Powiat

GRANY WEEKEND [6-7 kwietnia]

Derby powiatu dla Warty Zawiercie w walce o utrzymanie w okręgówce, Skalniak Kroczyce przegrał w meczu na szczycie z Pilicą Koniecpol i spadł na drugie miejsce. W ostatnim meczu sezonu zasadniczego Jurajscy Rycerze przegrali w Nysie z miejscową Stalą trzy do jednego.

PLUS LIGA KOLEJKA XXX
Stal Nysa 3:1 Aluron CMC Warta Zawiercie
Jastrzębie 3:1 Kędzierzyn Koźle
Olsztyn 3:1 Suwałki
Rzeszów 3:1 Gdańsk
Bełchatów 3:0 Lwów
Częstochowa 0:3 Warszawa
Katowice 3:1 Lublin
Radom 1:3 Lublin

PLUS LIGA PLAY OFF 1/4 FINAŁU
Stal Nysa [10IV 21] Aluron CMC Warta Zawiercie
AZS Olsztyn [10IV 18:20] Jastrzębski Węgiel
LUK Lubik [11IV 21] Projekt Warszawa
Trefl Gdańsk [11IV 18:20] Resovia Rzeszów

Na tym teapie rozgrywek obowiązuje zasada mecz i rewanż który zaplanowano na najbliższą sobotę 13 kwietnia.

TABELA
1. Jastrzębski Węgiel 30 75
2. Aluron CMC Warta Zawiercie 30 70
3. Projekt Warszawa 30 69
4. Resovia Rzeszów 30 61
5. Trefl Gdańsk 30 54
6. LUK Lublin 30 52
7. Stal Nysa 30 46
8. AZS Olsztyn 30 45
9. Skra Bełchatów 30 42
10. Kędzierzyn Koźle 30 39
11. Każany Lwów 30 38
12. Ślepsk Suwałki 30 29
13. KGHM Lubin 30 26
14. GKS Katowice 30 27
15. Częstochowa 30 24
16. Czarni Radom 30 20

PIŁKA RĘCZNA I LIGA GRUPA D KOLEJKA XXVII
SMS ZPRP II Kielce [13IV 11 ] Viret CMC Zawiercie
Końskie 36:27 SMS ZPRP II Kielce
Przeworsk 32:38 Chrzanów
Kraków 30:27 Przemyśl
Zabrze 25:36 Lublin
Sandomierz 27:28 Ostrowiec Świętokrzyski

TABELA
1. Chrzanów 17 49
2. Kraków 16 39
3. Końskie 16 36
4. Przeworsk 17 33
5. Zawiercie 17 27
6. Przemyśl 16 22
7. Ostrowiec Św. 17 19
8. Kielce 16 15
9. Lublin 16 15
10. Zabrze 17 14
11. Sandomierz 17 4

IV LIGA GRUPA ŚLĄSK I KOLEJKA XX
Piast II Gliwice 6:1 Znicz Kłobuck
Rozwój Katowice 1:1 Sparta Katowice
Unia Rędziny 0:2 Zagłębie II Sosnowiec
Podlesianka Katowice 2:4 Drama Zbrosławice
Szczakowianka Jaworzno 1:1 Victoria Częstochowa
MKS Myszków 4:2 Szombierki Bytom
Unia Dąbrowa Górnicza 2:1 Przemsza Siewierz
Ruch Radzionków 1:1 Orzeł Miedary

TABELA
1. Podlesianka 20 41
2. Drama 20 37
3. Dąbrowa Górnicza 20 37
4. Sparta 20 36
5. Victoria 20 36
6. Radzionków 20 32
7. Przemsza 20 28
8. Myszków 20 27
9. Piast II 20 27
10. Rozwój 20 27
11. Zagłębie II 20 24
12. Szombierki 20 23
13. Szczakowianka 20 20
14. Orzeł 20  16
15. Rędziny 20 14
16. Znicz 20 14

