Siatkówka

KUMHO TIRE został Sponsorem Meczu z PSG Stal Nysa

Nowy rok rozpoczynamy z mocnym akcentem współpracy sponsorskiej. Koreańska firma Kumho Tire, która jest wiodącym światowym producentem ogumienia, została Sponsorem Meczu z PSG Stalą Nysa.

 

Kumho posiada sieci dystrybucyjne w 180 krajach, w tym 9 korporacji handlowych oraz 14 oddziałów na całym świecie. Firma specjalizuje się w tworzeniu, produkcji i sprzedaży opon przeznaczonych głównie dla samochodów osobowych, SUV-ów, pojazdów dostawczych i ciężarowych.

Kumho od lat jest sponsorem prestiżowych klubów piłkarskich w Europie. Jest m.in. oficjalnym partnerem niemieckiego Bayer 04 Leverkusen, angielskiego Tottenham Hotspur, czeskiego FK Mladá Boleslav oraz szwajcarskiego BSC Young Boys. Jest również dostawcą opon dla klubów NBA w USA.

Miło nam widzieć Was na naszej pierwszej domowej bitwie w tym roku!

źródło & foto: Biuro Prasowe Aluron CMC Warta Zawiercie – aluroncmc.pl

 

Avatar

Kul@3

About Author

Prawie 40 wiosen na karku a w piłkę mógłby jeszcze spokojnie pograć. Kariera spowolnił a potem zastopował brak talentu. Biegać się nie chciało zatem stał w bramce i jak piłka nie trafiła w niego to wpadła do bramki. Zawodnik takich klubów jak Warta Zawiercie, MKS Poręba, Źródło Kromołów czy Piliczanka Pilica. Choć ostatnim mecz rozegrał ponad 15 lat temu.. Zmieniło się tyle, że ubyło Klubów a przybyło boisk ze sztuczną nawierzchnią...