Powiat

Kolejne towarzyskie derby powiatu łupem piłkarzy Skalniaka Kroczyce

W sobotnie popołudnie na boisku Orzeł w Zawierciu Skalniak Kroczyce pokonał kolejny zespół z powiatu zawierciańskiego tym razem podopiecznych Cezarego Siwego Spartę Szczekociny choć po pierwszych trzech kwadransach to Sparta Szczekociny prowadziła jeden do zera.

17 lutego 2024, 13:30Zawiercie (Boisko Orzeł)
SKALNIAK KROCZYCE 3:1 SPARTA SZCZEKOCINY
Rygalik(k), Oliinyk, Gajda – Łuszcz

SKALNIAK: Kapała – Mucha, M. Sołtysik, Testowany I, Kondas, Sytniowski, Testowany II, Rygalik, Oskar, Radosz, Kucharski. Grali także: Oliinyk, Gajda.

SPARTA: Widawski (46′ Maścibrzuch) – Słowikowski, Nowak, Kubara, Walasek, Cichoń, Wieczorek, Gała, Gawroński, Łuszcz, Wróbel. Grali także: Wikliński, Wrona, Klos, J.Banaś, G.Banaś, Kowalczyk.

Bramki strzelone po błędach obu ekip, mecz wyrównany w pierwszej połowie ze wskazaniem na Spartę Szczekociny która prowadził jeden do zera po pierwszych 45 minutach. Druga odsłona  z większą przewagą drużyny z Kroczyc, podopieczni Michała Sołtysika były skuteczni w stu procentach co mieli to wykorzystali i zamieniali na bramki a Sparta efektownie ale za mało efektywnie.

LKS SKALNIAK KROCZYCE
TOWARZYSKO ZIMĄ 2024
[10II ] 4:3 LO Łazowianka Łazy
[17II] 3:1 LO Sparta Szczekociny
[24II] 1:1 LO Warta Zawiercie
[02III 13:30] LO Przebój Wolbrom
[10III 15] A LTS Wierbka
[06III 13:30] A Victoria Mniów

źródło: własne / Facebook Skalniak Kroczyce  foto: własne

Avatar

Kul@3

About Author

Prawie 40 wiosen na karku a w piłkę mógłby jeszcze spokojnie pograć. Kariera spowolnił a potem zastopował brak talentu. Biegać się nie chciało zatem stał w bramce i jak piłka nie trafiła w niego to wpadła do bramki. Zawodnik takich klubów jak Warta Zawiercie, MKS Poręba, Źródło Kromołów czy Piliczanka Pilica. Choć ostatnim mecz rozegrał ponad 15 lat temu.. Zmieniło się tyle, że ubyło Klubów a przybyło boisk ze sztuczną nawierzchnią...

Może Ci się spodobać

Powiat

LIGA W POWIECIE [13 sierpnia]

  • 13 sierpnia, 2023
Najlepiej rozgrywki ligowe w nowym sezonie 2023/2024 zainaugurowała drużyna Sparty Szczekociny która na wyjeździe zainkasowała trzy punkty pewnie wygrywając w