Powiat

Lokomotywie zabrakło pary, nie udało się uratować nawet punktu

Niestety złe przygotowanie drużyny zimą przez poprzedniego trenera „piosenkarza” teraz wychodzi brak mocy i siły a efekt jest taki że Łazowianka Łazy nie dowiozła nawet punktu do ostatniego gwizdka. W trakcie trwania rundy wiosennej nikt nie jest wstanie narobić takich zaległości. Trenerowi podziękowano a problem został…oby się nie skończyło spadkiem.

12 maj 2024, 11:00 – Łazy (Wiejska 1)
ŁAZOWIANKA ŁAZY 2:4 ORZEŁ MOKRE
D. Nowak 15 Ł. Piżuch 45 – 25 ?(k), ? 62, ? 88, ? 95

ŁAZOWIANKA: Droździk – P. Białek, Dobczyński (46′ Bargiel), Osiecki, Wilk, Ł. Piżuch, D. Nowak, Szypa, Łuszczyński (80′ Lasocki), Gołda, Alvis (70′ Pecopaque).

Początek spotkania w wykonaniu Kolejarza znakomity, po długim podaniu Nowak uprzedza bramkarza i daje prowadzenie gospodarzom. Dziesięć minut później do wyrównaniu doprowadzają goście po rzucie karnym. Do szatni gola zdobywa Łukasz Piżuch dając nadzieje Kolejarzowi na korzystny wynik w tym meczu. Druga połowa to już tylko gole w wykonaniu Orła Mokre…po godzinie gry goście doprowadzają do wyrównania i mam dwa do dwóch. Gdy jeden punkt był na wyciągnięcie ręki, goście przeciągają szalę zwycięstwa na swoją stronę. Stały fragment gry a dokładnie z rzutu wolnego zamyka zawodnik drużyny gości i to Orzeł Mokre wychodzi na prowadzenie.   Kolejarz rusza do natarcia, odsłania się bo nie ma nic do stracenia punkt albo czwarta bramka. Efekt jest taki, że wpada gol numer cztery dla gości a dwie minuty później sędzia kończy spotkanie.

Orzeł Mokre ma trzy mecze w zapasie, jednak są tego plusy i minusy. Bowiem granie co trzy dni też, może być uciążliwe dla graczy na tym poziomie. Tak w 22 dni muszą rozegrać, aż sześć spotkań w tym dwa zaległe bowiem termin trzeciego nierozegranego meczu  z Cyklonem Rogoźnik z XXI kolejki nie został jeszcze wyznaczony.

DataDrużynyCzas/WynikiLigaSezonMiejsce spotkania
2024-05-11 11:00:1611 maja, 2024Łazowianka Łazy
Orzeł Mokre
2 - 4Klasa Okręgowa Katowice Sosnowiec2023/2024
Stadion Sportowy w Łazach
2024-05-11 11:00:1711 maja, 2024Górnik Wojkowice
Sarmacja Będzin
2 - 0Klasa Okręgowa Katowice Sosnowiec2023/2024
Stadion Miejski Górnika Wojkowice
2024-05-11 13:00:3611 maja, 2024Ostoja Żelisławice
Unia Kosztowy
2 - 2Klasa Okręgowa Katowice Sosnowiec2023/2024
Stadion Sportowy w Żelisławicach
2024-05-11 17:00:0011 maja, 2024CKS Czeladź
Śląsk Świętochłowice
0 - 2Klasa Okręgowa Katowice Sosnowiec2023/2024
Stadion Miejski im. Józefa Pawełczyka Czeladź
2024-05-11 17:00:3911 maja, 2024Warta Zawiercie
Urania Ruda Śląska
4 - 0Klasa Okręgowa Katowice Sosnowiec2023/2024
1000 lecia Państwa Polskiego
2024-05-11 17:00:4311 maja, 2024Pogoń Imielin
AKS Mikołów
0 - 2Klasa Okręgowa Katowice Sosnowiec2023/2024
Generała Józefa Hallera 37, Imielin
2024-05-11 17:00:4511 maja, 2024Górnik Piaski
Ruch II Chorzów
1 - 5Klasa Okręgowa Katowice Sosnowiec2023/2024
Mickiewicza, 41-253 Czeladź
2024-05-12 11:00:1912 maja, 2024GKS II Katowice
Cyklon Rogoźnik
2 - 1Klasa Okręgowa Katowice Sosnowiec2023/2024
Bukowa 1, Katowice
PozycjaKlubPWDLFAPts
1AKS Mikołów2622131031867
2Ruch II Chorzów2619161073058
3Górnik Wojkowice261646463752
4Śląsk Świętochłowice261628644250
5GKS II Katowice261475472549
6Cyklon Rogoźnik241338563742
7CKS Czeladź2512310554339
8Górnik Piaski261079546337
9Sarmacja Będzin2610412394634
10Urania Ruda Śląska2610313536433
11Pogoń Imielin269215286429
12Ostoja Żelisławice267514345726
13Unia Kosztowy266614294724
14Warta Zawiercie266218296420
15Orzeł Mokre243417346213
16Łazowianka Łazy2518162210111

źródło: Facebook Łazowianka Łazy  foto: Facebook Łazowianka Łazy

Avatar

Kul@3

About Author

Prawie 40 wiosen na karku a w piłkę mógłby jeszcze spokojnie pograć. Kariera spowolnił a potem zastopował brak talentu. Biegać się nie chciało zatem stał w bramce i jak piłka nie trafiła w niego to wpadła do bramki. Zawodnik takich klubów jak Warta Zawiercie, MKS Poręba, Źródło Kromołów czy Piliczanka Pilica. Choć ostatnim mecz rozegrał ponad 15 lat temu.. Zmieniło się tyle, że ubyło Klubów a przybyło boisk ze sztuczną nawierzchnią...

Może Ci się spodobać

Powiat

LIGA W POWIECIE [13 sierpnia]

  • 13 sierpnia, 2023
Najlepiej rozgrywki ligowe w nowym sezonie 2023/2024 zainaugurowała drużyna Sparty Szczekociny która na wyjeździe zainkasowała trzy punkty pewnie wygrywając w