Powiat

Warta dzielnie się broniła, brak siły ognia

15 sierpnia 2023, 17:00 – Zawiercie (Stadion 1000-lecia)
KP WARTA ZAWIERCIE 0:3 AKS MIKOŁÓW
Sawicki 45+2, Banasiak 77, 92

KP WARTA (wyjściowy): Ptak – Duda, Gajda, Janeczek, P. Nowakowski, Furgacz, Maszczyk, Kwaśniwk, Lipkowski, Kubasik, Macek.

AKS MIKOŁÓW (wyjściowy): Soliński – Biłka, Nawrocki, Machulec, Kapias, Wujec, Sawicki, Ściętek, Furczyk, J. Nowak, D. Wasik.

W 67 minucie spotkania drugą żółtą kartką a co za tym idzie czerwoną został ukarany Bartosz Duda (Warta). Druga żółta kartka została pokazana przez sedziego za złapanie piłki w ręce przez zawodnika Warty Zawiercie.

Avatar

Kul@3

About Author

Prawie 40 wiosen na karku a w piłkę mógłby jeszcze spokojnie pograć. Kariera spowolnił a potem zastopował brak talentu. Biegać się nie chciało zatem stał w bramce i jak piłka nie trafiła w niego to wpadła do bramki. Zawodnik takich klubów jak Warta Zawiercie, MKS Poręba, Źródło Kromołów czy Piliczanka Pilica. Choć ostatnim mecz rozegrał ponad 15 lat temu.. Zmieniło się tyle, że ubyło Klubów a przybyło boisk ze sztuczną nawierzchnią...

Może Ci się spodobać

Powiat

LIGA W POWIECIE [13 sierpnia]

  • 13 sierpnia, 2023
Najlepiej rozgrywki ligowe w nowym sezonie 2023/2024 zainaugurowała drużyna Sparty Szczekociny która na wyjeździe zainkasowała trzy punkty pewnie wygrywając w