Wywiad

Kamil GŁOŚNY: Z Wartą nie zagraliśmy dobrego meczu wręcz jeden z gorszych pod kątem piłkarskim

Doświadczony pomocnik Cyklonu Rogoźnik 35-letni pomocnik Kamil Głośny (na zdjęciu z lewej) o meczu z Wartą Zawiercie, kto przyczynił się do wygranej w tym meczu, punkcie zwrotnym spotkania  oraz kryzysie Cyklonu Rogoźnik w ostatnich meczach.

Proszę o podsumowanie mecz u z Wartą Zawiercie. Czy stracona bramka podziała motywująco? Czy punktem zwrotnym była czerwona kartka dla zawodnika drużyny gości?
Na pewno punktem zwrotnym, który zdecydowanie ułatwił nam grę była czerwona kartka dla zawodnika Warty. Gdy strzeliliśmy pierwszą bramkę nabraliśmy wiatry w żagle i poszliśmy za ciosem co się udało i przyniosło w sumie cztery strzelone przez nas bramki.

Jest Pan zadowolony z rezultatu? Odzwierciedla wynik to co działo się w meczu?
Ogólnie biorąc pod uwagę przebieg meczu to zdecydowanie jesteśmy zadowoleni z kompletu punktu bo nie do końca był to nasz dzień pod kątem gry. Początek meczu zdecydowanie należał do Warty Zawiercie która mogła strzelić nam co najmniej jeszcze dwie bramki i mogło być już po meczu. Końcowy wynik zdecydowanie nie odzwierciedla przebiegu meczu. W mojej skromnej ocenie nie zagraliśmy dobrego meczu wręcz jeden z gorszych pod kątem piłkarskim.

Czy kryzys jest już zażegnany? Pięć spotkań bez wygranej (w tym Puchar Polski) jak smakuje ta wygrana?
Cieszy nas ta wygrana bardzo bo tak jak wcześniej powiedziałem nie był to nasz mecz i nie wszystko się układało tak jak byśmy chcieli. Także punkty bardzo cieszą i myślę że jest to punkt zwrotny i zaczniemy regularnie punktować.

Którego meczu najbardziej szkoda w którym straciliście punkty?
Ciężko powiedzieć którego męczy nam najbardziej szkoda. Myślę że nie ma co w ten sposób patrzeć bo były też takie męczy w których szczęście się do nas uśmiechało i dawało nam komplet punktów. Także myślę, że wszystko wyszło na zero

Jak oceniasz swój występ w meczu z Wartą?
Swój występ oceniam jako słaby. Zdecydowanie więcej od siebie wymagam.

Którego zawodnika możesz wyróżnić z tego meczu i jeśli taki jest to którego?
W tym meczu wyróżniłbym naszego bramkarza Arka Żerdzinskiego bo jego świetne interwencję w pierwszej połowie uchroniły nas od utraty bramki. Drugim zawodnikiem którego bym wyróżnik to Andrzej Wsciubiak, strzelec dwóch bramek i asysty.

Co trzeba zrobić, zmienić w Waszej grze taktyce aby zacząć regularnie punktować?
Myślę że wiary w nasze wysokie umiejętności i będzie dobrze bo czasami tego brakuje.

Czego można życzyć Tobie i Twojej drużynie ?
Myślę że zdrowia bo jest najważniejsze.

źródło: własne  foto: Facebook AKS Mikołów – A. Kostkowski

Avatar

Kul@3

About Author

Prawie 40 wiosen na karku a w piłkę mógłby jeszcze spokojnie pograć. Kariera spowolnił a potem zastopował brak talentu. Biegać się nie chciało zatem stał w bramce i jak piłka nie trafiła w niego to wpadła do bramki. Zawodnik takich klubów jak Warta Zawiercie, MKS Poręba, Źródło Kromołów czy Piliczanka Pilica. Choć ostatnim mecz rozegrał ponad 15 lat temu.. Zmieniło się tyle, że ubyło Klubów a przybyło boisk ze sztuczną nawierzchnią...

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *