Powiat

Przemsza Siewierz wysoko pokonała Wartę Zawiercie

W meczu towarzyskim rozegranym w środku tygodnia Przemsza Siewierz pokonała na boisku w Ożarowicach ze sztuczną nawierzchnią Wartę Zawiercie, łącznie w tym spotkaniu padło aż osiem goli.

20 lutego 2024, 12:00 – Ożarowice (Sportowa 1) sztuczna
PRZEMSZA SIEWIERZ 7:1 KP WARTA ZAWIERCIE
Testowany, Bębenek, Jarka, Wanatowicz, Kieca, Bartusiak, Przystalski – Kubasik

WARTA I polowa: Kowalczyk – P. Nowakowski, Furgacz, Gajda, Pacholczak, Testowany I, Maszczyk, Duda, Janeczek, Kwaśniak, Trojak. II połowa: Testowany II – Migdał, Gajda, Turno, Konieczniak, Brzostkiewicz, Rauk, Strąk, Mikrut, Dąbrowski, Kubasik.

Warta Zawiercie bardzo dobrze rozpoczętą to spotkanie i od pierwszych minut to podopieczni Bartosza Zachary starali się rozgrywać piłkę i się to udawało, stowarzyszyli kilka dogodnych sytuacji ale nie wykończyli ich. Przez około pół godziny spotkanie było wyrównane później inicjatywę przejęli piłkarze Przemszy Siewierz dokumentując to strzelonymi bramkami.

W siódmym meczu towarzyskim rozegranym zimą 2024 podopieczni Bartosza Zachary przegrali z siódmym zespołem IV Ligi grupa śląska I Przemszą Siewierz której trenerem jest Mateusz Mańdok.

TOWARZYSKO ZIMĄ 2024
WARTA ZAWIERCIE
[27I] 4:6 LO Piliczanka Pilica
[27I] 1:9 LO CKS Czeladź
[03II] 2:0 A Jura Niegowa
[03II] 4:2 LO Sparta Szczekociny
[10II] 2:6  IV MKS Myszków
[17II] 1:5 LKS Kamienica Polska
[21II] 1:7 Przemsza Siewierz
[24II] 1:1 Skalniak Kroczyce
[02III 11] LO Zieloni Żarki
[09III 9] A Zieloni II Żarki
[09III g14] IV Hetman Włoszczowa

źródło: własne foto: podlesianka.katowice.pl

Avatar

Kul@3

About Author

Prawie 40 wiosen na karku a w piłkę mógłby jeszcze spokojnie pograć. Kariera spowolnił a potem zastopował brak talentu. Biegać się nie chciało zatem stał w bramce i jak piłka nie trafiła w niego to wpadła do bramki. Zawodnik takich klubów jak Warta Zawiercie, MKS Poręba, Źródło Kromołów czy Piliczanka Pilica. Choć ostatnim mecz rozegrał ponad 15 lat temu.. Zmieniło się tyle, że ubyło Klubów a przybyło boisk ze sztuczną nawierzchnią...

Może Ci się spodobać

Powiat

LIGA W POWIECIE [13 sierpnia]

  • 13 sierpnia, 2023
Najlepiej rozgrywki ligowe w nowym sezonie 2023/2024 zainaugurowała drużyna Sparty Szczekociny która na wyjeździe zainkasowała trzy punkty pewnie wygrywając w