W dniach od 27 do 31 maja 2023 roku drużyny IV Ligi grupa śląska I rozegrano trzynastą wiosenną kolejkę a w środę zaległe spotkanie XVI kolejki. W redakcji FutbolJura.pl bardzo uważnie przeanalizowaliśmy wszystkie rozegrane spotkania i wybraliśmy najlepszych piłkarzy, którzy trafili do naszej XI IV Ligi grupa śląska I.
Zawodnikiem kolejki został wybrany pomocnik Przemszy Siewierz Damian Adamiecki który dwa razy trafił do siatki oraz zaliczył jedną asystę w meczu z Unią Kosztowy a podopieczni Mateusza Mańdoka wygrali ten pojedynek pięć do czterech. W JEDENASTCE IV LIGI znalazło się trzech graczy którzy reprezentują barwy Piasta II Gliwice, dwóch zawodników znalazło się z MKS Myszków, Przemsza Siewierz, natomiast po jednym graczu z Szczakowianki Jaworzno, Victorii Częstochowa, Zagłębia II Sosnowiec oraz Unii Rędziny.
Link reklamowy: OTWÓRZ KONTO w BETFAN z FutbolJura , WPŁAĆ I GRAJ BEZ RYZYKA! WYGRYWASZ lub kasa wraca do Ciebie! 600 złotych BEZ RYZYKA!!!
źródło: własne foto: Przemsza Siewierz Facebook / slzpn.pl |