Powiat

Klasyczny hattrick szesnastoletniego Oskara Michniewskiego w 30 minut

Łazowianka Łazy wygrała pierwszy mecz towarzyski podczas przygotowań zimowych do rundy wiosennej 2024. Po porażce, remisie przyszła pora na wygraną pod wodzą Kamila Krawczyka który regularnie pojawia się również w wyjściowym składzie Kolajarza.

17 lutego 2024, 14:00Żarki (Steinkellera 3) sztuczne
JURA NIEGOWA 1:4 ŁAZOWIANKA ŁAZY
Testowany – A. Piżuch, Michniewski x3

ŁAZOWIANKA: Testowany I – Wilk, Krawczyk, M. Białek, Szczypa, Osiecki, Testowany II, Piżuch Ł., Piżuch A. – Laskowski – Gołda. Grali także: Gąsior, Michniewski, Testowany III, Testowany IV.

Sparing numer trzy Kolejarza za nami, tym razem wreszcie udało się wygrać z siódmą drużyną Klasy A Olkusz Jurą Niegowa. Warto podkreślić, że całe spotkanie na bramce spędził 15-letni zawodnik UKS Jedynka Łazy, a jego kolega z juniorskiego zespołu, 16-letni Oskar Michniewski zagrał w sparingu 30 minut i to mu wystarczyło, żeby skompletować klasycznego hat-tricka.

ŁAZOWIANKA ŁAZY
TOWARZYSKO ZIMĄ 2024
02II A 3:4 Sklaniak Kroczyce
10II A 1:1 Prądnik Sułoszowa
17II A 4:1 Jura Niegowa
[02II] A 3:4 Sklaniak Kroczyce
[10II] A 1:1 Prądnik Sułoszowa
[17II] A 4:1 Jura Niegowa

źródło: Facebook Łazowianka Łazy foto: Facebook prywatne archiwum

Avatar

Kul@3

About Author

Prawie 40 wiosen na karku a w piłkę mógłby jeszcze spokojnie pograć. Kariera spowolnił a potem zastopował brak talentu. Biegać się nie chciało zatem stał w bramce i jak piłka nie trafiła w niego to wpadła do bramki. Zawodnik takich klubów jak Warta Zawiercie, MKS Poręba, Źródło Kromołów czy Piliczanka Pilica. Choć ostatnim mecz rozegrał ponad 15 lat temu.. Zmieniło się tyle, że ubyło Klubów a przybyło boisk ze sztuczną nawierzchnią...

Może Ci się spodobać

Powiat

LIGA W POWIECIE [13 sierpnia]

  • 13 sierpnia, 2023
Najlepiej rozgrywki ligowe w nowym sezonie 2023/2024 zainaugurowała drużyna Sparty Szczekociny która na wyjeździe zainkasowała trzy punkty pewnie wygrywając w