KLASA OKRĘGOWA KATOWICE SOSNOWIEC KOLEJKA XVIII
Warta Zawiercie 3:0 Łazowianka Łazy
Pogoń Imielin 3:1 Górnik Wojkowice
GKS II Katowice 1:0 Ostoja Żelisławice
CKS Czeladź  4:0 Urania Ruda Śląska
Górnik Piaski 5:0 Unia Kosztowy
Cyklon Rogoźnik 1:4 AKS Mikołów
Śląsk Świętochłowice 2:0 Orzeł Mokre
Ruch II Chorzów 2:0 Sarmacja Będzin

TABELA
1. Mikołów 19 51
2. Ruch II 18 37
3. Śląsk 18 36
4. GKS II 18 34
5. Cykoln 17 33
6. Wojkowice 18 33
7. Urania 18 30
8. Piaski 18 29
9. Czeladź 19 27
10. Pogoń 18 22
11.  Sarmacja 18 21
12. Ostoja 18 16
13. Unia 17 14
14. Warta 18 10
15. Orzeł 16 7
16. Łazowianka 18 6

KLASA OKRĘGOWA KRAKÓW I KOLEJKA XV
Piliczanka Pilica 1:1 Bolesław Bukowno
W 95 minucie zmarnowany karny przez zawodnika Piliczanki.
Przebój Wolbrom 0:0 Proszowianka Proszowice
Orzeł Bębło 1:5 Legion Bydlin
Świt Krzeszowice 3:1 Laskowianka Laski
Promień Przeginia 2:2 Zieleńczanka Zielonki
Przemsza Klucze 4:1 LKS Skała 2004
Piast Wołowice 1:0 LKS Niedźwiedź
TABELA
1. Zieleniczanka 16 40
2. Przebój 16 40
3. Legion 16 34
4. Przemsza 16 33
5. Proszkowianka 16 30
6. Świt 16 25
7. Skałka 16 21
8. Promień 16 21
9. Piliczanka 16 16
10. Orzeł 16 15
11. Laskowianka 16 11
12. Bolesław 16 11
13. Piast 16 13
14. Niedźwiedź 16 7

KLASA OKRĘGOWA CZĘSTOCHOWA LUBLINIEC KOLEJKA XIX
PAUZA: Stradom Częstochowa
Lot Konopiska 3:4 Sparta Szczekociny
Mechanik Kochcice 0-10 Warta Kamieńskie Młyny
Amator Golce 1:0 Liswarta Krzepice
Zieloni Żarki 1:1 Skra II Częstochowa
Jedność Boronów 1:1 Lotnik Kościelec
Unia Kalety 2:2 KS Panki
Orzeł Kiedrzyn 2:1 Liswarta Popów

TABELA
1. Panki 17 37
2. Lotnik 17 35
3. Zieloni 18 35
4. Krzepice 17 32
5. Jedność 18 33
6. Skra II 17 31
7. Warta 18 31
8. Stradom 17 29
9. Orzeł 18 22
10. Amator 18 22
11. Kalety 18 17
12 Lot 18 15
13. Popów 18 15
14. Sparta 18 13
15 Mechanik 18 8
Woźniki wycofały się po rundzie jesiennej, wyniki anulowano.

KLASA A CZĘSTOCHOWA GRUPA I KOLEJKA XV
PAUZA: Metal Rzeki Wielkie.
Pilica Koniecpol 2:1 Skalniak Kroczyce


Płomień Kuźnica Marianowa 0:6 Zieloni II Żarki
Czarni Starcza 1:1 Metal Rzeki Wielkie
Olimpia Huta Stara 0:0 Orkan Rzerzęczyce
Warta Mstów 2:0 Piast Przyrów
Jura Niegowa 2:1 Sokół Olsztyn

TABELA
1.Koniecpol 15 34
2.Skalniak 15 33
3.Piast 15 28
4.Poraj 14 28
5.Mstów 15 26
6.Niegowa 15 26
7.Huta Stara 15 25
8.Zieloni II 15 17
9.Olsztyn 15 16
10.Rzerzęczyce 15 14
11.Metal 14 12
12.Starcza 13 7
13.Płomień 14 3

