Bolesław II Bukowno 25 28
12] Piliczanka II Pilica 25 24
13] Dłubnia Trzyciąż/Jangrot 25 13
14] Błysk Zederman 24 12

KLASA B SOSNOWIEC
KOLEJKA XXIV
Źródło II Kromołów 0-4 Warta II Zawiercie
Promień Strzemieszyce Małe 0-9 UKS Sławków
Błękitni Sarnów 3-0(wo) Sarmacja II Będzin
Górnik II Piaski 8-1 Zagłębie II Dąbrowa Górnicza
Czarni Sosnowiec 5-3 Jedność Strzyżowice
Górnik II Wojkowice 2-2 Unia Ząbkowice
[PAUZA] JavaFit Sosnowiec.

TABELA
1] UKS Sławków 22 63
2] Unia Ząbkowice 22 58
3] Górnik II Wojkowice 23 48
4] Czarni Sosnowiec 22 44
5] Warta II Zawiercie 22 33
6] Jedność Strzyżowice 22 28
7] Promień Strzemieszyce Małe 21 28
8] Górnik II Piaski 22 27
9] Błękitni Sarnów 21 24
10] JavaFit Sosnowiec 22 18
11] Źródło II Kromołów 22 16
12] Zagłębie II Dąbrowa Górnicza 22 12
13] Sarmacja II Będzin 21 19
Sarmacja II Będzin wycofała się z rozgrywek po 19. kolejce.

KLASA B CZĘSTOCHOWA II
KOLEJKA XVIII
MKS II Myszków 7-0 Orły Kusięta
Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 3-1 Sparta II Szczekociny/Irządze
Grom Poczesna 5-0 GKS Koziegłowy
KS Kotowice 3-3 Start Soborzyce
Jura II Niegowa 0-3 Lelovia Lelów
[PAUZA]KS Złoty Potok.

TABELA
1] Lelovia Lelów 18 46
2] MKS II Myszków 18 45
3] Grom Poczesna 18 38
4] KS Kotowice 18 32
5] Start Soborzyce 19 24
6] Sparta II Szczekociny/Irządze 18 22
7] GKS Koziegłowy 19 20
8] Dąbrowianka Dąbrowa Zielona 18 20
9] Orły Kusięta 18 16
10] KS Złoty Potok 18 13
11] Jura II Niegowa 18 12
Jura II Niegowa wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

źródło: własne / 90minut.pl  foto: własne

Avatar

Kul@3

About Author

Prawie 40 wiosen na karku a w piłkę mógłby jeszcze spokojnie pograć. Kariera spowolnił a potem zastopował brak talentu. Biegać się nie chciało zatem stał w bramce i jak piłka nie trafiła w niego to wpadła do bramki. Zawodnik takich klubów jak Warta Zawiercie, MKS Poręba, Źródło Kromołów czy Piliczanka Pilica. Choć ostatnim mecz rozegrał ponad 15 lat temu.. Zmieniło się tyle, że ubyło Klubów a przybyło boisk ze sztuczną nawierzchnią...

Może Ci się spodobać

Powiat

LIGA W POWIECIE [13 sierpnia]

  • 13 sierpnia, 2023
Najlepiej rozgrywki ligowe w nowym sezonie 2023/2024 zainaugurowała drużyna Sparty Szczekociny która na wyjeździe zainkasowała trzy punkty pewnie wygrywając w