Wywiad

Trévor CLEVENOT: Niektóre rzeczy potrafimy wykonać lepiej

Aluron CMC Warta Zawiercie powalczy w sobotnie popołudnie o odwrócenie losów finałowej rywalizacji. Z jakim nastawieniem do Jastrzębia Zdroju przyjechał Trévor Clevenot?

Z halą w Jastrzębiu-Zdroju masz sporo dobrych wspomnień. To czas, żeby dołożyć do nich kolejne?
Na pewno będziemy jutro walczyć. Mam nadzieję, że przedłużymy rywalizację do niedzieli. Czeka nas trudny mecz, ale zobaczymy. Szanse są równe, nawet jeśli gramy na wyjeździe. Wyjdziemy na boisko walczyć i zobaczymy, co da się zrobić.

Po tym środowym spotkaniu wiemy już, nad czym pracować, aby pokonać tym razem Jastrzębski Węgiel? 
Na pewno są elementy, które możemy poprawić. Najważniejsze jednak, aby zachować skupienie. W ostatnim meczu nie brakowało nam dużo, mimo że przegraliśmy 0:3. Na pewno niektóre rzeczy możemy wykonać lepiej.

Myślisz, że o wyniku mogą zadecydować detale?
Oczywiście. Musimy walczyć. To będzie najważniejsze.

źródło: Rozmawiał Michał Kwietko-Bębnowski, Biuro Prasowe Aluron CMC Warta Zawiercie foto: Biuro Prasowe Aluron CMC Warta Zawiercie – aluroncmc.pl

Avatar

Kul@3

About Author

Prawie 40 wiosen na karku a w piłkę mógłby jeszcze spokojnie pograć. Kariera spowolnił a potem zastopował brak talentu. Biegać się nie chciało zatem stał w bramce i jak piłka nie trafiła w niego to wpadła do bramki. Zawodnik takich klubów jak Warta Zawiercie, MKS Poręba, Źródło Kromołów czy Piliczanka Pilica. Choć ostatnim mecz rozegrał ponad 15 lat temu.. Zmieniło się tyle, że ubyło Klubów a przybyło boisk ze sztuczną nawierzchnią...