Powiat

Skalniak Kroczyce pokonał Kolejarza w towarzyskich derbach powiatu

W sobotnie popołudnie na boisku Orzeł w Zawierciu Skalniak Kroczyce pokonał Łazowianka Łazy pierwszy z zaplanowanych sparingów w okresie zimowym. W bardzo dobrych warunkach pogodowych po ciekawej i wyrównanej grze wpadło w sumie siedem bramek.

10 lutego 2024, 13:30 – Zawiercie (Boisko Orzeł)
SKALNIAK KROCZYCE 4:3 ŁAZOWIANKA ŁAZY
Radosz x2, Juan, Oskar (k) – A. Pizuch (k), Laskowski, H. Maciążek

SKALNIAK: Liberski(46′ Kapała) – Mroziński, M. Sołtysik, Kiszel, Testowany I, Juan, Oskar, Testowany II, Rygalik, Kondas, Radosz. Grali także: Mucha, Kucharski, Sytniowski.

ŁAZOWIANKA: Testowany I – Testowany II, Wilk, Pająk, Szczypa, Testowany III, Ł. Pizuch, Łuszczynski, A. Pizuch, Mateusz, Manterys. Grali także: Droździk – Szczygieł, Stanisławek, H. Maciążek, Testowany IV, Testowany V, Testowany VI, Laskowski, Gołda.

Trener Michał Sołtysik miał do dyspozycji 15 zawodników którzy są w treningu w tym zawodników testowanych. Z różnych względów brakło: Dudek i Gajda zatrzymały obowiązki służbowe a Santiago przebywa jeszcze na urlopie. Dla Kolejarza był to już drugi sparing tej zimy przed tygodniem zremisowali jeden do jednego z jedenastą drużyna Klasy A Olkusz Prądnikiem Sułoszowa, gola zdobył zawodnik testowany.

LKS SKALNIAK KROCZYCE
TOWARZYSKO ZIMĄ 2024
4:3 LO Łazowianka Łazy
[17II 13:30] LO Sparta Szczekociny
[24II 09:30] LO Warta Zawiercie
[02III 13:30] LO Przebój Wolbrom
[10III 15] A LTS Wierbka
[06III 13:30] A Victoria Mniów

źródło &  foto: Facebook Skalniak Kroczyce

Avatar

Kul@3

About Author

Prawie 40 wiosen na karku a w piłkę mógłby jeszcze spokojnie pograć. Kariera spowolnił a potem zastopował brak talentu. Biegać się nie chciało zatem stał w bramce i jak piłka nie trafiła w niego to wpadła do bramki. Zawodnik takich klubów jak Warta Zawiercie, MKS Poręba, Źródło Kromołów czy Piliczanka Pilica. Choć ostatnim mecz rozegrał ponad 15 lat temu.. Zmieniło się tyle, że ubyło Klubów a przybyło boisk ze sztuczną nawierzchnią...

Może Ci się spodobać

Powiat

LIGA W POWIECIE [13 sierpnia]

  • 13 sierpnia, 2023
Najlepiej rozgrywki ligowe w nowym sezonie 2023/2024 zainaugurowała drużyna Sparty Szczekociny która na wyjeździe zainkasowała trzy punkty pewnie wygrywając w