Region

Wiemy kiedy wystartuje sezon 2024/2025!

Śląski Związek Piłki Nożnej podał terminy rozpoczęcia rozgrywek IV Ligi czyli Nowej I Ligi śląskiej w której zagra dwadzieścia zespołów a żeby było śmieszniej na sierpień 2024 zaplanował pracowity miesiąc dla piłkarzy. Siedem kolejek do rozegrania w miesiącu!

Siedem kolejek w sierpniu 2024 i siedem kolejek w maju 2025 do tego marzec 2025 pięć terminów a do tego cztery miesiące po cztery kolejki i na deser czerwiec 2025 trzy kolejki na zakończenie łącznie 38 kolejek i bez szerokiej kadry ani rusz bo kontuzje kartki, życie prywatne zdarzenia losowe i bezie tak że kierownik drużyny z trenerem będą musieli pojawić się na boisku. I tak sezon w starej IV Lidze a Nowej I Lidze śląskiej w której zagra 20 zespołów w jedynej grupie zacznie się 3 sierpnia 2024 roku a zakończy 21 czerwca 2025, wytrwają tylko najsilniejsi bo w jednej grupie dojdą już dalekie wyjazdy i tu się kłania organizacja w danym klubie i logistyka jeśli takiej nie będzie to  szybko poznamy spadkowiczów.

Rozgrywki Nowej II Ligi śląskie czyli dawnej okręgówki będą toczyły się w dwóch grupach po szesnaście zespołów tu kolejek w sumie będzie do rozegrania trzydzieści start zaplanowano na 20 sierpnia 2024 roku a ostatnia kolejka ma być rozegrana 14 czerwca 2025 roku.

źródło: slzpn.pl foto: Facebook Rozwój Katowice

Avatar

Kul@3

About Author

Prawie 40 wiosen na karku a w piłkę mógłby jeszcze spokojnie pograć. Kariera spowolnił a potem zastopował brak talentu. Biegać się nie chciało zatem stał w bramce i jak piłka nie trafiła w niego to wpadła do bramki. Zawodnik takich klubów jak Warta Zawiercie, MKS Poręba, Źródło Kromołów czy Piliczanka Pilica. Choć ostatnim mecz rozegrał ponad 15 lat temu.. Zmieniło się tyle, że ubyło Klubów a przybyło boisk ze sztuczną nawierzchnią...

Może Ci się spodobać

Region

Has Day He Won’t Soon Forget Denny Backup At Ready to Use!

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available but the majority have suffered alteration in that some injected