Powiat

Nowy trener Łazowianki i start przygotowań już 6 grudnia!

W dniu 28 listopada 2023, oficjalnie potwierdzony został nowy szkoleniowiec Łazowianki Łazy która po rundzie jesiennej zajmuje ostatnie miejsce w Klasie Okręgowej Katowice Sosnowiec. Od rundy wiosennej sezonu 2023/2024 łazowską lokomotywę poprowadzi Kamil Krawczyk, który zastąpi dotychczasowego trenera Huberta Maciążka.

Jako trener posiada licencje trenerską UEFA B, a obecnie uczestniczy w kursie UEFA Youth B, konsekwentnie dążąc do doskonalenia swojego warsztatu szkoleniowego. Jego doświadczenie piłkarskie obejmuje występy na poziomie III Ligi, reprezentując Grunwald Ruda Śląska, oraz udział w IV Lidze jako część zespołu Spójnia Osiek. Jako aktywny trener angażuje się w rozwijanie talentów w ramach Wiślackiej Szkoły Futbolu, gdzie rola Kamila obejmuje nie tylko kształtowanie umiejętności, lecz również wspieranie rozwoju charakteru młodych zawodników. W jego dorobku trenerskim znajduje się prowadzenie drużyn seniorskich na poziomie okręgówki i A klasy, co (jak sam dodaje) dostarcza nieustannych wyzwań oraz szansy na implementację najwyższych standardów szkoleniowych.

Moje zaangażowanie w rozwój futbolu nieustannie ewoluuje, stanowiąc fundament mojej pasji i zobowiązania wobec tej pięknej dyscypliny sportu. Kamil Krawczyk trener MKS Łazowianka Łazy.

Przygotowania pod wodzą nowego szkoleniowca rozpoczną się jeszcze w tym roku i tak na pierwszym treningu zawodnicy spotkają się się szóstego grudnia. Klub zaprasza wszystkich zawodników, jak również tych, którzy chcieliby reprezentować barwy Kolejarza w zbliżającej się rundzie wiosenniej.

źródło & foto: Facebook Łazowianka Łazy

Avatar

Kul@3

About Author

Prawie 40 wiosen na karku a w piłkę mógłby jeszcze spokojnie pograć. Kariera spowolnił a potem zastopował brak talentu. Biegać się nie chciało zatem stał w bramce i jak piłka nie trafiła w niego to wpadła do bramki. Zawodnik takich klubów jak Warta Zawiercie, MKS Poręba, Źródło Kromołów czy Piliczanka Pilica. Choć ostatnim mecz rozegrał ponad 15 lat temu.. Zmieniło się tyle, że ubyło Klubów a przybyło boisk ze sztuczną nawierzchnią...

Może Ci się spodobać

Powiat

LIGA W POWIECIE [13 sierpnia]

  • 13 sierpnia, 2023
Najlepiej rozgrywki ligowe w nowym sezonie 2023/2024 zainaugurowała drużyna Sparty Szczekociny która na wyjeździe zainkasowała trzy punkty pewnie wygrywając w