Siatkówka

Sprzedaż biletów na trzy domowe mecze Jurajskich Rycerzy

Przed nami trzy domowe spotkania z rzędu. We wtorek, 2 stycznia, o godzinie 12:30 rozpocznie się przedsprzedaż biletów na spotkanie Pucharu CEV z Allianz Milano. Sprzedaż otwarta na wszystkie starcia ruszy natomiast 24 godziny później.

 

Domowy maraton Jurajscy Rycerze rozpocznąod spotkania z PSG Stalą Nysa, które odbędzie się w niedzielę (7 stycznia) o 14:45. Następnie rozegrją mecz Pucharu CEV z Allianz Milano. Początek w środę, 10 stycznia, o godzinie 17:30 w ArcelorMittal Park w Sosnowcu. Starcie z Indykpolem AZS-em Olsztyn zaplanowano natomiast na sobotę, 13 stycznia, o godzinie 17:30.

Sprzedaż będzie prowadzona zarówno za pośrednictwem strony bilety.AluronCMC.pl (przez całą dobę), jak i stacjonarnie w sklepie klubowym (dni powszednie w godzinach 8:30-15:00). Jedna osoba będzie mogła kupić maksymalnie cztery bilety.

Zgodnie z cennikiem mecze z PSG Stalą Nysa i Indykpolem AZS-em Olsztyn należą do kategorii B (40/35 zł). Bilet ulgowy przysługuje uczniom, studentom, emerytom i rencistom. Przy wejściu na obiekt wymagane będzie okazanie dokumentu uprawniającego do ulgi.

Karnety nie obowiązują na spotkania domowe w Pucharze CEV, rozgrywane w ArcelorMittal Park w Sosnowcu, a przedsprzedaż biletów dla ich posiadaczy trwa każdorazowo przez 24 godziny przed rozpoczęciem sprzedaży otwartej. Ceny biletów to 35 zł normalny i 30 zł ulgowy.

Podobnie jak w przypadku poprzednich występów w europejskich pucharach, dzięki wsparciu Partnera strategicznego klubu, Miasta Zawiercie, kibice mogą dojechać do Sosnowca specjalnymi autobusami udostępnionymi bezpłatnie przez ZKM Zawiercie.

źródło & foto: Biuro Prasowe Aluron CMC Warta Zawiercie – aluroncmc.pl

 

Avatar

Kul@3

About Author

Prawie 40 wiosen na karku a w piłkę mógłby jeszcze spokojnie pograć. Kariera spowolnił a potem zastopował brak talentu. Biegać się nie chciało zatem stał w bramce i jak piłka nie trafiła w niego to wpadła do bramki. Zawodnik takich klubów jak Warta Zawiercie, MKS Poręba, Źródło Kromołów czy Piliczanka Pilica. Choć ostatnim mecz rozegrał ponad 15 lat temu.. Zmieniło się tyle, że ubyło Klubów a przybyło boisk ze sztuczną nawierzchnią...