KLASA A SOSNOWIEC KOLEJKA XVII
Iskra Psary 2:6 Niwy Brudzowice
SKS Łagisza 2:2 AKS 1917 Niwka Sosnowiec
Przemsza Okradzionów 7:0 RKS Grodziec
Źródło Kromołów 2:1 KS Preczów
Górnik Sosnowiec 3:0 Strażak Nowa Wieś
Zagłębie Dąbrowa Górnicza 5:1 Zagłębiak Tucznawa
CKS II Czeladź 1:0 Zew Kazimierz

TABELA
1. Łagisza 16 40
2. Niwy 16 38
3. Zagłębie DG 16 31
4. CKS II Czeladź 16 31
5. Źródło Kromołów 16 30
6. Grodziec 16 29
7. Przemsza 16 28
8. Górnik 16 24
9. Zagłębiak 15 19
10. Niwka 16 18
11. Kazimierz 16 16
12. Preczów 16 14
13. Strażak 16 3
14. Iskra 15 0
Górnik Jaworzno wycofał się po 8 kolejce jego wyniki anulowano.

KLASA A OLKUSZ KOLEJKA XVI
Pogoń Miechów 7-0 Błysk Zederman
Centuria Chechło 2-1 Spartak Charsznica
Strumyk Zarzecze 0-0 LTS Wierbka
Bolesław II Bukowno 2:4 Przebój II Wolbrom
Dłubnia Trzyciąż/Jangrot 0:1 Wielmożanka Wielmoża
Trzy Korony Żarnowiec 2:0 Prądnik Sułoszowa

TABELA
1. Przebój II 16 39
2. Miechów 16 36
3. Wierbka 16 34
4. Wielmoża 16 34
5. Zarzecze 16 29
6. Żarnowiec 16 27
7. Chechło 16 24
8. Gołcza 15 21
9. Charsznica 16 20
10. Sułoszowa 16 18
11. Piliczanka II 15 16
12. Bolesław II 16 12
12. Dłubnia 16 10
14. Zederman 16 0

KLASA B SOSNOWIEC KOLEJKA XVI
PAUZA: Górnik II Piaski
Promień Strzemieszyce Małe 0:5 Czarni Sosnowiec
Górnik II Wojkowice 1:1 Błękitni Sarnów
Unia Ząbkowice 5:0 Źródło II Kromołów
JavaFit Sosnowiec 1:5 UKS Sławków
Jedność Strzyżowice 2:1 Warta II Zawiercie
Zagłębie II Dąbrowa Górnicza 3:0 Sarmacja II Będzin

TABELA
1. Sławków 15 42
2. Unia 15 39
3. Górnik II W. 15 29
4. Czarni 14 25
5. Promień 14 25
6. Warta II 14 23
7. Sarmacja II 15 19
8. Jedność 15 18
9. Źródło II 15 15
10. Górnik II P. 14 14
11. Błękitni 14 14
12. JavaFit 15 10
13. Zagłebie II 15 6

źródło: własne / 90minut.pl / loklanapilka.pl foto: Crocodyl video: koniecpol.info

Avatar

Kul@3

About Author

Prawie 40 wiosen na karku a w piłkę mógłby jeszcze spokojnie pograć. Kariera spowolnił a potem zastopował brak talentu. Biegać się nie chciało zatem stał w bramce i jak piłka nie trafiła w niego to wpadła do bramki. Zawodnik takich klubów jak Warta Zawiercie, MKS Poręba, Źródło Kromołów czy Piliczanka Pilica. Choć ostatnim mecz rozegrał ponad 15 lat temu.. Zmieniło się tyle, że ubyło Klubów a przybyło boisk ze sztuczną nawierzchnią...

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Ci się spodobać

Powiat

LIGA W POWIECIE [13 sierpnia]

  • 13 sierpnia, 2023
Najlepiej rozgrywki ligowe w nowym sezonie 2023/2024 zainaugurowała drużyna Sparty Szczekociny która na wyjeździe zainkasowała trzy punkty pewnie wygrywając w