JuniorJura

UKS Jeziorna i Legia Warszawa…hmm, co łączy oba kluby??

Dwóch zawodników drużyny U-10 (rocznik 2014) przebywało w zeszłym tygodniu na treningach w Akademia Piłkarska Legii Warszawa. Zaproszenie ze stolicy otrzymali Janek Sosna oraz Oktawian Chodor, którzy mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności zarówno przy Łazienkowskiej jak i w Legia Training Center . Gratulujemy i przy okazji życzymy powodzenia drużynie Legii Warszawa U-10 w sobotnim turnieju turnieju organizowanym przez FC Spartak Trnava.

Może tylko, albo aż to, że wychowankiem Uczniowskiego Klubu Sportowego Jeziorna, a obecnie zawodnikiem Akademia Piłkarska Zagłębia Sosnowiec, im. Włodzimierza Mazura zainteresowała się jedna z największych Akademi Pilkarskich w Polsce..

Pamiętacie Otka?? Otwierał z nami UKS Jeziorna, zauważony przez trenerów Zagłębia zmienił barwy klubowe, ale jako mieszkaniec Miasteczko Siewierz Jeziorna , chętnie w wolnych chwilach uczestniczy w treningach razem w klubie którego jest wychowankiem.
Do wielkiej kariery jeszcze daleka droga, ale pokazuje chłopak że warto ciężko pracować. Bo nigdy nie wiadomo co nas spotka.
UKS Jeziorna jako mały klub z Siewierza ogromnie kibicuje swoim wychowankom, a z „zaufanych” źródeł wiemy, że wizyt w stolicy może być więcej.

Co do Oktawiana to przed nim kolejne wyzwania… już w przyszłym tygodniu wielki Festyn Rodzinny w SP1 w Siewierzu i piłkarskie rozgrywki międzyklasowe  bo jeśli kochasz to co robisz to nie ma znaczenia miejsce i czas.. Zawsze dążysz do zwycięstwa.

źródło: UKS Jeziorna  foto: Facebook UKS Jeziorna / Facebook Akademia Piłkarska Zagłębia Sosnowiec, im. Włodzimierza Mazura

Avatar

Kul@3

About Author

Prawie 40 wiosen na karku a w piłkę mógłby jeszcze spokojnie pograć. Kariera spowolnił a potem zastopował brak talentu. Biegać się nie chciało zatem stał w bramce i jak piłka nie trafiła w niego to wpadła do bramki. Zawodnik takich klubów jak Warta Zawiercie, MKS Poręba, Źródło Kromołów czy Piliczanka Pilica. Choć ostatnim mecz rozegrał ponad 15 lat temu.. Zmieniło się tyle, że ubyło Klubów a przybyło boisk ze sztuczną nawierzchnią...

Może Ci się spodobać

JuniorJura

Dlaczego treningi na dworze są najlepszą opcją?

Źródło Kromołów stara się się zapewnić swoim młodym zawodnikom jak najlepsze warunki treningu. Zawodnicy podczas zimowych dni mają zazwyczaj treningi
JuniorJura

Warta Zawiercie wygrali Warta Cup 2023

W dniu 10 grudnia 2023 roku odbyła się II edycja turnieju Warta CUP w Zawierciu na hali przy ulicy Blanowskiej