Stranieri

Jordan Majchrzak wrócił po kontuzji

Wychowanek Warty Zawiercie Jordan Majchrzak wystąpił w sparingu Puszczy Niepołomice a przeciwnikiem podczas zimowych przygotowań była dziesiąta siła I Ligi Górnik Łęczna.

26 stycznia 2024, 11:00Staniątki (Stadion im. Tadeusza Szybińskiego)
PUSZCZA NIEPOŁOMICE 2-1 GÓRNIK ŁĘCZNA
Mateusz Cholewiak 40, Muris Mešanović 63 – Mateusz Młyński 10

PUSZCZA: (I i II kwarta) Oliwier Zych – Piotr Mroziński, Artur Crăciun, Konrad Stępień, Roman Jakuba – Mateusz Cholewiak, Jakub Stec (55 Michał Walski), Jakub Serafin, Wojciech Hajda, Ioan-Călin Revenco – Maciej Firlej. (III i IV kwarta) Kewin Komar – Jakub Bartosz, Tomasz Wojcinowicz, Łukasz Sołowiej, Roman Jakuba (75 Jordan Majchrzak, 107 Igor Pieprzyca), Michał Walski, Bartłomiej Poczobut, Thiago, Artur Siemaszko (107 Filip Gil), Muris Mešanović (112 Adam Sendor), Kamil Zapolnik.

GÓRNIK: (I i II kwarta) Maciej Gostomski – Marcin Grabowski, Jonathan de Amo (57 Damian Zbozień), Souleymane Cissé, Jakub Bednarczyk, Adam Deja, Mateusz Młyński, Damian Gąska (31 Paweł Żyra), Kacper Łukasiak, Piotr Starzyński (27 Michał Sienicki), Karol Podliński. (III i IV kwarta) Kacper Kołotyło – Daniel Dziwniel, Michał Sienicki, Lukas Klemenz, Damian Zbozień, Michał Steszuk, İlkay Durmuş, zawodnik testowany, Paweł Żyra, Mateusz Młyński (70 Jakub Bednarczyk, 91 Michał Wachowicz), Marko Roginić.

żółte kartki: Stec.
czerwona kartka: Jakub Stec (52. minuta, Puszcza, za drugą żółtą).

Grano 4×30 minut.W meczu sparingowym rozegranym w Staniątkach Puszcza Niepołomice wygrała 2-1 (0-1, 1-1, 2-1) z Górnikiem Łęczna.

W Puszczy zagrał m.in. Adam Sendor z juniorów.

źródło: 90minut.pl / Puszcza Niepołomice / Górnik Łęczna / Gazeta Krakowska foto: Facebook Puszcza Niepołomice

Avatar

Kul@3

About Author

Prawie 40 wiosen na karku a w piłkę mógłby jeszcze spokojnie pograć. Kariera spowolnił a potem zastopował brak talentu. Biegać się nie chciało zatem stał w bramce i jak piłka nie trafiła w niego to wpadła do bramki. Zawodnik takich klubów jak Warta Zawiercie, MKS Poręba, Źródło Kromołów czy Piliczanka Pilica. Choć ostatnim mecz rozegrał ponad 15 lat temu.. Zmieniło się tyle, że ubyło Klubów a przybyło boisk ze sztuczną nawierzchnią...