Siatkówka

Komplet punktów Olimpii Włodowice w Będzinie!!!

Wspaniałe wieści dla kibiców LKS Olimpia Włodowice! Drużyna odniosła imponujące zwycięstwo nad VitaSUN MKS Będzin, pokonując ich 3:0 w emocjonującym meczu. To bez wątpienia wyjątkowy występ, który zasługuje na uznanie.

5 stycznia 2023, 19:30 – Łagisza (Jedności 38)
VITASUN MKS BĘDZIN 0:3 OLIMPIA WŁODOWICE (18:25, 18:25, 20:25)

OLIMPIA: Marzec, Laber(C), Urbański(L), Słowik, Myszkowski, Kozioł, Górniak.

Pierwszy set rozpoczął się odważnie, a zawodnicy LKS Olimpia Włodowice udowodnili swoją dominację, zdobywając go z przewagą punktową. W drugim secie drużyna utrzymała wysoki poziom, skoncentrowana zarówno na ataku, jak i obronie. W trzecim secie potwierdzili swoją przewagę, zamknięcie meczu zdecydowanym zwycięstwem 3:0.

Zawodnicy LKS Olimpia Włodowice z pewnością zaimponowali skutecznymi zagraniami, zgraną grą zespołową i determinacją do osiągnięcia sukcesu. To zwycięstwo przyniosło im nie tylko punkty, ale także dodatkową motywację do kontynuowania świetnej formy w kolejnych meczach.

Gratulacje dla drużyny LKS Olimpia Włodowice za imponujący występ! Kibice z pewnością cieszą się z tego zwycięstwa i nie mogą doczekać się kolejnych emocji, jakie przyniosą przyszłe mecze dla tej utalentowanej drużyny siatkarskiej.

79 2024-01-06 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa Talent Sferawent Cieszyn 1:3 (19:25, 25:19, 22:25, 17:25)
80 2024-01-05 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. LKS Olimpia Włodowice 0:3 (18:25, 18:25, 20:25)
81 2024-02-09 Volley Dąbrowa Górnicza BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:0
82 2024-01-06 SK Górnik Radlin Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 2:3 (19:25, 23:25, 25:16, 26:24, 12:15)
83 2024-01-06 Klub Siatkarski Racibórz KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 0:0
84 2024-01-05 Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno Tauron Norwid Częstochowa 3:2 (18:25, 25:17, 23:25, 25:23, 15:8)