Powiat

Źle się dzieje w państwie duńskim

W czwartym zimowym meczu towarzyskim Źródło Kromołów przegrało z Spójnią Osiek która zajmuje trzynaste miejsce w V Lidze małopolskiej, czyli liga między okręgówką a IV Ligą. Była to trzecia porażka podczas przygotowań do rundy wiosennej.

24 lutego 2024, 16:30 – Zawiercie (Orzeł)
ŹRÓDŁO KROMOŁÓW 0:5 SPÓJNIA OSIEK
Macałka x2, Rdest, Januszek, Świda

ŹRÓDŁO: Mikoda – Makuch, Otczyk, Testowany, Rozlał, Słowik, Kuśmierski, Przybylski, Paliga, Kowalik. Grali także: Juan, Borek, Szwaja, Rauk, Testowany II, Testowany III.

W kadrze meczowej na to spotkanie zabrakło: Łukasza Zamora, Marka Surowca, Kukułka, Michała Kozłowski, Wiktor Owcarz, Bartosz Wacławik, Michał Gajewicz.

ŹRÓDŁO KROMOŁÓW
TOWARZYSKO ZIMĄ 2024
[03II] LO 1:7  Lotnik Kościelec
[10II ] A 9:3 Jura Niegowa
[17II] LO 2:6 A Piliczanka Pilica
[24II] LO 0:5 Spójnia Osiek
[02III 15] A LTS Wierbka
[09III 18] IV Piast Przyrów
[16III g14] LO Łazowianka Łazy

źródło & foto: Facebook Piliczanka Pilica

Avatar

Kul@3

About Author

Prawie 40 wiosen na karku a w piłkę mógłby jeszcze spokojnie pograć. Kariera spowolnił a potem zastopował brak talentu. Biegać się nie chciało zatem stał w bramce i jak piłka nie trafiła w niego to wpadła do bramki. Zawodnik takich klubów jak Warta Zawiercie, MKS Poręba, Źródło Kromołów czy Piliczanka Pilica. Choć ostatnim mecz rozegrał ponad 15 lat temu.. Zmieniło się tyle, że ubyło Klubów a przybyło boisk ze sztuczną nawierzchnią...

Może Ci się spodobać

Powiat

LIGA W POWIECIE [13 sierpnia]

  • 13 sierpnia, 2023
Najlepiej rozgrywki ligowe w nowym sezonie 2023/2024 zainaugurowała drużyna Sparty Szczekociny która na wyjeździe zainkasowała trzy punkty pewnie wygrywając w