Powiat

To ludzie piłki z regionu znaleźliby pod choinką

Święta, święta i po świętach my postanowiliśmy się wcielić w role św. Mikołaja i stworzyć listę prezentów co mogliby zobaczyć ludzie z futbolu w regionie i okolicy.

Co powinni otrzymać pod choinkę?

Prezesowi Warty Zawiercie Dawidowi Zawrionowi ? Wędka i ziół na uspokojenie.
Wędki która łapie same duży ryby oraz dużo lawenda, rumianku, chmielu czy melisy do picia to jedne z najpopularniejszych, naturalnych środków na uspokojenie nerwów i złagodzenie stresu. Gdy Prezes zabrał się za porządki po przedniku miał bardzo dużo stresu. Długo zajęło prostowanie i wyprowadzeni Klubu na właściwe tory.

Warcie Zawiercie? Zawodników.
Zawodników z regionu którzy chętnie wrócą „na stare śmieci” aby klub stał się bardziej zawierciański i takich którzy z regionu którzy będą chcieli wspomóc Wartę Zawiercie w walce o utrzymanie. Przede wszystkim rasowego napastnika, żeby miał kto pakować regularnie piłkę do bramki.

Trenerowi Łazowianki Łazy Kamilowi Krwaczykowi? Transferów i optymizmu.
Dużo cierpliwości i wiary w utrzymanie a przed wszystkim transferów do Kolejarza bo nie oszukujmy się bez wzmocnień to już dziś w ciemno możne powiedzieć, że Łazowianka Łazy w sezonie 2024/2025 zagra w Klasie A. Ławka rezerwowych jest za krótka na ten poziom rozgrywek.

Zawodnikowi Puszczy Niepołomice Jordanowi Majchrzakowi? Zdrowia i gola.
Pierwszej bramki w Ekstraklasie, ale przed wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia i do treningów tak żeby mógł rywalizować o miejsce w pierwszym składzie już od pierwszych spotkań sparingowych.

Skalniakowi Kroczyce? Awansu.
W tym sezonie będzie łatwiej bowiem wyżej z tego co wiadomo wchodzą dwa zespoły. W poprzednim brakło nie wiele i było drugie miejsce w obecnym sezonie tez jest drugie tylko, że chętnych też jest więcej przynajmniej z cztery drużyny.

Gmina Ogrodzieniec? Drużyny.
Budowlanych nie ma już piętnaście lat i w wypadku też drużyny nie ma co liczyć bo nawet gdyby ktoś wpadł na pomysł reaktywacji to drużyna nie ma obiektu. W Gieble jest obiekt nie ma chętnych do gry i organizacji w Klubie.

W Porębie? Reaktywacji klubu.
Przez tyle lat był klub piłkarski a drużyna seniorów ze zmiennym szczęściem występował w Klasie A lub Klasie B. Drużyna może się pochwalić wychowankiem takimi jak Damian Adamiecki czy Damian Kocot.. Puki co nie ma na to najmniejszych szans.

Ludziom którzy są odpowiedzialni za boisko Włókniarz? Dialogu.
Żeby się porozumieli a nie zganiali jedni na drugich.

Damianowi Adamieckiemu? Gry na wyższym poziomie.
Lider Przemszy Siewierz dwa lata temu testowany przez Polonię Bytom ostatecznie został w Warcie Zawiercie w której był liderem a teraz przewodzi w Przemszy Siewierz podobnie jak w klasyfikacji strzelców z liczbą goli piętnaście. Do końca sezonu w Przemszy Siewierz zrealizować plan a potem nowe wyzwanie w wyższej klasie rozgrywkowej.

Sparcie Szczekociny? Utrzymania.
Spokojnego utrzymania w okręgówce.

Piliczance Pilica? Stabilizacji formy.
W poprzednim sezonie miała być walka o awans która skończyła się fiaskiem. Teraz miało być podobnie jednak plan spalił. Zamiast tego jest dół tabeli i trzynaście punktów w trzynastu meczach. Za krótka ławka rezerwowych….

źródło: własne foto: własne

Avatar

Kul@3

About Author

Prawie 40 wiosen na karku a w piłkę mógłby jeszcze spokojnie pograć. Kariera spowolnił a potem zastopował brak talentu. Biegać się nie chciało zatem stał w bramce i jak piłka nie trafiła w niego to wpadła do bramki. Zawodnik takich klubów jak Warta Zawiercie, MKS Poręba, Źródło Kromołów czy Piliczanka Pilica. Choć ostatnim mecz rozegrał ponad 15 lat temu.. Zmieniło się tyle, że ubyło Klubów a przybyło boisk ze sztuczną nawierzchnią...

Może Ci się spodobać

Powiat

LIGA W POWIECIE [13 sierpnia]

  • 13 sierpnia, 2023
Najlepiej rozgrywki ligowe w nowym sezonie 2023/2024 zainaugurowała drużyna Sparty Szczekociny która na wyjeździe zainkasowała trzy punkty pewnie wygrywając w