Siatkówka

Olimpia Włodowice o włos od zapunktowania

W sobotę Bociany wyjechały do Raciborza na mecz rewanżowy XVII kolejki rozgrywek ligowych. Podopieczni Marak Dziechciarka byli bardzo blisko przywiezienia choćby punktu z delegacji.

27 stycznia 2024, 19:00 – Włodowice (Krakowska 13a)
KLUB SIATKARSKI RACIBÓRZ 3:1 OLIMPIA WŁODOWICE (25:11, 25:21, 21:25, 27:25)

OLIMPIAFilip Marzec, Marcin Laber (C), Hubert Kozioł, Mateusz Łata, Patryk Myszkowski, Igor Słowik, Dominik Urbański (L). Grali także: Eryk Dziechciarek, Mateusz Raczek, i Dawid Jarosz, Grzegorz Maciąg.

Po całkowicie nieudanym pierwszym secie rywalizacja nabrała rumieńców drugi set choć też przegrany podopieczni Marka Dziechciarka zagrali dużo równiej. Tendencja utrzymała się w trzecim secie wygranym przez przyjezdnych do 21.  Czwarta odsłona przyniósł najwięcej emocji, lecz końcówka była pechowa dla bocianów, pomimo kilku piłek setowych drużyna z Raciborza odwróciła wynik i wygrała cały mecz trzy do jednego, przywiezienie choćby jednego punktu do Włodowice było naprawdę bardzo blisko.

12 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 16 0 0 1 48 896 1228
97 2024-01-27 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 3:0 (25:22, 25:21, 25:22)
98 2024-01-29 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel Tauron Norwid Częstochowa 0:0
99 2024-01-26 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno 3:0 (25:21, 25:19, 25:23)
100 2024-01-27 Klub Siatkarski Racibórz LKS Olimpia Włodowice 3:1 (25:11, 25:21, 21:25, 27:25)
101 2024-01-27 Talent Sferawent Cieszyn SK Górnik Radlin 3:1 (25:15, 25:23, 23:25, 25:18)
102 2024-01-26 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. Volley Dąbrowa Górnicza 0:3 (14:25, 21:25, 19:25)

źródło: Facebook Olimpia Włodowice / szps.pl foto: Facebook Olimpia Włodowice

Avatar

Kul@3

About Author

Prawie 40 wiosen na karku a w piłkę mógłby jeszcze spokojnie pograć. Kariera spowolnił a potem zastopował brak talentu. Biegać się nie chciało zatem stał w bramce i jak piłka nie trafiła w niego to wpadła do bramki. Zawodnik takich klubów jak Warta Zawiercie, MKS Poręba, Źródło Kromołów czy Piliczanka Pilica. Choć ostatnim mecz rozegrał ponad 15 lat temu.. Zmieniło się tyle, że ubyło Klubów a przybyło boisk ze sztuczną nawierzchnią...