Sport

Osiedlowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Zawiercia

Znakomita frekwencja i cenne nagrody – taki był Osiedlowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Zawiercia, który został rozegrany w piątek na boisku Orzeł. Wygrała drużyna Osiedle Centrum przed Źródłem Kromołów, AA TEAM i JR CREW. Triumfatorzy zgarnęli… 5-dniowy pobyt nad morzem dla całej drużyny. Nie zabrakło także pucharów, piłek i maskotek dla najlepszych zespołów. Nagrodę główną ufundowała firma RAFGROUP Rafał Górski, a wśród sponsorów znaleźli się także: Install Centere Paweł Protasiewicz, Fundacja „Przyjaciel z Sercem” oraz Biuro Rachunkowe BOOKKEEPING.

Podziękowania za wspieranie młodzieżowego sportu a Wiktorowi Gawłowiczowi i Dariuszowi Kurkowi za organizację. Nagrody wręczali: Prezydent Zawiercia Łukasz Konarski, Skarbnik Miasta Marcin Gawłowicz, Radny Rady Miejskiej w Zawierciu Dariusz Kurek, Dyrektor OSiR Zawiercie Grzegorz Przybysz oraz przedstawiciele sponsorów.

źródło & foto: Facebook Nasze Miasto Zawiercie

Avatar

Kul@3

About Author

Prawie 40 wiosen na karku a w piłkę mógłby jeszcze spokojnie pograć. Kariera spowolnił a potem zastopował brak talentu. Biegać się nie chciało zatem stał w bramce i jak piłka nie trafiła w niego to wpadła do bramki. Zawodnik takich klubów jak Warta Zawiercie, MKS Poręba, Źródło Kromołów czy Piliczanka Pilica. Choć ostatnim mecz rozegrał ponad 15 lat temu.. Zmieniło się tyle, że ubyło Klubów a przybyło boisk ze sztuczną nawierzchnią...