Wywiad

Maciej KRUCZEK: Chcemy wygrać wszystkie mecze do końca i na koniec zobaczymy na którym miejscu skończymy sezon

Doświadczony pomocnik o meczu z Wartą Zawiercie, meczu którego najbardziej szkoda gdzie gubili punkty oraz nadchodzących meczach.

Proszę o podsumowanie meczu z Wartą Zawiercie czy wynik odzwierciedla to co działo ? Strzelona bramka na 2:0 ustawiła przebieg dalszy spotkania ?
Mecz pod pełną naszą kontrolą, co prawda pierwsza połowa była dość senna z naszej strony, natomiast szybko strzelona bramka w drugiej połowie na 2-0 ustawiła ten mecz.

Czerwona kartka i osłabienie drużyny gości sprawiła że nie mogliście tego meczu przegrać?
Myślę, że czerwona kartka nie miała żadnego znaczenia dla przebiegu meczu, tak jak wcześniej powiedziałem mieliśmy wszystko pod kontrolą.

Jak ocenisz swój występ w tym meczu?
Na pewno czuję się bardzo dobrze w tej rundzie natomiast od oceniania jest trener, więc zostawiam to jemu.

Którego meczu najbardziej szkoda wiosna, gdzie straciliście punkty?
Ciężko powiedzieć, prawda jest taka że w każdym z tych meczów które przegraliśmy, nie zagraliśmy na naszym poziomie, ale najbardziej szkoda chyba meczu z Wojkowicami.

Oskar Śmiałkowski ojcem sukcesu w tym meczu?
Bardzo dobry mecz w jego wykonaniu.

Morale po pewniej wygranej poszły do góry więc w kolejnych meczach celujecie w komplet punktów do końca rozgrywek? Biorąc pod uwagę, że macie na rozkładzie dziw drużyny walczące o utrzymanie Łazowiankę i Orzeł Mokre ?
Dokładnie chcemy wygrać wszystkie mecze do końca i na koniec zobaczymy na którym miejscu skończymy sezon.

źródło: własne  foto: Facebook

Avatar

Kul@3

About Author

Prawie 40 wiosen na karku a w piłkę mógłby jeszcze spokojnie pograć. Kariera spowolnił a potem zastopował brak talentu. Biegać się nie chciało zatem stał w bramce i jak piłka nie trafiła w niego to wpadła do bramki. Zawodnik takich klubów jak Warta Zawiercie, MKS Poręba, Źródło Kromołów czy Piliczanka Pilica. Choć ostatnim mecz rozegrał ponad 15 lat temu.. Zmieniło się tyle, że ubyło Klubów a przybyło boisk ze sztuczną nawierzchnią...