TypyNaJurze

SZÓSTKA W ESSA!

Wraca ona, one and only – EKSTRAKLASA! Przez zimę w większości klubów nie doszło do wielu zmian, więc trafienie AKO6 nie powinno stanowić dla Ciebie problemu. Jest o co walczyć – 60 000 zł do podziału dla wygranych! Mamy również nagrodę pocieszenia – freebet 30 zł!

Czy mogę wziąć udział w promocji?
Jeżeli zagrałeś kupon spełniający warunki to tak. Trzymamy kciuki za trafiony kupon!

Kiedy otrzymam freebet?
Freebet zostanie przyznany 13.02 po zakończeniu kolejki ligowej

Jak zagrać za freebet?
Przygotuj dowolny kupon i w podglądzie kuponu zaznacz opcję gry za freebet. Jeżeli taka opcja się nie pojawi, oznacza to, że najprawdopodobniej nie posiadasz freebetu na swoim koncie lub nie korzystasz z aplikacji mobilnej – w razie wątpliwości w tym zakresie skontaktuj się z Biurem Obsługi Gracza. Jeżeli zagrasz za freebet i wygrasz, na saldzie głównym pojawi się kwota wygranej pomniejszona o stawkę wykorzystanego freebetu.

Ile mam czasu na wykorzystanie otrzymanej gratyfikacji?
Od momentu otrzymania freebetu masz 48 godzin na jego wykorzystanie. Pamiętaj, że po tym terminie freebet wygaśnie. Aby upewnić się, do kiedy możesz wykorzystać gratyfikację, sprawdź datę jej ważności, wybierając interesującą Cię pozycję w zakładce „Bonusy i freebety”, którą znajdziesz w Panelu Gracza.

Czy kupon zagrany za freebet musi zostać rozliczony w terminie jego ważności?
Nie, możesz zagrać kupon nawet na mecze, które odbędą się za miesiąc! Data ważności freebetu odnosi się tylko do tego, w jakim okresie możesz go wykorzystać, ale zdarzenia na kuponie mogą odbywać się później.

Na co muszę zwrócić uwagę w ramach wykorzystania freebetu?
Na kuponie, który grasz za freebet, wykluczone są zakłady systemowe oraz kupony zawierające zdarzenie typu boost, a także zakłady z oferty gier karcianych.

Mam inne pytania dotyczące promocji. Gdzie uzyskam pomoc?
Jeżeli potrzebujesz bardziej szczegółowego wytłumaczenia warunków promocji, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Gracza. Nasi konsultanci są dla Ciebie dostępni codziennie w godzinach 8:00-23:00!

źródło & foto: BetFan

Avatar

Kul@3

About Author

Prawie 40 wiosen na karku a w piłkę mógłby jeszcze spokojnie pograć. Kariera spowolnił a potem zastopował brak talentu. Biegać się nie chciało zatem stał w bramce i jak piłka nie trafiła w niego to wpadła do bramki. Zawodnik takich klubów jak Warta Zawiercie, MKS Poręba, Źródło Kromołów czy Piliczanka Pilica. Choć ostatnim mecz rozegrał ponad 15 lat temu.. Zmieniło się tyle, że ubyło Klubów a przybyło boisk ze sztuczną nawierzchnią...

Może Ci się spodobać

TypyNaJurze

BONUS 200 % DO 300 ZŁ

  • 29 sierpnia, 2022
There are many variations of passages of Lorem Ipsum available but the majority have suffered alteration in that some injected
TypyNaJurze

Rozłam w kanale

  • 15 września, 2023
źródło & foto: BetFan