Wywiad

Maciej STRZEMIŃSKI: Chyba już wszyscy odczuwaliśmy trudy tej rundy

Zasłużone zwycięstwo Świętochłowic. Bardzo duża liczba niewymuszonych błędów, przeplatana niedokładnością podań w pierwszej połowie z naszej strony. Pod koniec pierwszej połowy, z nielicznych naszych akcji, udaje się złapać kontakt na 1:2 i schodzimy z małym optymizmem na przerwę. Niestety, początek drugiej połowy i tracimy bramkę na 3:1. Gospodarze dostają czerwoną kartkę, ale nam dzisiaj nic nie wychodziło, chyba już wszyscy odczuwaliśmy trudy tej rundy. Gospodarze dobrze się bronili, od czasu do czasu wyprowadzając groźne kontry, jednak wynik nie uległ zmianie – powiedział szkoleniowiec Górniak Wojkowice Maciej Strzemiński po porażce z Śląskiem Świętochłowice trzy do jednego.

About Author

Prawie 40 wiosen na karku a w piłkę mógłby jeszcze spokojnie pograć. Kariera spowolnił a potem zastopował brak talentu. Biegać się nie chciało zatem stał w bramce i jak piłka nie trafiła w niego to wpadła do bramki. Zawodnik takich klubów jak Warta Zawiercie, MKS Poręba, Źródło Kromołów czy Piliczanka Pilica. Choć ostatnim mecz rozegrał ponad 15 lat temu.. Zmieniło się tyle, że ubyło Klubów a przybyło boisk ze sztuczną nawierzchnią...