Wywiad

Miłosz Zniszczoł: Trema mogła nam powiązać nogi

Pierwszy mecz finałowy dla Jastrzębskiego Węgla. Zawiercianie przegrali w nim 0:3. Co zdaniem Miłosza Zniszczoła trzeba zrobić, aby odwrócić losy tej rywalizacji?

Muszę zapytać o to: trema i presja były obecne? Dla wielu z was był to pierwszy finał mistrzostw Polski.
Chciałbym powiedzieć, że nie było ich, ale chyba jednak trochę tak. Nie graliśmy tak, jak zwykle gramy. Myślę, że to mógł być powód tego, że powiązało nam dzisiaj nogi.

Wziąłem cię do wywiadu nieprzypadkowo. Ty grałeś kiedyś w podobnym systemie, gdzie walkę zaczyna się u niżej rozstawionego, a później dwa spotkania gra się na wyjeździe. Byłeś w tej sytuacji, że jechałeś odwracać stan rywalizacji. To się wtedy udało. W czym tkwi sekret sukcesu?
Na pewno trzeba się pozytywnie nastawić. Tak jak dzisiaj zagraliśmy, to już na pewno nie powtórzymy. Musimy wszystko postawić na jedną kartę i walczyć tak, aby finał rozstrzygnął się dopiero w niedzielę.

źródło: Rozmawiał Michał Kwietko-Bębnowski, Biuro Prasowe Aluron CMC Warta Zawiercie foto: Biuro Prasowe Aluron CMC Warta Zawiercie – aluroncmc.pl

Avatar

Kul@3

About Author

Prawie 40 wiosen na karku a w piłkę mógłby jeszcze spokojnie pograć. Kariera spowolnił a potem zastopował brak talentu. Biegać się nie chciało zatem stał w bramce i jak piłka nie trafiła w niego to wpadła do bramki. Zawodnik takich klubów jak Warta Zawiercie, MKS Poręba, Źródło Kromołów czy Piliczanka Pilica. Choć ostatnim mecz rozegrał ponad 15 lat temu.. Zmieniło się tyle, że ubyło Klubów a przybyło boisk ze sztuczną nawierzchnią...