IV Liga

Rezygnacja planowana, od razu poznaliśmy następce

Robert Majchrzak złożył po ostatnim meczu w Sosnowcu rezygnację z pracy w Myszkowie w roli trenera pierwszej drużyny. W środę 20 marca pożegnał się z drużyną, decyzja ta była spowodowana względami sportowymi i osobistymi. Szybko znalazł się następca którym został trener mistrzów IV Ligi grupa I Szczakowianki Jaworzno z 2023 roku.

Robert Majchrzak do Myszkowa trafił jesienią 2022 roku i zajął w poprzednim sezonie 7. miejsce w czwartoligowych rozgrywkach. Obecnie, po 17. kolejkach sezonu 2023/2024 myszkowianie plasują się na 8 miejscu w tabeli.

Nowym szkoleniowcem MKS-u Myszków został Paweł Cygnar, który dzisiaj został zaprezentowany drużynie i poprowadził pierwszy trening.
Paweł Cygnar, (ur. 4.04.1986 w Jaworznie) to wychowanek Victorii Jaworzno, który występował m.in. w Szczakowiance Jaworzno, Zagłębiu Sosnowiec, Resovii Rzeszów, czy KS Nieciecza.
Jesienią 2018 roku przyszedł do Szczakowianki Jaworzno i został jej grającym trenerem, zastępując na tym stanowisku Łukasza Beretę. W sezonie 2019/2020 wygrał ze Szczakową ligę okręgową i uzyskał awans do ligi IV. W poprzednim sezonie był bliski awansu do III ligi. Po wygraniu zasadniczej części sezonu zespół z Jaworzna minimalnie uległ w barażach Unii Turza Śląska, która uzyskała promocję do wyższej klasy rozgrywkowej. Cygnar przepracował w Jaworznie jeszcze poprzednią rundę, po której zakończeniu nie przedłużono z nim wygasającej umowy.

źródło & foto: MKS Myszków Facebook video: MKS Myszków TV

Avatar

Kul@3

About Author

Prawie 40 wiosen na karku a w piłkę mógłby jeszcze spokojnie pograć. Kariera spowolnił a potem zastopował brak talentu. Biegać się nie chciało zatem stał w bramce i jak piłka nie trafiła w niego to wpadła do bramki. Zawodnik takich klubów jak Warta Zawiercie, MKS Poręba, Źródło Kromołów czy Piliczanka Pilica. Choć ostatnim mecz rozegrał ponad 15 lat temu.. Zmieniło się tyle, że ubyło Klubów a przybyło boisk ze sztuczną nawierzchnią...

Może Ci się spodobać

IV Liga

Hattrick Asy w Myszkowie

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available but the majority have suffered alteration in that some injected
IV Liga

Podlesianka 2:0 Unia Dąbrowa Górnicza

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available but the majority have suffered alteration in that some injected