Powiat

Przemsza z napastnikiem w bramce, rozbita w Kromołowie

Przemsza Okradzionów przystąpiła do rywalizacji w bardzo opłakanym stanie. Do Kromołowa na zawody z lokalnym Źródłem zgłosiło się trzynastu zawodników. Niestety, wśród nich próżno szukać bramkarza, między słupkami odważył się stanąć Tomasz Juszczyk  etatowy napastnik.

18 listopada 2023, 11:00Kromołów (Browar 7)
LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW 5:0 UKS PRZEMSZA OKRADZIONÓW
Paliga 18, 56, 72  Kolanko 36, Piwowarczyk 72

ŹRÓDŁO: Mikoda – Otczyk (85′ Turczyn), Zamora, Makuch, T. Kukuła (55′ Kuśmierski), Przybylski (55′ Rozlał), Gajewicz, Surowiec, Kolanko, Paliga, Piwowarczyk (60′ Michał Sokołowski).

PRZEMSZA: Juszczyk  –  Niemec, Gałgus, Kowalik (40′ Pluta), Zimosz, Zalewski, Tomyczyk (59′ Pyśk), Jakubczyk, Śmieciński, Simsak, Rech.

MINUTA PO MINUCIE
4 minuta doskonała okazja Przemszy, Rech z bliskiej odległości trafia w bramkarza.
6 minuta strzał Śmiecińskiego broni bramkarz.
7 minuta bardzo groźna sytuacja Źródła, broni dwukrotnie Juszczyk.
18 minuta Źródło obejmuje prowadzenie po strzale z dystansu.
22 minuta znakomita okazja Źródła zawodnik będąc sam na sam z Juszczykiem musiał uznać wyższość naszego „bramkarza”. Świetna interwencja golkipera przyjezdnych.
23 minuta strzał Jakubczyka broni bramkarz gospodarzy.
24 minuta napastnik Źródła w bardzo dogodnej sytuacji przestrzelił ponad bramką, ależ bubel. Goście mieli ogromne szczęście.
30 minuta groźny strzał Recha ponad bramką.
31 minuta strzał napastnika Źródła minimalnie obok bramki.
36 minuta kontra gospodarzy po której jest już dwa do zera.
38 minuta fantastyczna okazja Źródła ale w sytuacji sam na sam broni Juszczyk.
44 minuta znakomita okazja Przemszy, nie ma gola.
50 minuta strzał z dystansu Śmiecińskiego broni pewnie bramkarz.
54 minuta gospodarze strzelają na trzy do zera.
55 minuta czwarty gol Źródła Kromołów po świetnie rozegranej akcji.
58 minuta bardzo dobrze rozegrany rzut różny Przemszy, Rech w trudnej sytuacji z metra ponad bramką.
62 minuta strzał Recha z rzutu wolnego trafia w słupek, odbija się od bramkarza i piłka „zatańczyła” na linii bramkowej po czym wybija ją obrońca. Nie dość, że Przemsza w okrojonym składzie, to jeszcze i nie ma szczęścia. Honorowa bramka dla gości wisiała w powietrzu.
65 minuta doskonała szansa Przemszy, Niemiec zamiast strzelać podaje futbolówkę do rąk bramkarza to powinien być gol.
67 minuta kolejno doskonała okazja Źródła, zawodnik w sytuacji sam na sam nie trafia bramkę.
68 minuta spotkania krótka przerwa w grze Prezes drużyny gospodarzy powiedział dwa słowa za dużo do głównego sędziego zawodów za co został „nagrodzony” czerwoną kartką.
71 minuta świetna okazja Źródła, strzał minimalnie ponad bramką! To powinien być gol.
72 minuta szybka kontra podopiecznych Damiana Kota i jest pięć do zera.
81 minuta bramka dla Przemszy ale nieuznana, golkiper gospodarzy nabił Recha w rękę i piłka wpadła do bramki.
82 minuta akcja Źródła dwóch zawodników na bramkarza i…….
85 minuta kolejna bardzo dobra akcja sam na sam z bramkarzem i ponownie Juszczyk wychodzi obronną ręką.

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
9.  Górnik Sosnowiec 13 15 4 3 6 28-36 2 2 3 12-19 2 1 3 16-17
10.  AKS 1917 Niwka Sosnowiec 13 14 4 2 7 28-30 2 2 3 15-11 2 0 4 13-19 1 3 1 0 0 3-2
11.  KS Preczów 13 14 4 2 7 16-37 0 1 6 5-28 4 1 1 11-9 1 0 0 0 1 2-3
12.  Zew Kazimierz 13 10 3 1 9 18-36 2 0 4 9-15 1 1 5 9-21
13.  Strażak Nowa Wieś 13 3 1 0 12 13-61 0 0 7 5-28 1 0 5 8-33
14.  Iskra Psary 13 0 0 0 13 8-70 0 0 5 3-23 0 0 8 5-47
Górnik Jaworzno wycofał się z rozgrywek po 8. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.

źródło: Facebook Przemsza Okradzionów / własne / 90minut.pl/  foto: Facebook Źródło Kromołów

Avatar

Kul@3

About Author

Prawie 40 wiosen na karku a w piłkę mógłby jeszcze spokojnie pograć. Kariera spowolnił a potem zastopował brak talentu. Biegać się nie chciało zatem stał w bramce i jak piłka nie trafiła w niego to wpadła do bramki. Zawodnik takich klubów jak Warta Zawiercie, MKS Poręba, Źródło Kromołów czy Piliczanka Pilica. Choć ostatnim mecz rozegrał ponad 15 lat temu.. Zmieniło się tyle, że ubyło Klubów a przybyło boisk ze sztuczną nawierzchnią...

Może Ci się spodobać

Powiat

LIGA W POWIECIE [13 sierpnia]

• 13 sierpnia, 2023
Najlepiej rozgrywki ligowe w nowym sezonie 2023/2024 zainaugurowała drużyna Sparty Szczekociny która na wyjeździe zainkasowała trzy punkty pewnie wygrywając w